PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط بیت ریت فیلم های HD به سایز تلویزیون ؟!! اگر فیلم های ......

djic
15-02-2015, 13:18
ارتباط بیت ریت فیلم های HD به سایز تلویزیون ؟!! اگر فیلم های ......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان ، می خواستم ببینم روی تلویزیون با سایز های مختلف ،

مشاهده فیلم با چه بیت ریتی عالی هست ؟

برای تلویزیون 40 >>>>>> ؟؟
برای تلویزیون 46 >>>>>>؟؟
برای تلویزیون 55 >>>>>>؟؟
برای تلویزیون 60 >>>>>> ؟؟

؟؟؟؟

من الان فیلم هایی که دارم. با بیت ریت 5000 و حجم 5 تا 7 گیگ روی تلویزیون 46 عالی هستش .

تجربتون رو بگید که تلویزیونتون چند اینچ هست و اکثرا فیلم هاتون چه بیت ریت و حجمی دارند و آیا روی تلویزیون راضی کننده هست یا نه ....

IR Brand
15-02-2015, 14:02
ریت و اینچ مهم نیست
مهم اینه که فیلم قشنگ باشه :n33:

mehr1362
15-02-2015, 14:11
هر تلوزیونی هر بیت ریتی را نمیتونه نمایش بده ، این چیزی هست که به تجربه فهمیدم .

تلوزیون 32 اینچ سونی داریم داخل خونه و 48 اینچ سامسونگ .

با دوربین کانن فیلمبرداری میکنم با بیت ریت 38 مگاپیکسل و 60 فریم .

تلوزیون سونی اصلا قادر به پخش این فیلم ها نیست و تصویر تکه تکه حرکت میکنه ولی روی سامسونگ هیچ مشکلی نداره . اما اون سونی فیلمهای فول اچ دی با 17 مگاپیکسل را روان و راحت نمایش میده

sansa
15-02-2015, 14:54
هر تلوزیونی هر بیت ریتی را نمیتونه نمایش بده ، این چیزی هست که به تجربه فهمیدم .

تلوزیون 32 اینچ سونی داریم داخل خونه و 48 اینچ سامسونگ .

با دوربین کانن فیلمبرداری میکنم با بیت ریت 38 مگاپیکسل و 60 فریم .

تلوزیون سونی اصلا قادر به پخش این فیلم ها نیست و تصویر تکه تکه حرکت میکنه ولی روی سامسونگ هیچ مشکلی نداره . اما اون سونی فیلمهای فول اچ دی با 17 مگاپیکسل را روان و راحت نمایش میده

فکر کنم تکه تکه حرکت کردن مربوط به رفرش تصویر باشه .

من نظرم ganool و yifi اکثرا فیلم هام هستند و حجم 720 ها 750 مگ هستند و 1080 ها 1.5 گیگ و راضی کنندست .

فول اچ دی که فوق العادست .:n33:

mehr1362
15-02-2015, 16:01
تکه تکه حرکت کردن میتونه به رفرش هم مربوط باشه درسته ، وی برای زمانی که تصویر شما دارای حرکت هست .
من در حالت ثابت هم فیلم بگیرم بدون حرکت دادن دوربین ، اون تلوزیون قادر به پخش روان فیلم نیست .
جالب هست بدونید حتی در سیستم خودم هم با سی پی یو 4 هسته ای و رم دو گیگ و گرافیک 4670 باز هم قادر به پخش روان فیلم نیست ، البته به خاطر مانیتور CRT هست که دارم !