PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در 3D کردن بازی ها

bazooka
26-02-2015, 15:05
سلام:n16:

من یه مشکلی داشتم جایی بهت از اینجا واسه بیانش ندیدم

وقتی که میخوام توی تنظیمات nvidia تنظیمات سه بعدی رو فعال کنم (قسمت set up stereoscopic 3D) یه صفحه باز میشه بعد زدن گزینه next تصویر میپره کلن باید کابل تصویر رو قطع و وصل کنم تا درست شه(روی تلویزیون 3D LG) بعد اینکه هم درست میشه رو همون صفحه ای که next داره میاد

قرمز ابی با مانیتور میتونم بکنم ولی رو تلویزیون میخوام sbs بشه نمیتونم:n27:

گرافیکمم gtx 750 ti هست و با کابل htmi وصل کردم

کسی اگه راه حلی داره بگه:n12:_:n12:

gr33n.h3ll
26-02-2015, 21:24
سلام، برا دیدن فیلم سه بعدی یا بازی سه بعدی فقط فیلم رو پلی کن در حالت فول اسکرین باشه حتما، سپس دکمه تری دی از رو کنترل تلوزیون بزن وتنظیم کن اس بای اس، من پی سی رو به تلوزیون سه بعدی نصب کردم، و فیلم و بازی کرایسییس بازی کردم، اصلا به تنظیمات کارت گرافیک ربطی نداره
راستی تا اونجایی که میدونم بازی تری دی برای پی سی فقط کرایسیس سه و اسلیپینگ داگ هست.

bazooka
27-02-2015, 08:22
همونجایی که گفتم زیرش بازی هایی که ساپورت میشن رو نوشته زیادن شاید کرایسیس تو خود بازی سه بعدی میشه؟

bazooka
27-02-2015, 09:36
سلام، برا دیدن فیلم سه بعدی یا بازی سه بعدی فقط فیلم رو پلی کن در حالت فول اسکرین باشه حتما، سپس دکمه تری دی از رو کنترل تلوزیون بزن وتنظیم کن اس بای اس، من پی سی رو به تلوزیون سه بعدی نصب کردم، و فیلم و بازی کرایسییس بازی کردم، اصلا به تنظیمات کارت گرافیک ربطی نداره
راستی تا اونجایی که میدونم بازی تری دی برای پی سی فقط کرایسیس سه و اسلیپینگ داگ هست.
Sleeping dogs رو وقتی تو تنظیمات بازی 3d رو روشن میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته

gr33n.h3ll
27-02-2015, 09:43
اره توی خود بازی سه بعدی میشه، بازیای دیگه نمیدونم، توی ویکیپدیا نوشته بود لیست بازی های استریواسکوپیک برای ویندوز، مثلا اساسینز دو، ومکس پین سه، ولی داخل تنظیمات بازی نداشت همچین چیزی، شاید بازی ارجینال باید باشه[emoji16] ، بهر حال اگه موفق شدی بازیای دیگه رو بجز کرایسیس واسلیپینگ، سه بعدی کنی به منم یاد بده

bazooka
27-02-2015, 09:50
اره توی خود بازی سه بعدی میشه، بازیای دیگه نمیدونم، توی ویکیپدیا نوشته بود لیست بازی های استریواسکوپیک برای ویندوز، مثلا اساسینز دو، ومکس پین سه، ولی داخل تنظیمات بازی نداشت همچین چیزی، شاید بازی ارجینال باید باشه[emoji16] ، بهر حال اگه موفق شدی بازیای دیگه رو بجز کرایسیس واسلیپینگ، سه بعدی کنی به منم یاد بده

اسلیپینگ داگ رو چجوری سه بعدی کردی؟من میزنم تو تنظیمات اتفاقی نمیوفته

gr33n.h3ll
27-02-2015, 22:08
من تا میزدم سه بعدی بشه تصویر دو تیکه میشد. توی ستینگ اصلی باید بریاااا، قسمت تنظیمات ویدیو نبود، حالا امشب دقیق بهت میگن کجاست، حدودا دو ساعت دیگه

bazooka
28-02-2015, 10:46
من تا میزدم سه بعدی بشه تصویر دو تیکه میشد. توی ستینگ اصلی باید بریاااا، قسمت تنظیمات ویدیو نبود، حالا امشب دقیق بهت میگن کجاست، حدودا دو ساعت دیگه
میرم توی option قسمت display اونجا یه گزینه هس نوشته enable 3d میزنم اصلن تغییر نمیکنه

gr33n.h3ll
01-03-2015, 16:04
الان چک کردم اسلیپینگ داگ منم ثری دی میشه[emoji15] همین که الان رو سیستمم نصبه ثری دی میشد قبلا[emoji79]نمیدونم قضیه چیه .اما کرایسیس ۳درسته میشه.

bazooka
01-03-2015, 18:23
الان چک کردم اسلیپینگ داگ منم ثری دی میشه[emoji15] همین که الان رو سیستمم نصبه ثری دی میشد قبلا[emoji79]نمیدونم قضیه چیه .اما کرایسیس ۳درسته میشه.
:|

کرایسیس هم میگیرم تست میکنم ببینم چجوریه

mng_1368
01-03-2015, 20:33
سلام دوستان.کسی میدونه چطور باید لایسنس بازی ice age village رو accept کرد؟