PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک

reza3600
10-09-2006, 03:31
سلام

من از وقتی که اخرین نسخه اوپرا رو نصب کردم نه اینترنت اکسپلورر و نه هیچ مرورگر دیگه ای نمیتونه صفحه وبهای ذخیره شده با اسم فارسی رو باز کنه اگر اسمش فارسی نباشه ولی تو یه فولدر با اسم فارسی باشه بازم باز نمیشه من ویندوز رو هم عوض کردم ولی درست نشد ویندوز من کاملا فارسی هست لطفا کمک کنید
ممنون

chovalier
10-09-2006, 03:52
سلام
عـــجـــیـــبـــه !
ویروس اسکن کردی؟ گر چه ممکنه ربطی نداشته باشه !
حالا شما اگه اپرا نریزی درست نمی شه؟
با فایر فاکس یه امتحان بکن
مـــمـــنـــون
عــــــلــــــی :)

lopez
10-09-2006, 06:36
امان از دست اين ويندوز هاي كاملا فارسي همون ويندوز مايكروسافت رو نصب كن فارسي هم ساپورت ميكنه ديگه اين مشكلات رو نداري
موفق باشي

reza3600
10-09-2006, 20:56
من مظورم از کاملا فارسی این بود که فارسی رو کاملا ساپورت میکنه نه اینکه ویندوزم فارسی شده در ضمن قبلا هم این جوری شده بود ولی یادم نمیاد که چطور بر طرف شد من فقط از این متعجب هستم که ویندوز رو عوض کردم ولی باز درست نشد
کسی نمیتونه کاری بکنه

shahedi
10-09-2006, 23:39
تنظيمات مرورگر را ديفالت كن

chovalier
11-09-2006, 16:03
تنظيمات مرورگر را ديفالت كن
دقیقا زدی به هدف مهدی جان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza3600
11-09-2006, 20:59
من وقتی ویندوز رو عوض کردم خوب مطمئنا تنظیمات هم پیش فرض میشه دیگه این کا رو هم کردم ولی فایده نداره