PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا عکسهايی که با K750 ميگيرم تو مموری سيو نميشه؟

siavashh
10-09-2006, 11:26
جون هر کی دوست دارین کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
من گوشیم کا 750 نمیدونم چه مرگش شده هیچ عکسیو تو مموری نمیریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی عکس که میگیرم تو مموری سیو نمیشه ولی میتونم تو حافظه گوشی عکس بگیرم و ذخیره کنم
تورو خدا کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
10-09-2006, 11:44
سياوش جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم
اول ببين مموريت پر شده يا نه ؟
اگه هنوز جاي خالي داشت يه مستر ريست كن بعد نتيجه رو بگو
در ضمن از اين به بعد اينجا مطرح كن. ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
10-09-2006, 12:01
سلام

قانون شماره 3 از قوانين انجمن های P30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

3- کاربران می‌بایست در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پیغام‌های خود از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان می‌بایست در رابطه با سؤال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تو رو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :‌برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.

نام تاپيک از:

جون هر کی دوست دارین کمک کنید

تغيير يافت به:

چرا عکسهايی که با K750 ميگيرم تو مموری سيو نميشه؟

siavashh
10-09-2006, 13:00
سياوش جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم
اول ببين مموريت پر شده يا نه ؟
اگه هنوز جاي خالي داشت يه مستر ريست كن بعد نتيجه رو بگو
در ضمن از اين به بعد اينجا مطرح كن. ممنون

مرسی مهدی جان ولی من 2 روز هم نیست این گوشیو گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مموریشم خالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد اگه ریست کنم همه چی پاک میشه؟؟؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siavashh
10-09-2006, 13:04
سلام

قانون شماره 3 از قوانين انجمن های P30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

نام تاپيک از:

جون هر کی دوست دارین کمک کنید

تغيير يافت به:

چرا عکسهايی که با K750 ميگيرم تو مموری سيو نميشه؟

آقا ببخشید من تازه واردم بعدشم حول کرده بودم بعد یه عمری یه گوشیه خوب گرفتیم یه روزه اینجوری شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :sad:

babak-online
10-09-2006, 13:36
دوست عزیز نگران نباش. چیزی نشده. شما باید تنظیمات دوربینت را تغییر بدی.

R@R#M@N
10-09-2006, 13:39
وقتي وارد دوربين گوشي ميشي Settings رو بزن بعد آخرين گزينه يعني Save To رو بزن و Memory Stick رو انتخاب كن

Mehdi_Full
10-09-2006, 14:19
دوستان ميگه تو مموري خود گوشي ميتونه ذخيره كنه يعني اينكه ذخيره شدنش مشكل نداره پس نتيجه ميگيريم كه يا مموريش پره كه ميگه پر نيست يا اينكه گوشي قاطي كرده بايد يه ريست بشه يا اينكه گوشي خيلي قاطي كرده كه بايد يا آپديت بشه يا فلش بشه

siavashh
10-09-2006, 14:43
وقتي وارد دوربين گوشي ميشي Settings رو بزن بعد آخرين گزينه يعني Save To رو بزن و Memory Stick رو انتخاب كن

ممنون از کمکتون ولی وقتی میزنم تو حافظه گوشی سیو کنه عکس رو سیو میکنه ولی تو Memory Stick که میزنم سیو نمیشه 58 مگ هم جا داره در ضمن فیلم هیی که میگیرم رو میتونم تو مموری سیو کنم فقط با عکس ها مشکل دارم

siavashh
10-09-2006, 14:48
دوست عزیز نگران نباش. چیزی نشده. شما باید تنظیمات دوربینت را تغییر بدی.

یعنی چه تنظیمی رو باید تغییر بدم !!! هر کاری کردم نشد ببخشید یه خورده خنگم :blush:

siavashh
10-09-2006, 14:53
دوستان ميگه تو مموري خود گوشي ميتونه ذخيره كنه يعني اينكه ذخيره شدنش مشكل نداره پس نتيجه ميگيريم كه يا مموريش پره كه ميگه پر نيست يا اينكه گوشي قاطي كرده بايد يه ريست بشه يا اينكه گوشي خيلي قاطي كرده كه بايد يا آپديت بشه يا فلش بشه

اخه من که کاریش نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من ریست کردم ولی نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_j98
10-09-2006, 14:54
ببين وقتي تو برنامه دوربين و اماده عكس گرفتن هستي Settings رو كه زدي اخرين گزينه سيو تو هست بعد بزن مموري استيك

siavashh
10-09-2006, 15:29
ببين وقتي تو برنامه دوربين و اماده عكس گرفتن هستي Settings رو كه زدي اخرين گزينه سيو تو هست بعد بزن مموري استيك

عزیزم گفتم که من وقتی میزنم که توی خود گوشی سیو کنه این کارو میکنه ولی تو مموری نه :sad: l

ali_j98
10-09-2006, 15:33
انگر ديگه راهي به جز مستر ريست نداري دوست عزيز

amin-se
10-09-2006, 15:35
با توجه به پست های قبلی نتیجه>>>>
گوشی خرابه . فلش کن .

siavashh
10-09-2006, 15:44
با توجه به پست های قبلی نتیجه>>>>
گوشی خرابه . فلش کن .

فلش دیگه چیه :ohno: :sad: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
10-09-2006, 23:43
فلش دیگه چیه :ohno: :sad: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سياوش جان شما ريست كردي يا مستر ريست ؟ منظورم از ريست , مستر ريست هست اينكارو بكن اگه مشكلت حل شد كه خدارو شكر اگه نه كه بايد گوشيت رو فلش كني
فلش: يعني اينكه بايد ببري علاالدين گوشي رو پاك پاك ميكنن و تمام برنامه هاي كارخونه اي رو از اول ميريزن روش يعني يه 8-10 هزار تومني بايد پياده بشي ;)

Siavash Y
11-09-2006, 01:29
جون هر کی دوست دارین کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
من گوشیم کا 750 نمیدونم چه مرگش شده هیچ عکسیو تو مموری نمیریزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی عکس که میگیرم تو مموری سیو نمیشه ولی میتونم تو حافظه گوشی عکس بگیرم و ذخیره کنم
تورو خدا کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جناب آقای سیاوش عزیز

مشکل عمده ای نیست

مموری رو یه بار از طریق گوشی فرمت کن و بعد گوشی رو خاموش کن باتری رو در بیار و بذار سر جاش و روشن کن حالا برای Master reset برو تو setting سربرگ general و master reset رو اون پایین انتخاب کن reset all رو انتخاب کن ( با این کار کل فایل های موجود در گوشی بجز فایل های اصلیه گوشی پاک میشه) بعد از ریست مشکلت حله

اگر حل نشد که به احتمال 90% حله شما باید گوشی رو توی خونه از طریق کابل خودش با SEUS آپدیت کنی که کار خیلی راحتیه و قبلا روش کار به تکرار تو همین بخش سونی اریکسن گفته شده و تا جایی که میتونی سعی کن که گوشی فلش نشه

اگه بازم سوالی بود در خدمتم ولی تو بخش سوالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که مهدی جان قبلا هم گفتن

موفق باشی

siavashh
11-09-2006, 21:01
جناب آقای سیاوش عزیز

مشکل عمده ای نیست

مموری رو یه بار از طریق گوشی فرمت کن و بعد گوشی رو خاموش کن باتری رو در بیار و بذار سر جاش و روشن کن حالا برای Master reset برو تو setting سربرگ general و master reset رو اون پایین انتخاب کن reset all رو انتخاب کن ( با این کار کل فایل های موجود در گوشی بجز فایل های اصلیه گوشی پاک میشه) بعد از ریست مشکلت حله

اگر حل نشد که به احتمال 90% حله شما باید گوشی رو توی خونه از طریق کابل خودش با SEUS آپدیت کنی که کار خیلی راحتیه و قبلا روش کار به تکرار تو همین بخش سونی اریکسن گفته شده و تا جایی که میتونی سعی کن که گوشی فلش نشه

اگه بازم سوالی بود در خدمتم ولی تو بخش سوالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که مهدی جان قبلا هم گفتن

موفق باشی

واقعا ممنون من گوشيو دادم به يكي 5 دقيقه هم طول نكشيد تا همين كاري كه شما گفتين انجام بده مموري رو فرمت كرد درست شد
اينطور كه ميگفت w550 و k700 مخصوصا w550 اين مشكلو دارن
خلاصه مشكل ما حل شد از همه دوستان ممنونم
واقعا تا p30world و شماها هستين آدم هيچ مشكلي نداره
همتونو دوست دارم بازم ممنون باي