PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد پرينتر و اسكنر و كپي(سه كاره)

*Soltane GhalbhA*
10-09-2006, 00:58
با سلام
دوستان من ميخوام يه دستگاه سه كاره بگيرم واسه مغازه (نه در حد حرفه اي باشه و نه خيلي ضعيف.فقط كارمو راه بندازه) از شما دوستان ميخوام كه منو راهنمايي كنيد(همراه با قيمت و كارائيش)همچنين با چه گارانتي بگيرم خوبه.
منتظر نظرات ارزندتون هستم. :happy:

XFXForce
10-09-2006, 11:48
قیمت ندادی برا فتو می خوای یا نه؟
تو این لینک اپسون ها هستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
11-09-2006, 05:12
Hp مدل 5610

*Soltane GhalbhA*
12-09-2006, 09:55
قیمت ندادی برا فتو می خوای یا نه؟
تو این لینک اپسون ها هستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
قيمت حدود 150$
بهم hp رو پيشنهاد ميكنن.
منتظر نظراتتون هستم

XFXForce
13-09-2006, 02:30
خب معلومه کل بازار ایران رو اچ پی گرفته من که از برندش بدم می آد و یه بار هم کانن گرفتم هنوز هم حسرت می خورم که کاش اونم اپسون می گرفتم.
الان یه چند کاره EPSON CX5200 و یه Canon Pixma MP800 دارم.

*Soltane GhalbhA*
13-09-2006, 10:01
خب معلومه کل بازار ایران رو اچ پی گرفته من که از برندش بدم می آد و یه بار هم کانن گرفتم هنوز هم حسرت می خورم که کاش اونم اپسون می گرفتم.
الان یه چند کاره EPSON CX5200 و یه Canon Pixma MP800 دارم.

سلام
ميشه لطف كنيد امكاناتش همراه با قيمتش رو بگين :happy:
با تشكر
:rolleye:

khaiyam
13-09-2006, 12:16
به نظر من اصلا اپسون نگير چون كه اگر يك بار جوهر تو نازلاش بمونه يا هدش خشك بشه بايد بندازيش دور من خودم امتحان كردم الكي هم حرف نمي زنم من پرينترش را داشتم الان يك فتو اسمارت اچ پي دارم مدل 8153 واقعا هم سرعت خيلي بالايي نسبت به ساير مارك ها هم ساير مدل هاي خود اچ پي دارهكيفيت عالي هم داره اگر نظر من را مي خواي سه كاره نگير چون اگر يك قسمت خراب بشه كلش خراب شده دوم هم اينكه من شنيدم كيفيت خوبي نداره از نظر كارايي اپسون هم به هيچ وجه نگير يك پرينتر و اسكنر جدا بگير درست خرج مواد مصرفي زياد ميشه اما ميرزه

XFXForce
13-09-2006, 12:26
خوب والا دمت گرم خوب خرابش کردی.
حالا نمی دونم چرا مال من خراب نمی شه. تازه فقط مال خودم که نیست برا 10 نفر دیگه هم خریدم و خراب نشدن...؟ شاید تخم مرغ شانسی هستن و برا من خوبش در اومده با این Cx5200 که هر 1000 صفحه یکبار باید جوهر مشکیش رو عوض کنی. از نظر کارایی هم درسته اپسون ها کند هستن ولی خر کاریشون که معروفه و برا من که 3 ساله خیلی خوب کار می کنه. برا کیفیت هم که مزاح می فرمایید و اپسون هم تکنولوژی برتر یعنی میکروپیزو رو در دست داره و هم 70 درصد بازار جهانی در چاپگر های فوتو رو.شاید اون 70 در صد که اکثرا هم عکاس هستن مغز خر خوردن و به همچین چیز بدی که گفتید پول دادن؟!؟!؟
حالا نوبت سلطان قلبهای عزیز می رسه.
امکانات و قیمت اپسون ها که تو همون سایت مادیران هست. برا کانن هم بگم 320.000 تومنه 30 صفحه مشکی و 24 صفحه هم رنگی با دقت 9600 نقطه در اینچ و 3.5" هم ال سی دی رنگی با قابلیت چاپ روی سی دی و اسکن 2400 نقطه و اسکن نگاتیو و پازتیو و دو جا برای کارت حافظه و کاست 150 برگی اضافه برا A4 و 1 پیکولیتر حداقل مقدار جوهر در واحد سطح با قابلیت چاپ عکس 10 در 15 در 36 ثانیه با کیفیت لابراتور عکس مخصوص عکاسان. دیگه چی می خوای؟

*Soltane GhalbhA*
19-09-2006, 15:52
به نظر من اصلا اپسون نگير چون كه اگر يك بار جوهر تو نازلاش بمونه يا هدش خشك بشه بايد بندازيش دور من خودم امتحان كردم الكي هم حرف نمي زنم من پرينترش را داشتم الان يك فتو اسمارت اچ پي دارم مدل 8153 واقعا هم سرعت خيلي بالايي نسبت به ساير مارك ها هم ساير مدل هاي خود اچ پي دارهكيفيت عالي هم داره اگر نظر من را مي خواي سه كاره نگير چون اگر يك قسمت خراب بشه كلش خراب شده دوم هم اينكه من شنيدم كيفيت خوبي نداره از نظر كارايي اپسون هم به هيچ وجه نگير يك پرينتر و اسكنر جدا بگير درست خرج مواد مصرفي زياد ميشه اما ميرزه

سلام
اينيكه فرمودين سه كاره نگيرم چون اگر يك قسمت خراب بشه كلش خراب شده اينطور نيست،چون اين دستگاه وابسته به هم نيست.و اگه يكيش خراب بشه ميتوني از دو تاي ديگه استفاده كني.
دوم هم اينكه من شنيدم كيفيت خوبي نداره از نظر كارايي اپسون هم .......در اين مورد هم بايد بگم كه *كي بُود ديدن مانند شنيدن*(خيلي دوست دارم از نظر كساني استفاده كنم كه خودشون تجربه كردن نه اينكه شنيدن يا از سايتي خوندن)
به هر حال نظر شما قابل احترامه و از اينكه نظر دادين بسيار سپاسگذارم. :biggrin:

*Soltane GhalbhA*
19-09-2006, 16:07
خوب والا دمت گرم خوب خرابش کردی.
حالا نمی دونم چرا مال من خراب نمی شه. تازه فقط مال خودم که نیست برا 10 نفر دیگه هم خریدم و خراب نشدن...؟ شاید تخم مرغ شانسی هستن و برا من خوبش در اومده با این Cx5200 که هر 1000 صفحه یکبار باید جوهر مشکیش رو عوض کنی. از نظر کارایی هم درسته اپسون ها کند هستن ولی خر کاریشون که معروفه و برا من که 3 ساله خیلی خوب کار می کنه. برا کیفیت هم که مزاح می فرمایید و اپسون هم تکنولوژی برتر یعنی میکروپیزو رو در دست داره و هم 70 درصد بازار جهانی در چاپگر های فوتو رو.شاید اون 70 در صد که اکثرا هم عکاس هستن مغز خر خوردن و به همچین چیز بدی که گفتید پول دادن؟!؟!؟
حالا نوبت سلطان قلبهای عزیز می رسه.
امکانات و قیمت اپسون ها که تو همون سایت مادیران هست. برا کانن هم بگم 320.000 تومنه 30 صفحه مشکی و 24 صفحه هم رنگی با دقت 9600 نقطه در اینچ و 3.5" هم ال سی دی رنگی با قابلیت چاپ روی سی دی و اسکن 2400 نقطه و اسکن نگاتیو و پازتیو و دو جا برای کارت حافظه و کاست 150 برگی اضافه برا A4 و 1 پیکولیتر حداقل مقدار جوهر در واحد سطح با قابلیت چاپ عکس 10 در 15 در 36 ثانیه با کیفیت لابراتور عکس مخصوص عکاسان. دیگه چی می خوای؟

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوست عزيزم ايكس فورس جان
اين مدلي كه گفتي تو سايت ماديران من كه نديدم :sad: .!!!!!حالا خودت يه زحمتي بكشو تعريف جامعي از چند کارت
( EPSON CX5200) رو به ما ارائه بده ;)
در ضمن يه فوزولي :evil: هم ميخواستم بكنم اونم اينكه از اين چند كارت واسه چه كاري استفاده ميكني
واسه مغازه(عكاسي،كامپيوتر،...) يا استفاده شخصي
قربونت... خيلي گلي :rolleye: