PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3G phone چيست ؟

Moh3en_DDD
10-09-2006, 10:53
ببخشيد من هيج سر رشته اي از موبايل ندارم و نمي دونم جاي اين موضوع كجاست ؟ اصلا موضوع تكراري هست يا نه ولي توي يك سايت ديدم كه 3G phone مجاني مي داد ... مي خواستم بدونم چيه ؟

آدرس سايت :

Click HerE ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R@R#M@N
10-09-2006, 13:12
يه سري موبايل ها هستند كه نسل سوم هستن 3G [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين موبايل ها در ايران كاربرد ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اين موبايل ها ميتونين به صورت تصويري مكالمه كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh3en_DDD
10-09-2006, 13:23
يعني نمي تونيم مجاني داشته باشيم با اين سايت ؟

Nvidia
10-09-2006, 13:31
3g موبایل های نسل سومه ! علاوه بر ویژگی که دوستمون اشاره کردن سرعت انتقال داده ها در این نوع گوشی ها بسیار بالاتر از گوشیهای دیگه هست. برای مثال 6630 نسل سومه !

R@R#M@N
10-09-2006, 13:33
گفته 3G Phone يعني گوشي كه نسل سوم هست
من متوجه نشدم اين گوشي رو مجاني ميدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه ميدن خاب بگير ضرر نداره (ولي 99 % الكي هست) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh3en_DDD
10-09-2006, 13:39
وقتي مي ريم توي سايتش مي گه شماره تلفنتون را وارد كنيد ... بعد كه وارد مي كنيم ميگه يه Sms براي شما فرستاده مي شه ... بعد مراحل بعدي را انجام ميدهيم ... البته اگه گوشي شما داراي شرايط بود فكر كنم بشه !

R@R#M@N
10-09-2006, 13:48
پس 100% الكي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shaahin18
12-09-2006, 00:35
سلام.فكر كنم يه سايت تبليغاتيه.جايزه يه موبايل نسل 3 ميده! (چه غلطا ! )
من شمارمو وارد كردم/
منتظرم ببينم چه بلايي سرم مياد!
ولي فكر نكنم تو ايران راه بده!
بوس!