PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا macbook air md761 بخرم؟ انتخاب بهتری چیه؟

moon72
02-03-2015, 23:18
من یه touchsmart hp داشتم که الان طی ۳ سال نابود شده! یه چیزی می خوام دووم بیاره از طرفی نیازامو براورده کنه. من دانشجو ام خیلی کاره حرفه ای ندارم ولی حافظه اش کم نیست؟

sayanermia
02-03-2015, 23:41
بستگی داره کار شما چی باشه با لپتاپ! اگه در حد اینترنت و فیلم و موزیک باشه ، لپتاپ خیلی مناسبیه! چندتا از دوستان منم دارن و اتفاقا همین مشکل کمبود هارد دارن بخاطر ssd بودن و فضای کمش همیشه یک هارد یک ترابایت اکسترنال تو کیفشون یدک لپتاپه!!
اما در کل اگر از مک انتظارات ویندوز رو داری ( از لحاظ طیف گسترده نرم افزاری به خصوص نرم افزارهای خاص و کاربردی و پلاگین هاشون ) باید بگم در اشتباهی! یک مثال ساده میزنم! من کارم طراحی و گرافیک هستش! منم میخواستم مک بگیرم ولی یکم تحقیق کردم دیدم نصف پلاگین هایی که من توی ویندوز خیلی راحت با کرک و کیجن و ... دانلود کردم نسخه ی مکش وجود داره اما کرک یا پچی براش نیست و مجبورم لیسانس اصلی بخرم!! همین قضیه منو عقب گرد باز به سمت ویندوز!!
ولی از نظر روانی ، یکپارچگیش با ایفون و ایپد ، کیفیت سیستم عامل از نظر پردازش نرم افزارها و کار با اینترنت واقعا بی نظیره!

HOJ-JAT
02-03-2015, 23:41
حافظه این مدل ۲۵۶ گیگ هست
کم نیست واسه نصب نرم افزار...ولی در کنارش ی هارد اکسترنال نیاز دارید
می تونید با قیمت ۴ تومن روی مدل mgx72 هم فک کنید نمایشگر بهتر پردازنده و رم قوی تر داره