PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برطرف کردن مشکل نوشتن متن فارسی در برنامه Corel VideoStudio Pro X4 14

nza021
17-02-2015, 18:16
با درود خدمت اساتید و دوستان گرامی
دوستان بنده با مشکل بزرگی توی نوشتن متن فارسی با نرم فزارهای میکس فیلم از جمله Edius,Corel VideoStudio, Ulead VideoStudio روبه رو هستم به اینصورت که لغات فارسی از چپ به راست بدون اینکه به یکدیگر بچسبند نوشته میشوند، تمام اینترنت و زیر و رو کردم تمام فارسی نویس ها رو امتحان کردم فقط یک نوع فارسی نویس به دردم خورد که اونم متاسفانه بعضی از حروف رو نمیزد، ازتون خواهش میکنم بنده رو با تجربه هاتون یاری بفرمایین که بتونم یه راهی برای فارسی نوشتن تو برنامه Corel VideoStudio پیدا کنم در ضمن سیستم عامل بنده ویندوز سون 32بیتی هستش، منتظر کمک های گرمتون هستم باتشکر

ALI . R
17-02-2015, 23:22
سلام.
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از فارسی نویس ضابط استفاده کنید. از لینک پایین دریافت کنید ::n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
1- فقط کافی برنامه را نصب کنید، سپس برنامه را اجرا نمائید و متن دلخواهتان را بنویسید.
2- متن را کپی کرده و در برنامه مورد نطر Paste کنید.
3- حال یکی از فونت های فارسی نویس ضابط که با F_Fontname شروع می شود را انتخاب کنید.

+

میتونید از فارسی نویس پارسی نگار هم استفاده کنید. (LeoMoon ParsiNegar)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید:n12:

nza021
18-02-2015, 01:16
درود برشما
سپاسگذارم دوست عزیزم من هر دوی این فارسی نویس ها رو در قبل تست کرده بودم اما متاسفانه فارسی نویس پارسی نگار روی برنامه corel video studio pro x4 14 جواب نداد و فارسی نویس ضابط هم حروف هایی نظیر ع،غ،ق،ی رو به شکل علامت سوال نشون میده، به نظرتون راه حل دیگه ای هست؟

jimrako
18-02-2015, 01:50
leomoon امتحان خودش رو پس داده شاید یه جای کار رو اشتباه کردی .

nza021
18-02-2015, 02:17
دوست عزیزم بنده LeoMoon Persian TTT رو امتحان کردم کار کرد اما حروف غ و ق رو بصورت علامت سوال مینویسه به نظر شما چیکار باید کرد؟