PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر مسیر ادرس یک وب سایت

Rhodes
27-02-2015, 21:17
سلام.
سوالی داشتم در زمینه تغییر مسیر یک سایت.مثلا سایت زیر رو ببینید :
imdb1.ir
این سایت همون سایت imdb رو باز میکنه ولی بدون مشکلات ...
می خاتم بدونم چه طوری این کار انجام میشه ؟! میشه برای سایت هایی مثل یوتـــــــــــــیوب هم این کار رو کرد ؟!

ممنون.

tabriz-info
28-02-2015, 10:52
سلام.
سوالی داشتم در زمینه تغییر مسیر یک سایت.مثلا سایت زیر رو ببینید :
imdb1.ir
این سایت همون سایت imdb رو باز میکنه ولی بدون مشکلات ...
می خاتم بدونم چه طوری این کار انجام میشه ؟! میشه برای سایت هایی مثل یوتـــــــــــــیوب هم این کار رو کرد ؟!

ممنون.

این تغییر مسیر نیست

در واقع یک فریم هست که شما به جای اینکه مستقیم خود سایت رو ببینید به یک سرور وصل میشید و با استفاده از اون این سایت رو میبینید

این کار نیازمند پهنای باند زیاد می باشد

البته راه های مخلتفی برای این کار وجود داره ولی نمیتونید از امکانات کامل استفاده کنید

مثلا لاگین شدن یا کار هایی که نیاز به کوکی و سشن دارن

البته در برخی حالات مثلا پررررررراکسی این امکانات فعال هست که البته قضیش با این کلی فرق داره

Rhodes
28-02-2015, 18:15
این تغییر مسیر نیست

در واقع یک فریم هست که شما به جای اینکه مستقیم خود سایت رو ببینید به یک سرور وصل میشید و با استفاده از اون این سایت رو میبینید

این کار نیازمند پهنای باند زیاد می باشد

البته راه های مخلتفی برای این کار وجود داره ولی نمیتونید از امکانات کامل استفاده کنید

مثلا لاگین شدن یا کار هایی که نیاز به کوکی و سشن دارن

البته در برخی حالات مثلا پررررررراکسی این امکانات فعال هست که البته قضیش با این کلی فرق داره

الان با استفاده از VPS امکانش هست ؟! من فقط می خام برای یوتیـــــــــــــــــــــ ــوب استفاده کنم.خیلی نیاز دارم.

tabriz-info
28-02-2015, 18:25
الان با استفاده از VPS امکانش هست ؟! من فقط می خام برای یوتیـــــــــــــــــــــ ــوب استفاده کنم.خیلی نیاز دارم.
بله
شما اگر وی پی اس خارج از ایران دارید میتونید با استفاده از اون یک ارتباط غیر مستقیم با یوتیوب یا هر سایت دلخواه داشته باشید
و بدون مشکل اون سایت ها رو ببینید
البته چند تا راه داره این کار که بستگی به امکانات و سیستم عاملتون داره
یا اینکه اگر ریموت دسکتاپ برای سرور هم داشتید که دیگه خیلی راحته

Sent from my Xperia Z2