PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بسیار عجیب با اکسس پوینت TP-link

Ali_softcenter
27-02-2015, 17:00
سلام دوستان

من اینترنت وایرلس دارم..از طریق آنتن نانو استیشن 5

خب طبیعتا داخل منزل یه اکسس پوینت گذاشتم که بتونم با لپ تاپ و کلا دیوایس های مختلف ارتباط داشته باشم با نت

تا اینجا ربطی به مشکلم نداره چندان فقط خواستم ساختار رو متوجه بشید...

مشکل این هست که هین طور که حتما میدونید یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین فیچر هایی که برای امنیت وایرلس باید جزء اولین کارها انجام داد تغییر دادن ip و یوزرو پسورد پیش فرض اکسس پوینت هست که خب برای من 192.168.1.1 و یوزر و پسورد برای دستری به پنل ادمین هم admin و admin هست!

حالا کاری به تغییر ip نداریم!

مشکل عجیب اینجاست که من وقتی میخوام یوزر و پسورد پیش فرض رو تغییر بدم! اینکار رو میکنه! یعنی save و میزنم در این قسمت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و وقتی اینکار رو میکنم صفحه AUthentication اینترنت اسکپلورر یا همون درخواست یوزر و پسورد مجدد باز میشه و یوزر و پسورد جدید رو میخواد از من! ولی یوزر و پسورد جدید رو قبول نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و با یوزر و پسورد پیش فرض قبلی هم وارد نمیشه!

یعنی مجبورم اکسس پوینت رو ریست کنم و دوباره با دیفالت admin و admin وارد بشم!!!!

اول گفتم شاید اشتباه میزنم ولی چند دفعه یوزر و پسورد آسون مثل 123 گذاشتم که اشتباه نکنم ولی باز هم قبول نمیکنه!!!!!!

نمیدونم چه مرگشه!

اصلا چرا باید این صفحه یوزر و پسورد از طرف windows security بیاد؟؟؟؟ مگه نباید مال خود tp-link باز بشه؟؟

حتی توی فایرفاکس هم میزنم باز صفحه مربوط به AUthentication فایرفاکس میاد و باز هم یوزر و پسورد جدید ست شده رو قبول نمیکنه!!!!

هیچ اروری هم نمیده! فقط دوباره همون پنجره میاد!! نمیگه که مثلا غلط میزنی! همون دوباره باز میشه!

تنظیمات امنیت IE رو گذاشتم روی پایین ترین سطح ولی باز هم همین مشکل هست!!!!!