PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری مشکل با مرکز تعمیرات لپ تاب

mpeg
16-02-2015, 18:41
سلام
دوستان من نوت بوکم خراب شده بود بردم پاساژ پایتخت دادم تعمیر کردن گفتن مشکل از بایوس هست و سوخته و تعویضش کردن و گفتن باید پروگرامر هم شه
فاکتور دارم که زده به جاش لپ تاپ hpبه جای نت بوک 160 تومن بابت تعویض ای سی بایوس و پروگرامر گرفته شده ولی ذکر نشده که
1 _ نت بوک
2 _ گارانتی کردن کار رو یانه
الان همون مشکل پیدا شده برای دستگاه دقیقا سر یک ماه
الان مغازه داره بازی در میاره میگه ما گارانتی نداریم حالا برای قطعه در صورتی که زبانون به من گفته بودن 3 ماه داره تو فاکتورم که چیزی ذکر نکرده قطعه رم که به من نداده بودن .حالا میگه دستگاه رو بزار اگر مشکل از قطعه تعمیری اونا بود یکاریش میکنن اگر نه که قطعه دیگر بود من باید پرداخت کنم دستگاه دقیقا مثل قبل خرابی شده فقط یک چراغ روشن میشه
دوستان چیکار باید کنم اگر بزارم پیششون بازی در میارن میگن مشکل قطعه دیگس که بازم پول بگیرن
به نظرتون چیکار کنم
برم اتحادیه پیگیری میکنن میشه راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟

mpeg
16-02-2015, 22:23
دوستان و مدیران اینجا چه خبره چرا من هر جا پست میدم تو این انجمن یا 3 ماه بعد جواب میدن یا اصلا نمیدن، الان همه دوستانی که اینجا هستن یعنی خدا رو شکر حدود 61 نفری که دیدن تا الان پست من رو هیچ کس مشکل بر نخورده با یک تعمیر کار ؛
مدیران این تاپیک کسی جوابگو نیست وقتی دوستان جواب نمیدن
یا من اشتباهی اینجا پست دادم
هیچ کس جوابگو نیست

mehrdad8086
17-02-2015, 11:01
سلام....خب آخه دوست عزیز....

نه قطعه خراب رو گرفتی،نه اینکه تو فاکتورت ضمانت 3 ماه رو.....خب چی باید گفت؟؟؟؟؟بجز اینکه بهتره از راه مصالحه حلش کنی..
اتحادیه!!!!!!!!؟؟؟؟؟بری بگی چی....؟؟؟کار اگه قانونی باشه اولا کلی علافی و دوندگی داره.....بعیده با عدم داشتن ضمانت بشه کاری کرد.ولی عرف کار
اینه که اصولا منه تعمیرکار یکماه مسئولیت کاری که انجام دادم رو به گردن بگیرم.....(عرف که میگم قانون نیست،آدم با انصاف منظوره)

اینم بگم برای یه آی سی + پروگرام کمی 160 زیاده......(البته این نسخه شامل همه دستگاه ها نیست.عموما ممکنه کمتر باشه و بعضی مدلها حتی گرونتر)
مدل دستگاهت چی بوده؟

mpeg
17-02-2015, 19:11
سلام....خب آخه دوست عزیز....

نه قطعه خراب رو گرفتی،نه اینکه تو فاکتورت ضمانت 3 ماه رو.....خب چی باید گفت؟؟؟؟؟بجز اینکه بهتره از راه مصالحه حلش کنی..
اتحادیه!!!!!!!!؟؟؟؟؟بری بگی چی....؟؟؟کار اگه قانونی باشه اولا کلی علافی و دوندگی داره.....بعیده با عدم داشتن ضمانت بشه کاری کرد.ولی عرف کار
اینه که اصولا منه تعمیرکار یکماه مسئولیت کاری که انجام دادم رو به گردن بگیرم.....(عرف که میگم قانون نیست،آدم با انصاف منظوره)

اینم بگم برای یه آی سی + پروگرام کمی 160 زیاده......(البته این نسخه شامل همه دستگاه ها نیست.عموما ممکنه کمتر باشه و بعضی مدلها حتی گرونتر)
مدل دستگاهت چی بوده؟
سلام ممنون شما پاسخ دادی
حداق دوستان میتونستن بگن کاری نمیشه کرد
بگذریم
دستگاهم نت بوک ایسوس هست مدل x101ch مشکل هم این بود که دستگاه سالم بود شب خاموش کردم صبح اومدم روشن کنم فقط چراخ پاور روشن میشه
و عکس العمل دیگه انجام نمیداد باطری و شارژر سالم هست بود
بعد تعمیر دوباره همین طوری شد و همین اتفاق مثل قبل تکرار شد.
هارد هم سالم هست جدا تست گرفته شد
حتی مانیتور دستگاه هم روشن نمیشه یعنی برق بهش نمیرسه
فقط چراخ ماور و باطری روشن میشه از 4 چراقی که رو دستگاه هست.

اول به من موقع تعمیر گفتن هفتاد میشه بعد زنگ زدن گفتن مشکل از جای دیگست بعد دوباره گفت نه همون ای سی بایوس هست و اینبار160 هزینش هست چون باید علاوه بر تعویض پروگرام هم شود منم نمیتونستم بگم نمیخواد چون گفتم یک وقت نزنه جای دیگه هم خراب کنه بده دستم دستگاه رو برای هم گفتم درست کنه
حالا دقیقا یک ماه نشد خراب شد.
نظر شما چیه
حداقل بحث قیمتی که گفتی به نظرت منصفانه حساب کرده یعنی قیمتش همین بوده یا نه گرونتر حساب کرده
من چی بگم فکر کردم فقط موبایلی ها از این کارا میکنن ولی گویا بقیه هم کامپیوتری ها هم بلدن از این کا را.
حالا مشکی نیست من من مشکلم اینه که الانمن دستگاه رو بدم چه تضمینی هست که نخواد بگه مشکل از قطعه دیگست ولی من مطمینم که باز مشکل قبلی هست چون همون علایم رو داره
بعد این وسط که نشد همش مقصر صاحب دستگاه هست
فاکتور هم پرینت کرده شماره فاکتور بالا فاکتور خورده همراه با مهر مغازه
اگر قرار باشه من پول بدم دوباره حاضرم پولش رو بدم حداقل خیالم راحت باشه که ایراد از کار تعمیر کار نیست از قطعه دیگر دستگاه هست

mehrdad8086
25-02-2015, 17:25
ببین دوست من....
اگر 70 هزینه ای سی و دست مزد تعمیره خب ،درست.....اما 90 هزار برا پروگرام کردن کمی بی انصافیه،مگه میخواد چیکار کنه؟
نظر منو میخوای اگر قبول کرد با هزینه کم درستش کنه که هیچ،اما در غیر اینصورت نمایندگی اصلی مثل سازگار و ویستا و امرتات با گارانتی مکتوب مشکل رو برطرف می کنن