PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوشاخه تلفن :موقع زدن تلفن واکنشی نداره اما میرم دراینترنت

a1l2i3z4a5h6r7
20-02-2015, 21:35
سلام
دوشاخه تلفن وقتی تلفن میزنم بوق نداره یعنی قطعه کسی زنگ میزنه به تلفن خونمون بوق نمیخوره منم میخوام تلفن بزنم تلفن قطعه برق کار اوردم خط چک کرد گفت از مخابرات به 17 هم زنگ میزنم مگه از طرف ما نیست اما میرم با adsl تو اینترنت مشکلی ندارم چی کار کنم دوستان

هر چی گشتم نفهمیدم مشکل از کجاست؟

farshad0123
20-02-2015, 21:47
سلام
دوشاخه تلفن وقتی تلفن میزنم بوق نداره یعنی قطعه کسی زنگ میزنه به تلفن خونمون بوق نمیخوره منم میخوام تلفن بزنم تلفن قطعه برق کار اوردم خط چک کرد گفت از مخابرات به 17 هم زنگ میزنم مگه از طرف ما نیست اما میرم با adsl تو اینترنت مشکلی ندارم چی کار کنم دوستان

هر چی گشتم نفهمیدم مشکل از کجاست؟

بايد بري مخابرات قسمت MDF چون اينا وقتي خطو رانژه ميكنن بايد كابل ديتا و تلفنو وصل كنن احتمالا الان تلفن وصل نيست يا شايد سيمش قطع شده

a1l2i3z4a5h6r7
20-02-2015, 21:56
بايد بري مخابرات قسمت MDF چون اينا وقتي خطو رانژه ميكنن بايد كابل ديتا و تلفنو وصل كنن احتمالا الان تلفن وصل نيست يا شايد سيمش قطع شده

داداش adsl وصل بود تلفن هم کار میکرد یهو تلفن قطع شد دیگه کار نمی کرد نه بوق میخوره کلا قطعه نمیدونم مشکل از کجاست
الان adsl وصل تلفن قطعه پهنای باند منم به شدت امده پایین

Milad4171
20-02-2015, 22:10
دوست عزیز رشته های کابلی موجود در سوکت تلفن هر کدوم شناسنامه خاصی دارن. به نظرم بهتره که تلفن رو به جای دیگه اول وصل کنید تا از صحت اشکال در اون قسمت مطمئن بشید.
سوکت یا دوشاخه رو تغییر بدید. اگر باز حل نشد کابل تلفن داخل دیوار رو بررسی کنید ببینید قطعی نداشته باشه !

farshad0123
20-02-2015, 22:10
داداش adsl وصل بود تلفن هم کار میکرد یهو تلفن قطع شد دیگه کار نمی کرد نه بوق میخوره کلا قطعه نمیدونم مشکل از کجاست
الان adsl وصل تلفن قطعه پهنای باند منم به شدت امده پایین

احتمالا از همون MDF هست حالا شايد خواستن يه خط تلفنو درست كنن زدن سيم خط تلفن شما رو قطع كردن

a1l2i3z4a5h6r7
20-02-2015, 22:14
دوست عزیز رشته های کابلی موجود در سوکت تلفن هر کدوم شناسنامه خاصی دارن. به نظرم بهتره که تلفن رو به جای دیگه اول وصل کنید تا از صحت اشکال در اون قسمت مطمئن بشید.
سوکت یا دوشاخه رو تغییر بدید. اگر باز حل نشد کابل تلفن داخل دیوار رو بررسی کنید ببینید قطعی نداشته باشه !
دوست عزیز امروز برق کار اوردم تلفن بردیم پایین چک کرد از پایین خط وصل نبود دو سه روزی بارون امد یهو قطع شد من موندم adsl وصل تلفن قطع کجای دنیا اینجوری

تلفن مستقیم وصل کنم به پریز بوق تند تند میخوره اما وصل نیست کار نمیکنه

farshad0123
20-02-2015, 22:19
دوست عزیز امروز برق کار اوردم تلفن بردیم پایین چک کرد از پایین خط وصل نبود دو سه روزی بارون امد یهو قطع شد من موندم adsl وصل تلفن قطع کجای دنیا اینجوری

Adsl اصلا ربطي به خط تلفن نداره براي رانژه ميان سيمو ميبرن و به دو قسمت تقسيم ميكنن يه قسمتش ميره برا تلفن و يك قسمت ديگرش ميره به ديتا و از طريق پورت به dslam وصل ميشه حالا ممكنه سيم از اون قسمتي كه به خط تلفن وصله قطع بشه adslشما قطع نميشه

SADEGH 7
20-02-2015, 22:19
با توجه به اینکه با 17 تماس گرفتی، می تونی از طریق 195 اقدام کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خوشبختانه خوب پیگیری می کنن و مشکلت حل می شه. (اگه مشکل از مخابرات تا دم در خونتون باشه.)

a1l2i3z4a5h6r7
20-02-2015, 22:22
با توجه به اینکه با 17 تماس گرفتی، می تونی از طریق 195 اقدام کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خوشبختانه خوب پیگیری می کنن و مشکلت حل می شه. (اگه مشکل از مخابرات تا دم در خونتون باشه.)
کدوم قستش باید پیگری کنم قطعی تلفن نداره

SADEGH 7
20-02-2015, 22:25
کدوم قستش باید پیگری کنم قطعی تلفن نداره

نزدیک ترین گزینه، عدم آنتن دهی و پوشش هستش.

a1l2i3z4a5h6r7
20-02-2015, 22:28
نزدیک ترین گزینه، عدم آنتن دهی و پوشش هستش.
وقتی اونو انتخاب میکنم مخابرات تهران یا مخابرات استان نداره که موضوع بنویسم یا رایتل میاد یا ایرانسل یا تالیا

SADEGH 7
20-02-2015, 22:43
وقتی اونو انتخاب میکنم مخابرات تهران یا مخابرات استان نداره که موضوع بنویسم یا رایتل میاد یا ایرانسل یا تالیا

شرکت مخابرات ایران (همراه اول)
رو این گزینه های خیلی حساس نشو. هرچی نزدیک تره همون رو انتخاب کن.

Milad4171
20-02-2015, 22:48
البته مشکل ایشون مشکل مخابراتی هست. به نظرم بهتره به نزدیک ترین مرکز مخابراتی منطقه تون مراجعه کنید با قبض که رسیدگی کنن. تلفنی جواب میده ولی زمان بر هستش !

a1l2i3z4a5h6r7
20-02-2015, 22:48
Adsl اصلا ربطي به خط تلفن نداره براي رانژه ميان سيمو ميبرن و به دو قسمت تقسيم ميكنن يه قسمتش ميره برا تلفن و يك قسمت ديگرش ميره به ديتا و از طريق پورت به dslam وصل ميشه حالا ممكنه سيم از اون قسمتي كه به خط تلفن وصله قطع بشه adslشما قطع نميشه

پس چرا پهنای باند من که روی 10 مگ بود الان رفته روی 3 مگ تاثیر گذاشته snr منم الان رفت روی 6

SADEGH 7
20-02-2015, 22:58
البته مشکل ایشون مشکل مخابراتی هست. به نظرم بهتره به نزدیک ترین مرکز مخابراتی منطقه تون مراجعه کنید با قبض که رسیدگی کنن. تلفنی جواب میده ولی زمان بر هستش !

من به خاطر خط خودمون یه بار رفتم. اونجا که طرف آب پاکی رو ریخت رو دستم گفت به این زودیا خبری نمی شه. یجورایی داشت سعی می کرد راضیم کنه بدون فرم پر کردن برم. خلاصه فرم هم پر کردم ولی خبری نشد. فعلا تنها جایی که پیگیر کار آدم می شه همین 195 هستش.

a1l2i3z4a5h6r7
20-02-2015, 23:02
من به خاطر خط خودمون یه بار رفتم. اونجا که طرف آب پاکی رو ریخت رو دستم گفت به این زودیا خبری نمی شه. یجورایی داشت سعی می کرد راضیم کنه بدون فرم پر کردن برم. خلاصه فرم هم پر کردم ولی خبری نشد. فعلا تنها جایی که پیگیر کار آدم می شه همین 195 هستش.

داداش خدا کنه اوکیش کنن اخه طرف برق کار امد گفت باید کارشناس بیاد خطتو نگاه کنه اگه بوق خورد ازش تحویل بگیر این مخابراتم که 4 نفر نشستن اونجا رسیدگی نمکنن اون که از اون سامانه 17 اپراتور نداره فقط شماره خرابی میدی نمیدونم کلافه شدم تازه بعد چند adsl اوکی شده بود تلفن اوکی بود خطم رو 10 مگ بود مشکلی نداشته حالا یک بارون ببین چی کار کرد با ما

rar
21-02-2015, 14:20
دوست عزیز منم دقیقا مشکله شما رو داشتم
اینترنت داشتم ولی خطم بوق نداشت
رفتم مخابرات ، هی امروز فردا میکردن
دیدم فایده نداره
یه شکایت نوشتم تو سایت 195
باورت نمیشه ، روزه جمعه 5-6 نفر اودن دمه در خونه به التماس و غلط کردن و اینا که اقا شکایت نکن

همون روز جمعه خطم درست شد
نویزمم که رو 6 بود ، شده بود 32 ( خطم رو 4 مگ بود)

این مخابرات جماعت با حرف عادی کاری انجام نمیدن
حتما حتما شکایت کن

سنگ مفت گنجیشک مفت :n31:

a1l2i3z4a5h6r7
21-02-2015, 17:55
دوست عزیز منم دقیقا مشکله شما رو داشتم
اینترنت داشتم ولی خطم بوق نداشت
رفتم مخابرات ، هی امروز فردا میکردن
دیدم فایده نداره
یه شکایت نوشتم تو سایت 195
باورت نمیشه ، روزه جمعه 5-6 نفر اودن دمه در خونه به التماس و غلط کردن و اینا که اقا شکایت نکن

همون روز جمعه خطم درست شد
نویزمم که رو 6 بود ، شده بود 32 ( خطم رو 4 مگ بود)

این مخابرات جماعت با حرف عادی کاری انجام نمیدن
حتما حتما شکایت کن

سنگ مفت گنجیشک مفت :n31:

داداش الان خط من امدن درست کردن اما پهناری باند من که قبلا روی 24 مگ میکشید رفته رو 18
snr 8 l اس ان ر من که قبلا رو 14 بود الان شده 8 امده پایین همه چی .
به نظرت چی بگم اینا دست کاری کردن قبلا درست بود
این عکس مودم هست دوستان کارشناس بگن خطم چی جوری شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]