PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای برداشتن صدای خواننده از روی موسیقی!

chovalier
10-09-2006, 02:56
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها راستش سرچ کردم ولی چیزی دستگیرم نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه نرم افزار تـــضـــمـــیـــنـــی می خوام که صدای خواننده رو از روی موسیقی برداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا این خاصیت رو نداشت که صدای خودمونو بزاریم مشکل نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
10-09-2006, 10:38
سلا م
او نرمافزار هاي كه جستجو كردي و پيدا كردي همونان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
البته هيچ نرمافزاري نمي تونه 100در صد اين كار رو انجام بده
و همشون فقط صدا خوانده رو تضعيف مي كنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

براي نتيجه بهتر موسقيتون بايد فرمت ويو داشته باشه و ام پي تري نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

از برنامه زير هم مني توني استفاده كني
vocal remover
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
10-09-2006, 11:06
سلام
ممنونم امیـــر جان که به فکرم بودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفتم امتحان کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

casper66m
10-09-2006, 15:09
فكر كنم رو فايل هاي audio فقط بشه صدا رو جدا كرد

chovalier
10-09-2006, 15:18
امیـــر جان
اینا که کار نمی کنن

Saeed kmss-D
10-09-2006, 18:29
هیچ کدوم از این برنامه ها کار نمیکنه.
فقط یه کم صدای خواننده رو محو و ضعیف میکنه.

AK1
10-09-2006, 20:50
امیـــر جان
اینا که کار نمی کنن

نظورت از كار نكردن چيه كلا يا محسوس نيست
همونجئوري كه گفتم براي بهترين نتيجه بايد از فرمت ويو استفاده كني يا سي دي هاي صوتي
اينم برمي گرده به اينكه تو ام پي تري نيمي از اطلاعات براي اين كار براي كم حجم كردن از بين مي ره ;)

محمد گل
11-09-2006, 01:22
دوست عزیز دنبال چنین برنامه هایی نگرد . زیرا هیچ برنامه ای نمیتونه صدای خواننده رو 100 درصد برداره . ولی من یه نرم افزار برات معرفی می کنم . easy karaoke

Mohammad Modarresi
11-09-2006, 01:28
خب لطف كن يه لينكي چيزي ازش بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

chovalier
11-09-2006, 16:45
امیر جان
یه خواهش
لطفا لینک مستقیم بزار
ضعیفم بشه خوبه
فقط مشکل اینه که به همین شکل می مونه و اینیستال نمی شه
ممنونم
موفق باشی...

AK1
11-09-2006, 16:54
اينملينك مستقيم براي من راحت نصب شد

chovalier
11-09-2006, 18:36
ممنون از لینک مستقیم
رفتم برای دانلود
...

Mohammad Modarresi
11-09-2006, 20:26
ممنون امير جان زحمت كشيدي

Behroooz
11-09-2006, 20:29
گشتيم نبود
نگرد نيست

chovalier
11-09-2006, 22:30
گشتيم نبود
نگرد نيست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
11-09-2006, 22:33
اينملينك مستقيم براي من راحت نصب شد
برای من نشد !
به هر حال ممنون امیـــر جان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir2010
12-09-2006, 20:48
گشتيم نبود
نگرد نيست
ببینم تو تا به حال جز این جمله چیز دیگری پست نکردی؟
این جمله را که یک بار هم برای من نوشته بودی!!!!!
ببینم تا به حال چند بار این را پست کردی

amir2010
12-09-2006, 20:49
گشتيم نبود
نگرد نيست
ببینم تو تا به حال جز این جمله چیز دیگری پست نکردی؟
این جمله را که یک بار هم برای من نوشته بودی!!!!!
ببینم تا به حال چند بار این را پست کردی
از من به تو نصیحت:
از فردا شعارت را عوض کن و یک چیزی شبیه این بگذار!
گشتم نتوانستم پیدا کنم اما هست
یا
هستش اما نتوانستم پیدا کنم!
یا
هر چی زور زدم پیدا نشد اما اگر پیدا کردید لینکش را بگذارید!!!

hellbrain666
12-09-2006, 20:55
با برنامه هاي karaoke anything و KaraokeTrainer و DART Karaoke Studio و Cool Edit Pro تا حدي ميشه ولي صد در صد نميشه مگر كيفيت فايل بالاي 320كيلو بيت بر ثانيه واقعي باشه!!!

chovalier
13-09-2006, 01:35
کاربر محترم,amir2010
ممکنه نصیحت هاتون رو توی این تاپیک که هیچ ربطی نداره نیارید و با پی ام به بهروز بفرستید اونم نه یک پست دو تا پست بیهوده؟
ضمنا بهروز جان لااقل درباره ی تاپیک صحبت کردن
کارتون درست نبود
ممنونم
موفق باشید...

chovalier
13-09-2006, 01:37
با برنامه هاي karaoke anything و KaraokeTrainer و DART Karaoke Studio و Cool Edit Pro تا حدي ميشه ولي صد در صد نميشه مگر كيفيت فايل بالاي 320كيلو بيت بر ثانيه واقعي باشه!!!
ممنونم یک زره هم تاثیر داشته باشه خیلی خوبه فقط اگه ممکنه یه لینک مطمئن بزارید
ممنونم
موفق باشی...

hellbrain666
13-09-2006, 15:54
اينم لينك دانلود مستقيم همه به ترتيب كارايي و كاربرد ميگم:

DART Karaoke هم خوبه هم كار باهاش سادست حجمش هم 10.91 مگ
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Cool Edit PRO هم خوبه ولي خيلي حرفه ايه! با حجم 19.34مگ
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Karaoke Anything يه نرم افزار كم حجم(2.59مگ ) و خيلي سادست

بعد از اينا هم Karaoke Trainer هست اونم مگ حجمشه 343.5kb

ديگه خود داني...

hiwa_it
13-09-2006, 17:19
یکه برنامه عالی در این مورد ١٢٥ مگابایت هست امیدوارم بتونید دانلود کنید

Magix Audio Cleaning Lab Deluxe 10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

chovalier
14-09-2006, 01:49
خیلــــــــــــــــــــــ ــــــی ممنونم
ولی حجم اینا سر به فلک می کشه :blink:
موفق باشید...

alir3za
14-09-2006, 02:00
از تمام دوستان بابت گردآوري بهترينها براي اين كار در اين تاپيك تشكر ميكنم.

ياعلي

chovalier
14-09-2006, 02:20
سلام مجدد
بابک جان دو تا اولیا رو دارم امتحان می کنم
بهت خبرشو میدم :biggrin:
خیلی با حالی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
15-09-2006, 00:35
اينجا دوست گلمون محمد گل آموزش دو تا از اين نرمافزار ها رو گذاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
15-09-2006, 01:10
اينجا دوست گلمون محمد گل آموزش دو تا از اين نرمافزار ها رو گذاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفتم بینم چی طوریه
ممنونم

casper66m
22-09-2006, 23:27
كسي به نتيجه رسيد اسم نرم افزار رو بذاره

chovalier
23-09-2006, 14:47
تا منظورتون از نتيجه چي باشه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

casper66m
23-09-2006, 15:45
منظور از نتيجه:
نرم افزاري بود كه صدا رو به طور كامل برداره؟
اگر نبود از بين اين نرم افزار ها كدوم بهتر صدا رو بر مي داره؟

hellbrain666
23-09-2006, 16:02
هنوز همچين نرم افزاري نيومده كه كامل صدا رو برداره
در ضمن من قبلا گفته بودم كه نرم افزار DART Karaoke از بقيه بهتره نسبت به حجمش توي پست 22 هست لينك دانلودش

chovalier
23-09-2006, 16:43
هنوز همچين نرم افزاري نيومده كه كامل صدا رو برداره
در ضمن من قبلا گفته بودم كه نرم افزار DART Karaoke از بقيه بهتره نسبت به حجمش توي پست 22 هست لينك دانلودش
تاحدودي تاييدمي شه !