PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطرات عمل لازک یا لیزیک چشم ?

tnt1365
27-02-2015, 22:34
سلام میخوام چشماموعمل کنم خواستم ببینم که عمل به کدام روش بهتره و کدام از این روشها چه خطراتی داره?ممنون میشم منو راهنمایی کنید مممنون دوستان.

Atghia
27-02-2015, 22:52
سلام
نزدیک بین هستید یا دوربین؟ استیگمات چطور؟
شماره چشمتون در چه محدوده ای هست؟
ازمایشات مربوطه (تشخیص ضخمات قرنیه و نداشتنه قوز قرنیه...) انجام دادید؟

توصیه میکنم حتما و حتما به نظر یک دکتر به تنهایی بسنده نکنید برای تصمیم نهایی
و حتما ازمایشهاتون رو حداقل به یک متخصص دیگه نشون بدید تا مطمئن بشید

M.R.S.
27-02-2015, 23:13
سلام میخوام چشماموعمل کنم خواستم ببینم که عمل به کدام روش بهتره و کدام از این روشها چه خطراتی داره?ممنون میشم منو راهنمایی کنید مممنون دوستان.

هر دو نوع تکنیک در اصلاح عیب های انکساری نتایج خوبی دارن و عوارض اون ها هم کم هست
لیزیک درد کمتر و بهبودی سریع تری رو ایجاد میکنه اما لیزیک چون فلپ کوچتر استفاده میشه از نظر تکنیکی یکسری مزایای خاص به همراه داره که توضیحش تخصصی میشه
اما از نظر عوارض یا درصد موفقیت تقریبا یکی هستند
از عوارض اصلاح بیش از حد،بازگشت به وضعیت قبل عمل،خشکی چشم ، آستیگماتیم و .... هست
بهتره برای انتخاب روش با پزشکتون با توجه به شرایط خودتون مشورت کنین

آتاتیرا
28-02-2015, 12:28
سلام. من هم جراحی لیزیک انجام دادم. قبل از انجام شدن این جراحی ، پزشک جراح به وسیله ی یک سری معاینات وضعیت قرنیه ی چشم را بررسی میکند. اگر شماره ی چشم شما دائم درحال تغییر باشد ، تا زمان ثابت شدن شماره چشم نمیتوان این جراحی را انجام داد. در مجموع جراحی لیزیک بسیار راحت و در عرض 10دقیقه انجام میشود. درد کمی دارد. و حدود 3ماه طول می کشد تا دید چشم کامل شود. این جراحی برای برطرف کردن عیوب انکساری چشم انجام میشود.

brad pitt
28-02-2015, 13:42
سلام
هیچ خطری نداره . من چمد ماه پیش prk انجام دادم
الانم خداروشکر

فقط نکته ای که در مورد عمل جراحی چشم در نظر داشته باشید این هست که حتمن پیش متخصص متبحر عمل کنید
من شیراز پیش دکتر صلوتی عمل کردم

کیفیت کار و تمیزی دستگاه و تجربه و سابقه ی دکتر خیلی مهمه
اکثرن دکترای میانسال قبل 50 سال خوبند

sina04
21-04-2015, 12:02
سلام دوستان من نمره ی چشمم بین سه تا چهاره و با کامپیوتر زیاد کار می کنم بعضی دوستان میگن این عمل براشون توی کار با کامپیوتر مشکل درست کرده و چشمشون خشک شده حالا من نمی دونم عمل کنم یا نه؟

Mehrshad-msv
21-04-2015, 12:38
راستی این که می گن بعد یه مدت یعنی میانسالی دوباره ممکنه ضعف بینایی پیدا کنیم یا بدتر بشه درسته!