PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد لپ تاپ n550 JK

omiid7
18-02-2015, 13:05
سلام دوستان خسته نباشید
من دو روزی میشه این لپ تاپو خریدم کلا تجربه اولم از خرید لپ تاپه چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
اولیش که خیلی نگرانم کرده pes 15 رو نصب کردم بازی رو گذاشتم رو رزولوشون اخر اصلا تیک نمیزنه اما بعضی موقع ها این error میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه بهش توجه نکنم مشکلی پیش نمیاد واسه لپ تاپ و ویندوز یا حتما باید کنسلش کنم
بعد تا حالا من هر چی بازی نصب کردم روش نه گفته همشم رو HIGH اجرا کرده اما وارد تنظیمات PES میشم مشخصات گرافیکو این زده یعنی ویدیو رمم 1 گیگه؟! مگه نباید 4 گیگ باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فارکرای 4 که رو HIGH اجرا کرد راحت یعنیب pes سنگین تره؟!!
دوم معمولا سمت راست لپ تاپ همیشه خیلی خنکه اما سمت چپ بالا تو کارای عادی و وبگردی داغ نیست اما به خنکی سمت راست نیست و در اجرای بازی های سنگین داغ میشه
الان برام سواله چرا سمت راست داغ نمیشه اما سمت چپ داغ میشه؟ صدای فن از هر دو طرفم میادا اما امکام داره فن سمت چپ خراب باشه؟ بزارید با عکس جاشو نشون بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد من گفته بودم یه کولپدم برام بزاره روش که مدل N550 LOGITECH گذاشته که فن نداره اما خودش میگه خنک کنندست این که فن نداره چطوری خنک میکنه؟ اسپیکرم داره که متاسفانه درایوراش با ویندوز 8.1 سازگاری نداره
باطریش که در نمیاد مشکلی نداره یعنی جریان برق خرابش نمیکنه ؟
این دیگه اخرین سوالمه چقد رو گرافیکش واسه اجرای بازی های روز در سطح MEDIUM حساب کنم؟ منظورم اینه کم نمیاره؟
بازم معذرت میخوام انقد سوال پرسیدم اخه خیلی نگرانم میترسم انتخاب اشتباهی کرده باشم

Public Enemy
19-02-2015, 19:40
سلام دوستان خسته نباشید
من دو روزی میشه این لپ تاپو خریدم کلا تجربه اولم از خرید لپ تاپه چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
اولیش که خیلی نگرانم کرده pes 15 رو نصب کردم بازی رو گذاشتم رو رزولوشون اخر اصلا تیک نمیزنه اما بعضی موقع ها این error میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه بهش توجه نکنم مشکلی پیش نمیاد واسه لپ تاپ و ویندوز یا حتما باید کنسلش کنم
بعد تا حالا من هر چی بازی نصب کردم روش نه گفته همشم رو HIGH اجرا کرده اما وارد تنظیمات PES میشم مشخصات گرافیکو این زده یعنی ویدیو رمم 1 گیگه؟! مگه نباید 4 گیگ باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فارکرای 4 که رو HIGH اجرا کرد راحت یعنیب pes سنگین تره؟!!
دوم معمولا سمت راست لپ تاپ همیشه خیلی خنکه اما سمت چپ بالا تو کارای عادی و وبگردی داغ نیست اما به خنکی سمت راست نیست و در اجرای بازی های سنگین داغ میشه
الان برام سواله چرا سمت راست داغ نمیشه اما سمت چپ داغ میشه؟ صدای فن از هر دو طرفم میادا اما امکام داره فن سمت چپ خراب باشه؟ بزارید با عکس جاشو نشون بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد من گفته بودم یه کولپدم برام بزاره روش که مدل N550 LOGITECH گذاشته که فن نداره اما خودش میگه خنک کنندست این که فن نداره چطوری خنک میکنه؟ اسپیکرم داره که متاسفانه درایوراش با ویندوز 8.1 سازگاری نداره
باطریش که در نمیاد مشکلی نداره یعنی جریان برق خرابش نمیکنه ؟
این دیگه اخرین سوالمه چقد رو گرافیکش واسه اجرای بازی های روز در سطح MEDIUM حساب کنم؟ منظورم اینه کم نمیاره؟
بازم معذرت میخوام انقد سوال پرسیدم اخه خیلی نگرانم میترسم انتخاب اشتباهی کرده باشم

با سلام . چندین بار این مشکل ( عکس اول ) رو دیدم و هر بار برمیگشت به مشکل درایور اینتل کارت گرافیک . هر بار هم نسخه 10.x بود و هر بار هم درایور از سایت سازنده لپ تاپ یا سی دی نصب شده بود .

یک بار درایور intel رو مجددا نصب کنین . در درجه اول از
سایت asus دانلود کنین ، اگر مشکل رفع نشد آخرین ورژن درایور رو از سایت intel دانلود کنین .
مشکل دوم : درسته 4 گیگه شما با GPU-Z چک کنین .
مشکل سوم : بهتره توی تاپیک مخصوص PES 2015 بپرسین دلیل سنگین بودن بازی از Farcry 4 چی هست .
سوال 4 : طبیعی هست که یه قسمت لپ تاپ از قسمت دیگرش داغ تر باشه . قطعات و سیستم خنک کننده به صورت متقارن در لپ تاپ ها قرار داده نمیشن ! در همه لپ تاپ ها همین طوره .
برای اطمینان از کارکرد هر دو فن یه راه راحت اینه که با نرم افزار های بنچ مارک لپ تاپ رو در حالت stress قرار بدین ( هم پردازنده و هم GPU ) .
سوال 5 : تا اونجا که توی اینترنت سرچ کردم n550 اسپیکره ( قطعه خودتونو با لینک زیر چک کنین )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سوال 6 : این سوال خیلی از دوستان هستش . عموما چنین اتفاقی نمی افته . در شرایط خیلی خیلی نادر ممکنه آسیب بزنه که اونم برمیگرده به خرابی سیستم تغذیه لپ تاپ
سوال 7 : لینک زیر رو مطالعه کنین :

در آخر : به نظر من انتخاب مناسبی بوده نگران نباشین . اگر مشکل نرم افزاری پیش بیاد که با جستجو توی اینترنت میشه حلش کرد . اگر هم مشکل سخت افزاری باشه گارانتی جوابگو خواهد بود

omiid7
20-02-2015, 03:28
سلام فوق العاده ممنونم از جوابایی که بهم دادید ببخشید هر چی گشتم گزینه تشکرو پیدا نکردم بازم ممنون :n40::n40:

omiid7
20-02-2015, 04:38
داداش من رفتم تو سایت ایسوس اینو دارم میگرم ولی چرا انقدر درایورایی که گذاشته قدیمین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
20-02-2015, 13:54
داداش من رفتم تو سایت ایسوس اینو دارم میگرم ولی چرا انقدر درایورایی که گذاشته قدیمین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام . از همون لینک استفاده کنین .
در صورتی که مشکل رفع نشد از این درایور استفاده کنین :

اگر به دلیل تحریم ها لینک باز نشد از این لینک استفاده کنین :

omiid7
23-02-2015, 15:46
مرسی مشکلم حل شد دیگه اون ارور نمیاد
میخواستم بپرسم حالت پرواز رو لپ تاپ چه نقشی داره چون الان روشنش کردم و از یه طرفم به وایفای وصل شدم
بعد یه برنامه رو خود لپ تاپ بود اکولایزر های صدا رو عوض میکرد ویندوز که عوض کردم حالا برنامه رو باز میکنم میگه صدا استریو نیست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد چطور میتونم بلوتوثمو خاموش کنم ولی هر موقع خواستم روشنش کنم چون یه باز خاموش کردم دیگه نتونستم روشنش کنم دوباره درایورشو نصب کردم تا روشن شد

Public Enemy
23-02-2015, 20:15
مرسی مشکلم حل شد دیگه اون ارور نمیاد
میخواستم بپرسم حالت پرواز رو لپ تاپ چه نقشی داره چون الان روشنش کردم و از یه طرفم به وایفای وصل شدم
بعد یه برنامه رو خود لپ تاپ بود اکولایزر های صدا رو عوض میکرد ویندوز که عوض کردم حالا برنامه رو باز میکنم میگه صدا استریو نیست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد چطور میتونم بلوتوثمو خاموش کنم ولی هر موقع خواستم روشنش کنم چون یه باز خاموش کردم دیگه نتونستم روشنش کنم دوباره درایورشو نصب کردم تا روشن شد

حالت پرواز تمامی اتصالات وایرلس و بلوتوث رو خاموش می کنه . در صورتی که بلوتوث یا وایرلس رو به صورت دستی روشن کنید حالت پرواز غیر فعال میشه.
در ارتباط با مشکل نرم افزار : بهتره درایور هارو از سایت asus دانلود و نصب کنین (چیپ ست ، صدا ، ATK ) احتمالا مشکل حل میشه .
برای بلوتوث : ویندوز 8
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوز 8.1

omiid7
28-02-2015, 21:43
واقعا ممنونم دوست عزیز هیچ هیشکی مث شما نتونست مشکلاتمو حل کنه :n40:

omiid7
06-03-2015, 13:37
سلام خسیته نباشید از قسمت dvd ram بعضی موقع ها یه صدای بوق مانند میاد اشکال نداره؟ شاید یه ساعتی یه بار

marjanhadi61
18-03-2015, 19:12
نه این نشونه سالم بودن دستگاه هست بهش میگن بوق سلامت