PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور صدا اسپیکر را تو ویندوز 7 نمیشناسه !!

qwertym
22-02-2015, 21:00
سلام

من دو تا ویندوز دارم xp و 7

تو ویندوز اکس پی مشکلی از بابت صدا ندارم اما در ویندوز 7 با اینکه درایور صدای آنبورد را نصب کردم و حتی آپدیتش هم کردم

اما صدا نداره و اسپیکر را نمیناسه چکار کنم اعصابم ریخته به هم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

mmf66
22-02-2015, 21:12
ویندوز 7 درایو هم نصب نباشه خودش صدای انبورد رو شناسایی میکنه شما مدل دقیق مینتون و صدای انبوردتون چی هست

qwertym
22-02-2015, 21:31
ویندوز 7 درایو هم نصب نباشه خودش صدای انبورد رو شناسایی میکنه شما مدل دقیق مینتون و صدای انبوردتون چی هست

از اول هم که ویندوز 7 نصب کردم ویندوز درایور رو میشناخت حالا هم میشناسه اما صدا رو به اسپیکر نمیده میگه اسپیکر وصل نیست

در صورتی که اسپیکر وصله به پی سی و مشکلی هم نداره چون تو ویندوز اکس پی صدا داره اما تو ویندوز 7 پیغام بالا رو میده

مدل مینم Asrock Wolfdale1333-D667

mmf66
23-02-2015, 12:40
مشخصات کارت صدای آنبورد شما اینه Realtek ALC660VD Audio Codec
این لینک مشخصات مینتون هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در قسمت دانلود درایو برای ویندوز ویستا بیشتر نداره یعنی 7 و 8 رو نداره احتمالا ویندوز 7 رو ساپورت نمیکنه
این لینک درایو صدا شما ویستا 32 یا 64 همون رو که ویندوزتون هست نصب کن اگه صدا نداد یعنی ساپورت نمیکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

enzomartini
25-02-2015, 02:07
برادر یه کارت صدا USB بخر تقریبا ده تومن قیمتشه. راحت

raeesi
02-03-2015, 11:18
شما نرم‌افزار iobit driver booster رو دانلود و نصب کن و باهاش درایورهاتو یبار آپدیت کن
احتمالا مشکل مرتفع میشه
ضمنا realtec یک چیپ رو برای ده‌ها و صدها مدل برد مختلف میفروشه و مسلما درایور رو هم منتشر میکنه
اینکه یک شرکت توی وب‌سایتش درایور رو نذاره دلیل نمیشه که درایور وجود نداشته باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk