PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه خبر از بچه های بازیساز اینجا؟؟

Prince_ of _Persia
13-02-2015, 23:17
سلام بجه ها خوبید ؟ فکر می کنم یه قرنه اینجا سر نمی زدم خیلی دلم تنگ شده بود برای اینجا و بچه های اینجا . یاد قدیمها به خیر می نشستیم مقاله می نوشتیم و مقاله می خوندیم و به همدیگه کمک می کردیم و بازیهای کوچک می ساختیم و بازیهای همدیگه رو تست می کردیم.
خواستم یه حال و احوالی بپرسم از دوستای قدیمی که اینجان . چه خبر ؟ چیکارها می کنید ؟

Prince_ of _Persia
14-02-2015, 13:11
آقا چه استقبالی شد ازمون :n03::n03:

احسان ، پرویز ، رضا عظیمی ، امیر رضا، مهدی ربیعی ، مصطفی ، محسن ، سادات شریف . بیان بگین چه خبر ؟ چیکارا میکنن الان ؟
راستی کسی جشنواره مستقل بنیاد شرکت کرده ؟؟

AMIR REZAs
14-02-2015, 14:11
سلام

خوبی مهدیار جان ؟

اینجا هم خیلی وقته خلوت شده از دوران اوجش فاصله گرفته :n02:

فکر کنم بیشتر بچه ها مثل خودم رفتن سمت اندروید و IOS !
کارهای کوچک بهتر روش جواب میده :n06:

Reza Azimy_RW
14-02-2015, 19:22
واااای مهدیار چطوری ؟ :n12:
نمدونی روی صندلی داغ همین الان نوبتت بود ! میخاستم یه جوری خبرت کنم بیای !
واقعا خوشهال شدم دیدمت :n12: چه خبرا ؟

Prince_ of _Persia
14-02-2015, 22:33
سلام

خوبی مهدیار جان ؟

اینجا هم خیلی وقته خلوت شده از دوران اوجش فاصله گرفته :n02:

فکر کنم بیشتر بچه ها مثل خودم رفتن سمت اندروید و IOS !
کارهای کوچک بهتر روش جواب میده

قربونت . خوبی امیر رضا جان ؟ حال و احوال ؟ من هنوز رابطه بین رفتن بچه ها به سمت اندرویدو ios با خلوت شدن اینجا رو پیدا نکردم. ولی موافقم الان دور دوره بازیهای موبایل شده
تو جشنواره شرکت دادی بازیت رو ؟ الاغی در شهر اسمش بود نه ؟

واااای مهدیار چطوری ؟ :n12:

نمدونی روی صندلی داغ همین الان نوبتت بود ! میخاستم یه جوری خبرت کنم بیای !
واقعا خوشهال شدم دیدمت :n12:
چه خبرا ؟

چاکریم داداش . تو خوبی ؟؟ دلم برات تنگ شده بود عزیز . حالا که خودم با پا خودم اومدم.
هیچی مشغول کار تو همون رسانا شکوهم حچم کاری خیلی رفته بالا.

خیلی دلم برای اون روزا و مستقل بودن تنگ شده حال و هوای خاص خودشو داره

parvizamd
15-02-2015, 10:44
سلام دوستان من سربازم ولی متاسفانه نت نداشتم خیلی وقته راستش دیگه مثل قدیم دل و دماق بازی ساختن رو ندارم

خیلی خیلی مخلصیم.:n12::n12::n12:

ehsan_wwe
15-02-2015, 13:52
سلام
من تغییر کاربری دادم به بازی
و کلا از بازی برای سرگرمی خارج شدم
رفتم تو کار تبلیغات
دل منم براتون تنگه

IR Brand
15-02-2015, 13:59
یادش بخیر
وقت نمی کنیم دیگه !

Prince_ of _Persia
15-02-2015, 21:07
سلام دوستان من سربازم ولی متاسفانه نت نداشتم خیلی وقته راستش دیگه مثل قدیم دل و دماق بازی ساختن رو ندارم

خیلی خیلی مخلصیم
ُلام داش پرویز گل گلاب . چقدر دلم برات تنگ شده بود . واقعا حیف ایشالا زودتر سربازیت تموم شه . بعد هم بازی ببنیم بازم ازت .

سلام
من تغییر کاربری دادم به بازی
و کلا از بازی برای سرگرمی خارج شدم
رفتم تو کار تبلیغات
دل منم براتون تنگه
سلام داش احسان گل و گلاب . آره می دونم گفته بودی . ولی ساختمون تغییر کاربری می ده نه آدم ها :n02:
کار تبلیغات خوب پولی توش هست ولی بازیسازی رو فراموش نکن حیفه

lord arthas
15-02-2015, 23:31
منو یادته ؟ :دی منم رفتم سراغ وب . اندروید اپ !

کسی هست هنوز بازیسازی بکنه ؟ : ))

M0hsen3D
16-02-2015, 00:40
سلام مهدیار جان خوبی؟ چه خبر منم دلم تنگیده بود واست ایجا همیشه جای بچه هایی که نیستن خیلی خالیه مث خودت و پرویز و ... :n12:

من فعلا تو یه شرکت گیم (موبایل) به عونان 3d کار مشغولم...

AMIR REZAs
16-02-2015, 11:14
قربونت . خوبی امیر رضا جان ؟ حال و احوال ؟ من هنوز رابطه بین رفتن بچه ها به سمت اندرویدو ios با خلوت شدن اینجا رو پیدا نکردم. ولی موافقم الان دور دوره بازیهای موبایل شده
تو جشنواره شرکت دادی بازیت رو ؟ الاغی در شهر اسمش بود نه ؟

قربانت مهدیار جان:n12:
خلوت شدن اینجا بستگی به خود بچه ها داره (مثلا چرا خودت نیستی ؟ :n02::n02:)
آره فرستادم
البته جالب شده یه اولین جشنواره بازی مستقل واسه حمزه آزاد داشتیم یکی دیگه هم بنیاد زده !!

Prince_ of _Persia
16-02-2015, 19:06
منو یادته ؟
:دی
منم رفتم سراغ وب . اندروید اپ !

کسی هست هنوز بازیسازی بکنه ؟ : ))

آره پارسا چان خوب هستی عزیز؟ خوبه زمینه خوبیه و پیشرفت داره . ظاهرا من تنها کسی ام تو جمع که هنوز داره بازیسازی می کنه . من و محسن ظاهرا

سلام مهدیار جان خوبی؟ چه خبر منم دلم تنگیده بود واست ایجا همیشه جای بچه هایی که نیستن خیلی خالیه مث خودت و پرویز و ...
:n12:

من فعلا تو یه شرکت گیم (موبایل) به عونان 3d کار مشغولم...

سلام داش محسن عزیز ؟ قربانت خوبی ؟ هی روزگار یادش بخیر قدیما . لطف داری عزیز . خوبه خیلی خوبه یه نفر پیدا شده هنوز تو زمینه بازی کار می کنه.

قربانت مهدیار جان
:n12:

خلوت شدن اینجا بستگی به خود بچه ها داره (مثلا چرا خودت نیستی ؟
:n02::n02:
)
آره فرستادم
البته جالب شده یه اولین جشنواره بازی مستقل واسه حمزه آزاد داشتیم یکی دیگه هم بنیاد زده !!

مخلصیم .:n16:
راست می گی حق با تو . من نمی دونم چی شده یه دفعه . ولی فکر کنم به خاطر درگیری کار و شرکت و دانشگاه و ازدواج و اینا ....بود حسابی گرفتار شدم
اره ولی فکر کنم این یکی بهتر باشه . به کارهای حمزه زیاد اطمینان ندارم چون بیشتر ظاهرا به فکر نشون دادن خودش هست تا بخواد کاری برای مستقل ها بکنه موفق هم شد مصاحبه تلویزیونی و برنامه تلویزیونی پشت هم و گرفتن پروژه بازیسازی از یک شرکت دولتی بدون هیچ نمونه کاری تو این زمینه و حالا هم که رییس یه شرکت دولتی به واسطه معروف بودن شده .

----------------------------------------------------------------

راستی خودم هم همچنان تو رسانا شکوه به عنوان مدیر فنی مشغولم . الانم مثل چی داریم بازی میز نیم:n02:. کارهای جدید و قبلیمون رو هم تو سایت شرکت به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدیم که تازه آوردمش بالا. برید ببینید. هنوز آدرس سایت شرکت منتشر نشده جایی تو همین یکی دور روزه منتشرش می کنیم.

Reza Azimy_RW
18-02-2015, 16:32
(مثلا چرا خودت نیستی ؟ :n02::n02:)
من همیشه کفخواب انجمن هستم :دی :n12:

ولی این حمزه آدم خوبی میزنه من باهاش یه بار کار کردم بچه خوبی بود . اینکه به فکر بازیسازا هست یا نه رو نمیدونم
فقط اینکه واسه بالا رفتن خودش دستشو به بعضیا(بچه های بالا) میگیره واقعا منو داغون میکنه . جامعه بازیسازا میره زیر سوال :دی البته اون به قول خودش یه فعال در زمینه بازیسازیه نه بازیساز :n36:

Prince_ of _Persia
19-02-2015, 01:15
رضا جان منم با حمزه همکار بودم تو دفتر وزیری مدت زیادی هم هست از نزدیک می شناسمش و با هم دوست بودیم . ولی متاسفانه الان به تازگی رفتارش خیلی فرق کرده. موقعیت و جایگاه تخریب کننده اس آدمها رو عوض میکنه. بله بزرگتری مشکلش اینه که خودش رو خیلی دست بالا گرفته و همه کارهاش مرتب شعاری و تبلیغاتی شده .تا چند وقت پیش هم مرتب دم از ساخت جنگ کاغذی می زد و می گفت در حال ساختنش هست در صورتی که سورسش رو از وزیری خریده که در واقع من روش کار کردم و البته پولش هم به من نداد آخر وزیری . در مورد بازیهای مستقل هم قرار بود چند بار با هم صحبت کنیم و من یکسری بچه ها رو بهش معرفی کنم و ببینیم چطور می خواد قضیه رو پیش ببره که هیچ وقت قرارمون صورت نگرفت و کلا دیدم می خواد راه خودش رو بره ظاهرا و هدفهای خودش رو داره.
در ضمن الان بازیساز محسوب می شه چون یک پروژه اول شخص داره میسازه که چند وقت پیش هم سایتها اعلام کردن (اخبارو دنبال نمی کنیها) و سراج هم حمایتش کرده . فقط من نیستم خیلی ها نظر دارند که خیلی عوض شده چند وقت پیش هم یه مقاله ای دنیای بازی در موردش نوشته بود اینم لینکشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza Azimy_RW
19-02-2015, 14:56
.تا چند وقت پیش هم مرتب دم از ساخت جنگ کاغذی می زد و می گفت در حال ساختنش هست در صورتی که سورسش رو از وزیری خریده که در واقع من روش کار کردم و البته پولش هم به من نداد آخر وزیری
جنگ کاغذی رو مجددا من روی یونیتی پیاده کردم ولی اسپرایتا و انیمیشنها همه همونا بود که خودت ساخته بودی(ایده های جدیدی هم اضافه شد.تایپیکش هست تو انجمن) . به منم بازی که ساخته بودی رو دادن و گفتن ازت اجازه گرفتن و در جریان ساخت مجددش هستی !!!
چرا الان اون بازی رو خروجی اندروید نمیگیری منتشرش کنی ؟ خیلی بازی تمیزی بود خداییش. حده اعقل یه جور انتقام گیریه :n02:
کلا تو این مملکت هیچ کس سر جاش نیست اینم چون به ب.چ (بچه های بالا:دئ) ارادت خواصی داره تو یه سال اینجوری رفت بالا. حده اعقل باید یکی میبود که با مشکلات داغونه مستقلا دست و پنجه نرم کرده باشه
خلاصه امیدوارم همه به جایی که لیاقتشونه برسن که مثه اینکه فعلا قرار نیس برسن

Reza Azimy_RW
19-02-2015, 16:07
اون نقدو خوندم واقعن حرفات درسته مهدیار جان :n28:

Prince_ of _Persia
19-02-2015, 19:59
جنگ کاغذی رو مجددا من روی یونیتی پیاده کردم ولی اسپرایتا و انیمیشنها همه همونا بود که خودت ساخته بودی(ایده های جدیدی هم اضافه شد.تایپیکش هست تو انجمن) . به منم بازی که ساخته بودی رو دادن و گفتن ازت اجازه گرفتن و در جریان ساخت مجددش هستی !!!
چرا الان اون بازی رو خروجی اندروید نمیگیری منتشرش کنی ؟ خیلی بازی تمیزی بود خداییش. حده اعقل یه جور انتقام گیریه :n02:

کلا تو این مملکت هیچ کس سر جاش نیست اینم چون به ب.چ (بچه های بالا:دئ) ارادت خواصی داره تو یه سال اینجوری رفت بالا. حده اعقل باید یکی میبود که با مشکلات داغونه مستقلا دست و پنجه نرم کرده باشه
خلاصه امیدوارم همه به جایی که لیاقتشونه برسن که مثه اینکه فعلا قرار نیس برسن

اون که شما می گی فکر کنم اون نسخه اس که کاراکترهاش سیاه و سفید ان . اون ماله یکی دیگس اون که من کار کردم کاراکترهاش رنگی اند و گرافیکش خیلی خوب و فانتزیه تو خود یونیتی هم ساخته شده . مشکل هم همینه که اسپرایت هاش ماله خود وزیری هست و فقط کدش ماله من بوده و گرنه تا الان منتشرش می کردم . اگرچه سیستم مکانیزم بازی هم ایراد داشت و درست تعریف نشده بود و بازی بالانس نبود به خاطر همین جذابیتی نداشت.
در مورد حمزه هم اون پستی که بدست آورده ربطی به مستقل ها نداره و بیشتر ماله بازیسازهای شرکتی هست که البته واقعا افراد خیلی با تجربه و کارکشته ای بودن برای اینکار ولی رابطه خوب با بچه های بالا نداشتند

اون نقدو خوندم واقعن حرفات درسته مهدیار جان
امیدوارم واقعا زودتر بخودش بیاد و ببینه چه راهی رو داره ادامه می ده

parvizamd
21-02-2015, 12:06
ما که عشق و علاقه مون گذاشتم و آخرش به قول بنده خدایی:
هیچ هیچ هیچ ...

M0hsen3D
21-02-2015, 19:46
چطوری داش پرویز خوبی؟ ایشالله سربازی تو هم زودتر تموم شه خلاص شی برگردی به دنیای گیم :n12:

Prince_ of _Persia
26-02-2015, 07:43
چطوری داش پرویز خوبی عزیز ؟ ایشالا زودتر سربازیت تموم شه راحت شی . والا منم فقط برام شده مشغله ترجیح می دم روی یک بازی می تونستم کار کنم نه اینکه هول هولی روی چند تا بازی کار کنیم ولی متاسفانه با شرایط بد بازیسازی اصلا نمی شه و صرف نداره برای شرکت . از نظر سلیقه هم یکی دو تا شون رو دوس دارم بقیه دیگه اجباری مجبورم ساختشون رو . والا اینکه برای خودت فقط بازی بسازی و اون بازی موفق بشه یه چیزه دیگه اس واقعا یه چیز دیگس

anti-military
27-02-2015, 00:22
من یه مشکلی دارم نمیدونم خوبه یا بد
مشکلم اینه که باید حتما در حد بهترین بازی خارجی کار کنم یا اصلا کار نکنم.
از یه طرف هم اینجور بازیها نیروهای زیادی لازم داره و همشون هم باید حرفه ای باشن

از اون طرفم آدم افسرده و بدبخت و ضعیفی هستم که توانایی جمع کردن گروه حرفه ای رو ندارم :n02:

آخرین تلاشهامو دارم میکنم اگه شد که شد اگه نشد بازم تلاش میکنم که بشه :n02:

Prince_ of _Persia
27-02-2015, 09:42
مصطفی جان همیشه گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدن است . به جای فکر به بازیهای بزرگ به فکر بازیهای موبایلی با حال و خلاق و کوچیک و جمع جور باش . همه تیم هم که حرفه ای باشن تو ساخت بازی بزرگ تجربه لازمه و گرنه پروژه خیلی طول می کشه یا یه جاهاییش بد از آب در میاد یا فریم ریت نهایی افتضاح می شه . اگه درست پیش بری با سود بازی موبایل خلاقانه می تونه پروژه بازی بزرگ استارت بزنی تجربه تیم ات هم بهتر شده