PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست اموزش الگوریتم و فلوچارت

Fusi0n
15-02-2015, 13:37
سلام دوستان من اموزشی عالی میخوام برای الگوریتم و فلوچارت خیلی خوب توضیح داده باشه از پایه و اصول و شیوا
داخل اینترنت خیلی جستوجو کردم اموزش هایی بود ولی اصلا بخوبی توضیح داده نشده بود

IR Brand
15-02-2015, 14:01
منم خیلی دنبال این آموزش گشتم
اما آموزش هایی که در نت موجوده ، خیلی گنگ توضیح داده شده و گام به گام نیست

shengo_k
16-02-2015, 21:34
سلام دوستان من اموزشی عالی میخوام برای الگوریتم و فلوچارت خیلی خوب توضیح داده باشه از پایه و اصول و شیوا
ببینید مطالب لینک های زیر به دردتون میخوره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در لینک اول * ها رو پاک کنید

Fusi0n
16-02-2015, 23:54
بله این اموزش دیدم ولی بازهم کامل نیست اصلا پایه ای شروع نمیکنن و مثل بقیه اموزش ها بعد چند مثال ساده مثال پیچیده شروع میکنن
من دنبال کتاب هستم
یا حتی اگر اموزشگاه خوب باشه حاضرم شرکت کنم

shengo_k
17-02-2015, 11:45
بله این اموزش دیدم ولی بازهم کامل نیست اصلا پایه ای شروع نمیکنن و مثل بقیه اموزش ها بعد چند مثال ساده مثال پیچیده شروع میکنن
من دنبال کتاب هستم
یا حتی اگر اموزشگاه خوب باشه حاضرم شرکت کنم
معذرت تمامی کتاب های موجود در سطح نت به صورت PDF هستن و هیچ انتشاراتی(که کتاب ها رو بزاره رو اینترنت) کتابی در این زمینه بیرون نداده شما باید همه کتاب هارو نگاه کنید ببینید کدام به طور کامل نوشته شده است همچنین اگر دوستی دارید که رشتش کامپیتور نرم افزار یا آی تی باشه معمولا یه درس دارن تو دانشگاه به نام الگوریتم و فلوچارت یا بعضی از استادهاشون ترم های اول به جای کد نویسی فقط الگوریتم نویسی کار میکنن باهاشون میتونید جزوه ها و مثال ها رو ازشون بگیرید و مشکلتون رو حل کنید

Fusi0n
17-02-2015, 13:32
معذرت تمامی کتاب های موجود در سطح نت به صورت PDF هستن و هیچ انتشاراتی(که کتاب ها رو بزاره رو اینترنت) کتابی در این زمینه بیرون نداده شما باید همه کتاب هارو نگاه کنید ببینید کدام به طور کامل نوشته شده است همچنین اگر دوستی دارید که رشتش کامپیتور نرم افزار یا آی تی باشه معمولا یه درس دارن تو دانشگاه به نام الگوریتم و فلوچارت یا بعضی از استادهاشون ترم های اول به جای کد نویسی فقط الگوریتم نویسی کار میکنن باهاشون میتونید جزوه ها و مثال ها رو ازشون بگیرید و مشکلتون رو حل کنید
سلام
ممنون
بله درست میگید من منظورم PDF نبود اگر کتاب خوب باشه حتما میخرم
والا خودم رشته IT هستم و این درست در مبانی کامپیوتر داریم ترم پیش استاد اومد یه جزوء پر اشکال داد خودش نفهمید چی دارس داد پیچوند رفت اخر اکثریث افتادیم
این در من تو رایانه کار درجه 1 خودنه بودم و نمره خوبی گرفتم ولی خیلی کمتر بود
معلم خصوصی باشه بیاد من حاضر اگر کسی میشناسید که واقعا تو برنامه نویسی الگوریتم وارد معرفی کنید ممنون میشم ؟!

shengo_k
17-02-2015, 17:07
سلام
ممنون
بله درست میگید من منظورم PDF نبود اگر کتاب خوب باشه حتما میخرم
والا خودم رشته IT هستم و این درست در مبانی کامپیوتر داریم ترم پیش استاد اومد یه جزوء پر اشکال داد خودش نفهمید چی دارس داد پیچوند رفت اخر اکثریث افتادیم
این در من تو رایانه کار درجه 1 خودنه بودم و نمره خوبی گرفتم ولی خیلی کمتر بود
معلم خصوصی باشه بیاد من حاضر اگر کسی میشناسید که واقعا تو برنامه نویسی الگوریتم وارد معرفی کنید ممنون میشم ؟!
الگوریتم نویسی کار خیلی پیچیده و سختی نیست خیلی آسونه فقط باید اصولشو یاد بگیرید فک نکنم اونقدر مشکل باشه که نیاز به کلاس خصوصی داشته باشید من خود تو درس برنامه نویسی ویرژال بیسیک استاد که اومد سر کلاس گفت برنامه نویسی(کد نویسی) خیلی مهم نیست چون یه زبانه با یکی دو روز آدم میشه زبان های مختلف رو یاد بگیره مهم الگوریتم نویسیه که تو همه مشترکه واسه همین کل ترم رو مشغول الگوریتم نویسی بودیم فقط دو جلسه آخر کدهای ویرژال بیسیک رو یاد داد شما ببینید جزوه های اساتید دانشگاهتون مال دانشجو های دیگه یا از انتشارات دانشگاه چیزی پیدا میکنید که خوب باشه یا نه اگه نبود به من پیام خصوصی بدید جزوه خودم رو براتون میفرستم

milad.xp
24-07-2015, 17:51

منم خیلی دنبال این آموزش گشتم
اما آموزش هایی که در نت موجوده ، خیلی گنگ توضیح داده شده و گام به گام نیست

با سلام
اینو مربی ما که من با ایشون VB و پاسکالو داشتم معرفی کردن:
الگوریتم و فلوچارت- شهریار رسولی

یاعلی