PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطعی و وصلی اینترنت مخابرات هر 30 ثانیه !

m2music
02-03-2015, 11:07
سلام
دوستان از هفته قبل چهارشنبه اینترنت من هر 20-30 ثانیه قطع و وصل میشه یعنی چراغ dsl و اینترنت مودم قطع و دوباره چشمک میزنه و اینرنت وصل میشه و بعد 20-30 ثانیه دیگه همین داستان تکرار میشه ..... اعصاب رو بهم ریخته . تمامی سیم کشی داخل خونه رو چک کردم و حتی رفتم مرکز مخابراتی و خطم رو دوباره رانزه کرد. مودمم دی-لینک 2730 سفید هست.
و جالبه که از حدود ساعت 6 غروب به بعد این مشکل رو ندارم !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد1379
02-03-2015, 14:07
اگه اسپلیتر سر راه تلفن داری جداش کن و تلفن را مستقیم به پریز وصل کن شاید درست بشه

m2music
02-03-2015, 17:37
این کارم کردم ولی فرقی نکرد

m2music
02-03-2015, 17:53
دوستان شبها مقدار Downstream میاد روی 3556 و دیگه این مشکل رو ندارم ولی روز مقدارش 24543 هست و هر 30 ثانیه چراغ dsl قطع و وصل میشه با اینترنت.

Downstream Line Rate (Kbps):
24543

Upstream Line Rate (Kbps):
1022

m2music
02-03-2015, 19:19
کسی نیست به داد من برسه ؟! :n34:

mmf66
02-03-2015, 20:23
سلام داداش
شما باید زنگ بزنی به پشتیبانی و بگی rate خط رو بیارن پایین مثلا حدود 16 مگ یا حتی 12 مگ که باعث میشه snr شما بره بالا و قطعی نداشته باشین
قبل از این کار همین الان مود مودم رو عوض کن روی g.dmt 992.1 بزار ببین مقادیر status عوض میشه اگه میتونی عکس هاش رو بزار همچنین روی G992.3 AnnexL هم یه امتهان بکن

m2music
02-03-2015, 22:03
سلام داداش
شما باید زنگ بزنی به پشتیبانی و بگی rate خط رو بیارن پایین مثلا حدود 16 مگ یا حتی 12 مگ که باعث میشه snr شما بره بالا و قطعی نداشته باشین
قبل از این کار همین الان مود مودم رو عوض کن روی g.dmt 992.1 بزار ببین مقادیر status عوض میشه اگه میتونی عکس هاش رو بزار همچنین روی G992.3 AnnexL هم یه امتهان بکن
زنگ زدم چند روز پیش به 2020 گقت که خط شما اتصالی داره من کل سیم کشی داخل خونه رو چک کردم مشکلی نداشت و رفت مخابرات دوباره از اول خطمو رانزه کرد. ولی همون اش و همون کاسه .... البته شبها یا قطعی نداره یا اگه هم داره هر یکساعت شاید یکبار قطعی وصلی چراخ dsl رو داره...

مود مودم g.dmt

روی AnnexL گذاشتم چراغ dsl و اینترنت خاموش شد و دیگه روشن نشد

mmf66
03-03-2015, 09:17
مود رو که عوض میکنی یه خاموش رو شن هم بکن
annexl رو با بالاییش adsl2 با هم تیک بزن بعد اوکی کن
بعد استفاده کن ببین نتیجه چی میشه فکر کنم adsl2 نهایت تا 12 مگ هست و adsl2+ تا 25 مگ اگه بازم نشد فقط باید زنگ بزنی 2020 بگی ریت خط رو بیارن پایین بگو مشکل نویز داره و قطع میشه و در آخر اگه نشد باید تخلیه کنی و از یه شرکت دیگه سرویس بگیری

m2music
03-03-2015, 11:40
مود رو که عوض میکنی یه خاموش رو شن هم بکن
annexl رو با بالاییش adsl2 با هم تیک بزن بعد اوکی کن
بعد استفاده کن ببین نتیجه چی میشه فکر کنم adsl2 نهایت تا 12 مگ هست و adsl2+ تا 25 مگ اگه بازم نشد فقط باید زنگ بزنی 2020 بگی ریت خط رو بیارن پایین بگو مشکل نویز داره و قطع میشه و در آخر اگه نشد باید تخلیه کنی و از یه شرکت دیگه سرویس بگیری
annexl و adsl2

روی مود g.dmt میزارم قطعیش کمتر میشه حدودا ساعتی یکبار چراغ dsl قطع و وصل میشه!
حتما زنگ میزنم و توی این مرکز مخابراتی ما فقط شرکت مخابرات خراب شده اشتراک اینترنت میده و فقط از این شرکت میتونیم بگیریم
تشکر فراوان:n12:

farshad0123
03-03-2015, 18:33
annexl و adsl2

روی مود g.dmt میزارم قطعیش کمتر میشه حدودا ساعتی یکبار چراغ dsl قطع و وصل میشه!
حتما زنگ میزنم و توی این مرکز مخابراتی ما فقط شرکت مخابرات خراب شده اشتراک اینترنت میده و فقط از این شرکت میتونیم بگیریم
تشکر فراوان:n12:

دان استریمو که اتوماتیک گذاشتن واست
خطت کیفیتش خوبه فقط یه چیزی باعث میشه که نویز ناگهانی بیفته روی خطت مثلا آسانسور باید دنبال عاملش باشی
مودمت هم چیپست ریلتکه خیلی حساسه مودم جالبی نیست

m2music
03-03-2015, 18:49
هفته پیش دوشنبه از مخابرات امدن چون خطمون با همسایمون خط به خط میشد و خش داشت از تو کوچه و پست دستکاری و درستش کردن و دیگه خط تلفنمون خش نداره و خط به خط نمیشه ولی از روز چهارشنبه مشکل قطع و وصلی هر 20 ثانیه چراغ dsl من شروع شد و هنوز ادامه داره از دوستام پرسیدم مال اونا گفتن مشکلی نداره. خطمون یک هفته خش داشت و خط به خط میشد ولی اینترنتم مشکلی نداشت !
اره درسته این مدل رو من با دوستم پارسال چند روز به عید نوروز با هم سفارش دادیم من مدل 2730 سفیدشو و دوستم مدل 2750 مشکیشو که الان پشیمونم چرا منم مثل اون نخریدم چون مشکیشون دیگه پیدا نمیشه و خیلی کمیابه.
آسانسور دور برمون نداره بیشتر ساختمونها دو - 3 طبقه هستن.
اعصاب برام دیگه نذاشته نمیشه با این وضعیت سایتی رو هم باز کرد :V13:

m2music
03-03-2015, 18:53
جالبه شبها از حدود ساعت 6.30 به بعد یا قطعی وصلی چراخ dsl نداره یا اگه داره ساعتی یکبار هست!!

وضعیت الان:

Last Night
03-03-2015, 20:40
من یه بار این جوری شد واسم.مودمو ریست کردم درست شد.نمیدونم حالا ربطی داره یا نه

mmf66
05-03-2015, 10:20
جالبه شبها از حدود ساعت 6.30 به بعد یا قطعی وصلی چراخ dsl نداره یا اگه داره ساعتی یکبار هست!!

منم یه مدتی از صبا نت سرویس داشتم خوب بود یه دفعه یه جوری شد از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح سرعت خوب بود ولی از ساعت 7 تا 2 بامداد فردا میرفت توی کما سایت به زور باز میکرد هر چی هم پیگیری کردم نشد یه جوابهای الکی میدادن میگفتن چون نزدیک خونه شما مجتمع تجاری زیاد هست شاید به خاطر اونه گفتم من الان چند ساله از چند شرکت دارم استفاده میکنم اینجوری نبوده باز حرف خودشون رو میزدن منم تخلیه کردم رفتم از یه شرکت دیگه گرفتم کلا این جور موقع ها باید پورت تخلیه بشه از یک شرکت دیگه یا همون شرکت دوباره بگیری درست میشه

Ashk4n
05-03-2015, 12:52
دوستان دقت کنید که اینترنت مخابرات مثل اب خوردن -- میشه
هکر میاد یک رنج ای پی اسکن میکنه و وارد مودم میشه و یوزر پسورد شما رو بر میداره و روی مودم خودش کانفیگ میکنه
دلیلشم اینه که مخابرات از pppoe استفاده میکنه
پیشنهاد میکنم کانکشن رو بر روی bridge قرار بدین و پسورد اکانت adsl و کانفیگ مودم رو تغیر بدین

این باگ فقط روی مخابرات قابل استفادست

m2music
14-03-2015, 00:41
مشکل از سیم های داخل کوچه بود و از مخابرات دیروز اومدن درستش کردن و فعلا دو روزه که قطعی وصلی ندارم .قبلا تلفن زنگ میخورد قطع میشد - بادی میومد قطع میشد و باران...:n25: