PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه در مورد شبکه

MaliN
10-09-2006, 10:18
سلام من یه برنامه می خواستم که از طریق اینترنت کامپوترم توی شرکت رو کنترل کنم چون اونجا اینترنت پر سعت داره میخوام دانلود های رپیدشیرم رو از خونه کنترل کنم فقط بتونم یه جوری اون کد های رپید شیر رو بزنم خیلی عالی میشه
لطفا اگه کسی برنامه ای میشناسه راهنمیی کنه ممنون

mdchicho
10-09-2006, 13:33
راستش من هم همچين چيزي اگر باشه نياز دارم چون من هم مشكل شما رو دارم .
اگر كسي چيزي ميدونه كمك كنه لطفا .
البته من فكر ميكن يك چيز تو مايه هاي هك كردن كامپيوتر شركت ميشه

Nvidia
10-09-2006, 13:38
Remote Desktop Conection خود ویندوز این کارو نمیکنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nightmare
10-09-2006, 13:56
ببينيد چيزي كه شما ميخوايد يعني كنترل كامل اون سرور شركت رو از طريق خونه بدست بياريد. اين كار شدني هست. شما اصلا بدون هيچ نرم افزاري مي تونيد با قابليت Remote assistant ويندوز صفحه دسكتاپ سرور رو از تو خونه ببينيد. يا حتي با Remote Desktop كه يكي از قابليت هاي ويندوز ايكس پي هست.( براي جلوگيري از لاگ آف شدن سرور در ريموت دسكتاپ هم راه هست)

نرم افزار هاي زيادي هم هستن كه خوب راحت تر هستن. شما مي تونيد از طريق Incomming Connection كه در سرور ساخته ميشه به سرور زنگ بزنيد و بهش وصل بشيد ( انگار كه سرورتون رو تبديل به آي اس پي كردين) و آيپي اون رو توي نرم افزاري مثل Netsupport بديد و كنترل كامل.

البته اين جور كارا هميشه بايد چندين بار تست بشه تا خراب از كار در نياد. مثلا فايروال بايد خاموش باشه و بعضي تنظيمات ديگه.

MaliN
10-09-2006, 13:58
فکر نمی کنم Remote Desktop Conection فقط توی شبکه جواب میده فکر نکنم بشه از خونه دستگاه رو کنترل کرد تازه امنیتش هم پایینه

Nvidia
10-09-2006, 14:15
فکر نمی کنم Remote Desktop Conection فقط توی شبکه جواب میده فکر نکنم بشه از خونه دستگاه رو کنترل کرد تازه امنیتش هم پایینه
من با همین کار میکنم و هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشتم ! در ضمن شما که می خوای فایل دانلود کنی چرا دانلود منیجرتو طوری تنظیم نمیکنی که خودش همه کارارو انجام بده ؟

MaliN
10-09-2006, 14:31
دانلود منیجر رو میشه تنظیم کرد
ولی برای رپیدشیر نه چون بعد از دانلود هر فایل word Verification میخواد مگر اینکه برنامه ای باشه که خودش این کارو انجام بده به صورت اتومات word Verification را وارد کنه
راستی با استفاده از Remote Desktop Conection از خونه کامپیوتر رو کنترل می کنی میشه یکم توضیح بدی ممنون

Nvidia
10-09-2006, 14:34
آها ! من فکر کردم اکانت پرمیوم راپید رو داری ! کار با اون برنامه هم توضیحی نداره ! فقط آی پی کامپیوترو وارد میکنم و بهد از چند ثانیه وصل میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaliN
10-09-2006, 14:35
ببينيد چيزي كه شما ميخوايد يعني كنترل كامل اون سرور شركت رو از طريق خونه بدست بياريد. اين كار شدني هست. شما اصلا بدون هيچ نرم افزاري مي تونيد با قابليت Remote assistant ويندوز صفحه دسكتاپ سرور رو از تو خونه ببينيد. يا حتي با Remote Desktop كه يكي از قابليت هاي ويندوز ايكس پي هست.( براي جلوگيري از لاگ آف شدن سرور در ريموت دسكتاپ هم راه هست)

نرم افزار هاي زيادي هم هستن كه خوب راحت تر هستن. شما مي تونيد از طريق Incomming Connection كه در سرور ساخته ميشه به سرور زنگ بزنيد و بهش وصل بشيد ( انگار كه سرورتون رو تبديل به آي اس پي كردين) و آيپي اون رو توي نرم افزاري مثل Netsupport بديد و كنترل كامل.

البته اين جور كارا هميشه بايد چندين بار تست بشه تا خراب از كار در نياد. مثلا فايروال بايد خاموش باشه و بعضي تنظيمات ديگه.

آخه کامپیوتر من که یه کامپیوتر معمولی زیرمجموعه شبکه است من دیدم این کار رو برای کامپیوتر سرور می کنن ولی ندیدم برای یه کتمپیوتر مثل مال من انجام بدن