PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خاموش شدن مانیتور

aqua90
22-02-2015, 19:11
سلام و درود بر دوستان .
امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم .
مانیتور من ال سی دی LG flatron L 1730s هستش . پارسال یه مشکلی داشت که برق نمیرسوند و کلا روشن نمیشد پارسال همین موقعها تعمیر کردم و درست شد اما الان وقتی کامپیوتر روشن میشه نزدیک 30 تا 40 ثانیه مانیتور روشن میشه تصویر میاد ولب میره اما چراغ سبز مانیتور به نشانه روشن بودنش ، روشن باقی میمونه . از کارت گرافیک نیست چون عوض کردم گرافیکو با کارت گرافیک دیگری هم همینطور میشه ...
چه کار کنم اگر کسی میدونه چجوری تعمیرش کنم لطف کنه یاد بده که اگر ساده باشه خودم تعمیرش کنم
سپاس فراوان

EXTREME
22-02-2015, 20:02
سلام و درود بر دوستان .
امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم .
مانیتور من ال سی دی LG flatron L 1730s هستش . پارسال یه مشکلی داشت که برق نمیرسوند و کلا روشن نمیشد پارسال همین موقعها تعمیر کردم و درست شد اما الان وقتی کامپیوتر روشن میشه نزدیک 30 تا 40 ثانیه مانیتور روشن میشه تصویر میاد ولب میره اما چراغ سبز مانیتور به نشانه روشن بودنش ، روشن باقی میمونه . از کارت گرافیک نیست چون عوض کردم گرافیکو با کارت گرافیک دیگری هم همینطور میشه ...
چه کار کنم اگر کسی میدونه چجوری تعمیرش کنم لطف کنه یاد بده که اگر ساده باشه خودم تعمیرش کنم
سپاس فراوان

شما باید اول مطمئن بشید که کیستون ایراد نداره برای اینکار باید اول کابل دیتا رو چک کنید و کیستون رو با یک مانیتور دیگه تست کنتید یا به lcd خونه متصل کنید اگر دیدید بازم تصویر نمیده مشکل سخت افزاری از کیس است که میتونه علت های مختلف داشته باشه مثل باتری مین رم گرافیک پاور و مین و کثیفی اسلات ها...

aqua90
23-02-2015, 20:53
مرسی از پاسخ شما . باید بگم من همون موقع مانیتورم رو به لپ تاپ وصل کردم همین مشکل رو داشت و هم اینکه کیس رو به ال سی دی خونه زدم تصویر بالا اومد و هیچ مشکلی پیش نمیومد .:n13: واقعا گیج شدم آخه مانیتور هیچ مشکلی نداشت

aqua90
23-02-2015, 20:53
مرسی از پاسخ شما . باید بگم من همون موقع مانیتورم رو به لپ تاپ وصل کردم همین مشکل رو داشت و هم اینکه کیس رو به ال سی دی خونه زدم تصویر بالا اومد و هیچ مشکلی پیش نمیومد .:n13:
واقعا گیج شدم آخه مانیتور هیچ مشکلی نداشت

EXTREME
23-02-2015, 22:08
بهرحال الان مانیتورتون دوباره دچار مشکل شده بهتره به همون تعمیرکار مجددا نشون بدید ببینید چی میگه