PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نهایت ترس

Reza Azimy_RW
19-02-2015, 01:59
سلام دوستان
نهایت ترس براتون چیه ؟ مثلا یه چیزی که وقتی فکرشم میکنید داغونتون میکنه یا یه کاری که از انجامش میترسین ؟
در کل نهایت ترس رو در چه چیزی میبینید ؟

B.Russell
19-02-2015, 16:35
به نظر من انتظار نداشته باش کسی صادقانه بیاد اون نقطه پیک وحشتش رو اینجا بگه.

چون اون نهایت وحشت اگر واقعا نهایت وحشت باشه، حتی گفتنش هم برای فرد آزار دهنده خواهد بود از ترس اینکه وقتی اون بلا سرش میاد اگر مجال مقابله باهاش رو داشته باشه چقدر آمادگی داره یا نه.

اما میشه نقاط نزدیک به نهایت وحشت رو مطرح کرد. :n26:
مثلا من از رسوایی و بی آبرو شدن در بین کسانی که بهم اعتماد دارن خیلی وحشت دارم.
همینم باعث میشه تا حد ممکن نذارم چنین اتفاقی برای کسی که میشناسم بیوفته و خودم هم زیاد محتاطانه عمل کنم.

New Ray
19-02-2015, 17:51
احتمالا دونستن این موضوع به آقا رضا هم در یک امری کمک میکنه (مثلا ساخت بازی ترسناک!)

منم نمیتونم و نمیدونم اون نقطه وحشتم چیه. اما از اونجایی که گاهی از روی بیکاری دیگران و میترسونم:n02: باید بگم که فرو رفتن عمیق فکر در یه موضوع که هشیاری آدم و پایین میاره میتونه با هر چیز ساده ای باعث ترس بشه. و البته وجود یک موجود سیاه مثلا کاپشن سیاه یا باز کردن ناگهانی چتر یا لمس شانه طرف از پشت با سه ناخن و غیره ...

راه اولم اینه که یه اتفاق سریع بیفته قبل از اینکه مغز طرف بتونه کامل پردازشش کنه. مثلا تجسم کنین وقتی دارین از عرض خیابون رد میشین ناگهان صدای بوق کامیونی رو میشنوین که نیم متر باهاتون فاصله داره .
راه دومم اتفاق تدریجی که نمیتونیم کاری در مقابلش بکنیم. مثلا یه موجود، آروم آروم شروع به خوردن ما بکنه! :n09:

Atghia
19-02-2015, 18:19
در تایید صحبت راسل عزیز
نهایت ترس رو وقتی تجربه کردم که تهدید به افشا سازی یک مسئله کاملا شخصی شدم:n29:

Rossin
19-02-2015, 18:42
کاملا با دوست گرامیمون B.Russell موافقم نهایت ترس چیزیه که اگه بخوایم بهش فکر کنیم حتی فکر کردن بهش بسیار روانی کنندس!

در کل فرد نترسی هستم
و از تنها چیزی که میترسم و اصلا نمیخوام بهش فکر کنم چون فکر کردن بهش شدید آزارم میده اینه که کاری کنم رفتاری کنم یا هر اتفاقی که باعث بی آبرویی و عدم اعتماد بین خانواده و دوستان و اشنایان بشه.

حتی فکر کردن بهش کشنده اس برام و الان به ماهیت کلیش فکر نکردم فقط نوشتم :n03:

Demon King
19-02-2015, 18:48
من همیشه از یه موضوع خیلی میترسیدم:
« رفتارم باعث بشه دیگران درباره ام قضاوت اشتباه بکنن. چه در فضای مجازی چه خارج از اون »

stabesh
20-02-2015, 15:06
اگه یه روز بینایی مو از دست بدم وقتی دیگه چیزی نبینی چطور میخای زندگی کنی

javad34
29-03-2015, 22:45
سقوط هواپیما برام نهایت ترسه یا اینکه خلبان بگه با مشکل فنی رو به رو شدیم.