PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یک گوشی خوب!!!

..:: HoRaTo ::..
16-02-2015, 11:11
سلام خدمت دوستان، پس ار تحقیق و پرس و جو به این چند مدل رسیدم: htc one m8, lg g3, sony z2, moto x 2014
خودم از طراحی m8 خیلی خوشم میاد(کلا با اچ تی سی حال میکنم)، از طرفی تعریف g3 رو هم زیاد شنیدم، z2 هم از نظر امکانات نسبت به قیمت خیلی خوبه و در نهایت moto x که کار موتورولا هستش، هم از نظر مشخصات و هم از نظر شرکت سازنده خیلی خوب هست، فقط از نظر خدمات پس از فروش به نظر میاد تو ایران زیاد جالب نباشه.
این حاصل تحقیقات بنده بود، منتظرم نظر دوستان رو هم بشنوم.

sansa
16-02-2015, 12:23
سلام خدمت دوستان، پس ار تحقیق و پرس و جو به این چند مدل رسیدم: htc one m8, lg g3, sony z2, moto x 2014
خودم از طراحی m8 خیلی خوشم میاد(کلا با اچ تی سی حال میکنم)، از طرفی تعریف g3 رو هم زیاد شنیدم، z2 هم از نظر امکانات نسبت به قیمت خیلی خوبه و در نهایت moto x که کار موتورولا هستش، هم از نظر مشخصات و هم از نظر شرکت سازنده خیلی خوب هست، فقط از نظر خدمات پس از فروش به نظر میاد تو ایران زیاد جالب نباشه.

در حال حاظر نسبت به پول پرداختی و ارزش هزینه Xperia Z2 عالیه .

تو بازار موبایل خیلی پرفروش بوده .

Xperia Z3 Compact هم گوشی بسیار خوب با باتری ، دوربین ، سخت افزار قدرتمند و طراحی جمع و جوری داره . این گزینه هم میتونید فکر کنید .

mhda69
16-02-2015, 14:09

ب نظرمن moto x 2014 رو کلا فراموش کن.تو بررسی ها چیز خاصی نداشته...باطریشم ضعیفه واقعا
بقیه گزینه هات جز بهترین های بازارن
مخصوصا z2 ک ازرش خرید بالایی داره نسبت ب قیمتش(البته مشکلاتی مث داغ کردن شدید رو زیاد شنیدم ازش)کیفیت صفحشم مخصوصا زاویه دیدش عالی نیس
و g3 هم همه چیش خوبه جز لگ هایی ک با آخرین آپدیت ها هم رفع نشده(دوست صمیمی داره)مصرف باتریشم جز بهترین ها نیس
اما فکرمیکنم بین اینها HTC ONE M8 با کمی اغراق از همه بهترباشه مخصوصا جنس بدنه عالی و شیک بودن و حس غروری ک موقع تودست بودن بت دست میده...لگ نداره ب هیچ وجه.باتری خوب کیفیت تصویر خوب کیفیت دوربین خوب(با افکت ها و آپشن های جالب لنز دوگانه)و لذت رابط کاربری سنس
درنهایت اگر تهرانی خودت برو بازار موبایل باهمشون کارکن ببین با کدوم بیشتر حال میکنی.هیچ چیز مهم تر از حس خودت نیس
مبارکه

20-02-2015, 16:36
با سلام خدمت دوستان، قصد داشتم htc one m8 بخرم که خبردار شدم تا چند وقت دیگه m9 میرسه (کلا سری جدید پرچمدارها دارند میرسند)،حالا چند سوال پیش میاد:

1- با اومدن m9 قیمت m8 چقدر افت میکنه و آیا الان خرید m8 درسته؟
2- بعد از سه چهار ماه از اومدن m9،آیا قیمتش به کمتر از دو تومن میرسه(تا وسطای تابستون) و اون وقت قیمت m8 حدودا چقدر خواهد شد؟
3- اگه بخوام فعلا دست از خرید پرچمدار بردارم تا سری جدیدشون برسه و افت قیمت داشته باشه و تو این چند وقته یک گوشی متوسط در حد هفتصد هشتصد بخرم، از چه برندی بخرم که راحت و بی دردسر بفروشمش، و چند ضرر میکنم؟
ممنون

21-02-2015, 12:21
با سلام خدمت دوستان، قصد داشتم htc one m8 بخرم که خبردار شدم تا چند وقت دیگه m9 میرسه (کلا سری جدید پرچمدارها دارند میرسند)،حالا چند سوال پیش میاد:

1- با اومدن m9 قیمت m8 چقدر افت میکنه و آیا الان خرید m8 درسته؟
2- بعد از سه چهار ماه از اومدن m9،آیا قیمتش به کمتر از دو تومن میرسه(تا وسطای تابستون) و اون وقت قیمت m8 حدودا چقدر خواهد شد؟
3- اگه بخوام فعلا دست از خرید پرچمدار بردارم تا سری جدیدشون برسه و افت قیمت داشته باشه و تو این چند وقته یک گوشی متوسط در حد هفتصد هشتصد بخرم، از چه برندی بخرم که راحت و بی دردسر بفروشمش، و چند ضرر میکنم؟
ممنون

کسی جواب نمیده؟:n03:

NOR-1
23-02-2015, 21:19
اگه واقعا فکر می کنی یه مدل پرچم دار نیاز داری باید صبر کنی چون اکثر شرکت ها قراره مدل های جدید معرفی کنن مثل z4 s6 m9 و ایسوس که دو مدل معرفی کرده
ولی اگه بخوای m9 بگیری ازه چهار یا پنج ماهی طول میکشه تا بیاد زیر 2 تومن البته بعد عید گرونتر هم میشه میتونی از پرچم دار های قدیمی استفاده کنی مثل s5 one یا z2 به جای این که مثلا one mini 2 بگیری که با one هم قیمته که اینطوری موقع فروش هم کمتر ضرر می کنی هم چیزی از پرچم دار های جدید کم ندارن
ولی به نظرم منتظر بمون تا مدل های جدید معرفی بشه بعد از پرچم دار های الان انتخاب کن

clau
24-02-2015, 21:17
اگه محدودیت بودجه برای خرید نداری نوت 4 بهترین انتخابه

در حال حاضر رقیبی نداره:n05: