PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه بین Galaxy S5 & Lg G3

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-02-2015, 16:00
سلام دوستان.
میخواستم بین این دو گوشی یکی رو انتخاب کنید بگید کدوم یک بهتره.
ممنون.
فقط وقتی میخواید مقایسه کنید همه جزئیات و کلیات رو در نظر بگیرید بعد پست بذازید.
بازم ممنون.:n16:

Nashenase
21-02-2015, 16:12
.................................................. ..........................

Nashenase
21-02-2015, 16:14
البته حقه نظر با خودتونه...

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-02-2015, 16:17
دوست عزیز مسلما LG3 بهتره:
طراحی جذاب؟ LG G3، چرا؟ اگه بخواهیم بین این دو دستگاه فقط از لحاظ طراحی یکی را انتخاب کنیم، از نظر کاربران جی ۳ معرفی و برتری داده شده است، اما به دنبال آن، اس ۵ از نظر فایده و واقع گرایی انتخاب شده است.
یکی از نکات بسیار منحصر به فرد G3 صفحه نمایش (۱۴۴۰x 2560 (QHD آن است. این صفحه نمایش پیشرو در این صنعت است با ۵۳۸ پیکسل در هر اینچ و با توجه به آن جی ۳ می تواند تصاویر واقعی تری از جهان را به شما نشان بدهند. گلکسی اس ۵ از رزولوشن استاندارد (FHD ۱۹۲۰x1080) استفاده می کند که نتیجه آن تنها ۴۳۲ پیکسل در اینچ می باشد.
سنسور IMX135 سونی با دیافراگم f/2.4 باریک تر از حد متوسط داریم. دوربین جی ۳ واقعاً قدرتمند است، دو عدد فلاش LED، همراه با لیزر کمکی پرتو که اجازه می دهد تا برای فوکوس فوق العاده سریع ( کمتر از ۰٫۳ ثانیه) آماده شوید. این لیزر همچنین به تثبیت نور به ویژه در نور کم و کاهش تاری تصویر کمک می کند. همانطور که انتظار می رفت لرزشگیر اپتیکال بسیار بهبود یافته G PRO 2 هم در این دستگاه به کار رفته است که بسیار کارآمد، برای ابطال لرزش ذاتی دست می باشد.lg
حداثر روشنایی جی ۳ ۴۵۵nit می باشد و همچنین حداکثر روشنایی اس۵ هم به ۴۴۲nit خواهد رسید.

دوست عزیز گفتم از همه نظر مقایسه کنید نه از یه نظر.لطفا کمی دقت کنید.
تازه در دیجی کالا نوشته روشنایی صفحه G3 یکی از نقطه ضعف هاشه در مقایسه با دیگر پرچمداران.
موفق باشید:n16:

Nashenase
21-02-2015, 16:19
................................................

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-02-2015, 16:23
درسته شاید این یک ضعف بشمار بیاد اما در مقابل هزاران ضعف اس 5 دوست عزیز.

لطفا عیب هاش رو نام ببرید.

ice_man_sh
21-02-2015, 16:59
انتخاب گوشی با توجه به نیازها و سلایق فرد هست، با کلیات هم هیچ وقت نمیشه نظر داد؛ نیازهاتون را بگین، ما که در این زمینه اطلاعاتمون کمه دوستان مطلع کمک بهتری میکنند.

Nashenase
21-02-2015, 17:58
دوست عزیز شما ظاهرا با روال فروم ها آشنا نیستین، اوا کسی در فروم مجبود نیست به کسی جواب ده! دوما وقتی تاپیک در فروم زده میشه این تاپیک متعلق به استارتر نمیشه و در راستای قوانین تالار عمومی هست.

شما خودتون باید با جمع بندی نظرات مردم به تصمیمی برسین و اگه شما گوشی را انتخاب کردین دیگه نیاز به تایید دیگران ندارین.

در ضمن انتخاب گوشی با توجه به نیازها و سلایق فرد هست، با کلیات هم هیچ وقت نمیشه نظر داد هر وقت نیازهاتون را گفتین هم ما که در این زمینه اطلاعاتمون کمه دوستان مطلع کمک بهتری میکنند.

من هم با نظر شما موافقم دوست عزیز.

ice_man_sh
21-02-2015, 18:37
با تشکر

التبه من می خواستم تا پستهای شما باشه و اگه حتی یک طرفه هم باشه هم توسط دوستان به چالش کشیده بشه، چون پست اولتون که نقل قول گرفته شده بود کاملا یکطرفه بود و واقع بینانه نبود.

متاسفانه روال در ایران اون طور هست که همه گوشی که دارن را تبلیغ میکنن و یا برندی که دوست دارن، گرچه در این رنج من گوشی دیگری را انتخاب کرده بودم ولی بین این دو مدل انتخاب من S5 هست.

Nashenase
27-02-2015, 20:37
هر کسی میتونه با توجه به سلایق و افکار خودش گوشی مور نظرشو رو انتخا کنه.شاید یکی از...یکی دیگه هم از... خوشش بیاد. این موضوع بستگی به نظرافراد داره.ختم کلام.

years
27-02-2015, 22:42
بنظرم بخاطر کیفیت ساخت بالا فقط گوشی :

LG G3 32gig Metallic Black

با 3گیگ رم پیشنهاد میکنم