PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاور مناسب برای سیستم خریداری شده...لطفا راهنمایی کنید...

Blackvash23
14-02-2015, 13:44
سلام دوستان...
من قطعات زیر رو خریداری کردم ولی هنوز پاور مناسب براش انتخاب نکردم...
تو صفحه محاسبه پاور مورد نیاز تو وب سایت گرین وقتی مشخصات سیستم رو وارد می کنم، یک پاور 380 وات رو پیشنهاد میکنه ولی فکر میکنم سیستم من به پاور قویتری نیاز داره...
در ضمن من نیازی به اورکلاک ندارم...
به نظر شما چه پاوری تهیه کنم؟
حدود 200 هزار تومن واسه پاور میتونم هزینه کنم...
ممنون...

Mother Board: ASUS M5A97 R2.0

CPU: AMD FX-8320-3.5GHZ-X8

RAM: GEIL VELOCE 8GB(2X4GB) 1600C9

GRAPHIC: RADEON HD 5450 2GB

HDD: WD GREEN 1TB 64MB

afshin b
14-02-2015, 13:51
۴۳۰ وات گرین بگیرین خوبه یا برای آینده نگری ۵۳۰ وات بگیرین.
میشه بپرسم کاربری شما از سیستمتون چیه؟

Blackvash23
14-02-2015, 13:57
کار من برنامه نویسی و طراحی وب سایت هست و معمولا Visual Studio, SQL Server,Photoshop, و Browser همزمان باز هستن...
ویدیوی Full HD هم زیاد میبینم...
شاید یه زمانی یه بازی هم اجرا کنم...

Blackvash23
14-02-2015, 14:06
۴۳۰ وات گرین بگیرین خوبه یا برای آینده نگری ۵۳۰ وات بگیرین.
میشه بپرسم کاربری شما از سیستمتون چیه؟

کار من برنامه نویسی و طراحی وب سایت هست و معمولا Visual Studio, SQL Server,Photoshop, و Browser همزمان باز هستن...
ویدیوی Full HD هم زیاد میبینم...
شاید یه زمانی یه بازی هم اجرا کنم...

afshin b
14-02-2015, 14:29
کارت گرافیک بسیار ضعیفی انتخاب کردید. گرافیک آنبورد پردازنده های اینتل بهتر از این گرافیک عمل میکنن.

Blackvash23
14-02-2015, 14:43
کارت گرافیک بسیار ضعیفی انتخاب کردید. گرافیک آنبورد پردازنده های اینتل بهتر از این گرافیک عمل میکنن.

کارت گرافیک زیاد برام مهم نیست و نمیخواستم بیشتر هزینه کنم...
پس به نظر شما یه پاور 550 وات کافیه برای این سیستم؟
چه برندی پیشنهاد میکنید؟
برند RaidMax و Corsair چه طور هستن؟
مثلا Corsair VS550 و RaidMax Cobra RX-600AF-B 80Plus Bronze؟

NEED FOR PC
14-02-2015, 14:46
کارت گرافیک زیاد برام مهم نیست و نمیخواستم بیشتر هزینه کنم...
پس به نظر شما یه پاور 550 وات کافیه برای این سیستم؟
چه برندی پیشنهاد میکنید؟
برند RaidMax و Corsair چه طور هستن؟
مثلا Corsair VS550 و RaidMax Cobra RX-600AF-B 80Plus Bronze؟
زیادم هست
هربرندی بجز anteq و trust
بین اون دوتا هردو خوبن

Blackvash23
14-02-2015, 21:36
نظرتون در مورد این دو مدل پاور چیه؟
GREEN GP550A-ZS
GREEN GP600A-HP
با توجه به گارانتی آیا بهتره GREEN بگیرم یا RaidMax یا Corsair؟

1376MAXIMUM
15-02-2015, 08:29
GREEN GP550A-ZS
GREEN GP600A-HP
من باشم گرین برمیدارم چون گارانتی خیلی خوبی تو ایران داره و تا الان که خودم و اقوام و دوستام استفاده میکنن مشکلی برای هیچ کدوم پیش نیومده خودمم راضی هستم به نظرم دست کمی از برند های خارجی هم نداره به همین دلیل انتخابش کنید چون گارانتی خوبی داره و مدتش هم بالا هست حالا ببینید راندمان کدوم بیشتره همون رو بردارید یه نمودار توان-راندمان هم داره روی سایتش خودتون مقایسه کنید ببینید تو توان سیستم شما که ۴۳۰ تخمین زدن دوستان کدوم راندمان بالاتری داره

امير موسر
15-02-2015, 09:06
GREEN GP550A-ZS
GREEN GP600A-HP

اون دوتایی که انتخاب کردید زیاد تفاوتی با هم ندارن .

با توجه به گارانتی که 100 درصد گرین بهتره . به محض اینکه پارورت به مشکل بخوره میبری گارانتی ، اونجا دستگاه میزنن به پاورت و کوچکتری خللی توی کارکردش ببینن یدونه نو بهت میدن . هیچ سوال جوابی هم نمیکنن . یعنی گارانتی به این خوبی تو بخش سخت افزار ندیدم تا حالا . ( البته درستش هم همینه ها ، ولی اینجا ایرانه دیگه )
البته من گارانتی گرین از نزدیک خدماتشو دیدم که میگم خوبه ، شاید اون یکی ها هم خوب باشن .

Blackvash23
15-02-2015, 12:03
من باشم گرین برمیدارم چون گارانتی خیلی خوبی تو ایران داره و تا الان که خودم و اقوام و دوستام استفاده میکنن مشکلی برای هیچ کدوم پیش نیومده خودمم راضی هستم به نظرم دست کمی از برند های خارجی هم نداره به همین دلیل انتخابش کنید چون گارانتی خوبی داره و مدتش هم بالا هست حالا ببینید راندمان کدوم بیشتره همون رو بردارید یه نمودار توان-راندمان هم داره روی سایتش خودتون مقایسه کنید ببینید تو توان سیستم شما که ۴۳۰ تخمین زدن دوستان کدوم راندمان بالاتری داره

اون دوتایی که انتخاب کردید زیاد تفاوتی با هم ندارن .

با توجه به گارانتی که 100 درصد گرین بهتره . به محض اینکه پارورت به مشکل بخوره میبری گارانتی ، اونجا دستگاه میزنن به پاورت و کوچکتری خللی توی کارکردش ببینن یدونه نو بهت میدن . هیچ سوال جوابی هم نمیکنن . یعنی گارانتی به این خوبی تو بخش سخت افزار ندیدم تا حالا . ( البته درستش هم همینه ها ، ولی اینجا ایرانه دیگه )
البته من گارانتی گرین از نزدیک خدماتشو دیدم که میگم خوبه ، شاید اون یکی ها هم خوب باشن .

ممنون از راهنماییتون دوستان :n39: