PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پر شدن بی دلیل درایو c در ویندوز 7

Nima.tt
13-02-2015, 17:54
سلام دوستان چند وقتی هست درایو c من بدوم دلیل پر میشه و الان دیگه جا نداره درصورتی که من هیچی توش نصب نکردم ویندوز من7 هست دوستان کمکم کنید مشکل چیه؟
چجوری حلش کنم؟ :n28:

shengo_k
14-02-2015, 23:46
سلام دوستان چند وقتی هست درایو c من بدوم دلیل پر میشه و الان دیگه جا نداره درصورتی که من هیچی توش نصب نکردم ویندوز من7 هست دوستان کمکم کنید مشکل چیه؟
چجوری حلش کنم؟ :n28:

احتمالا باید سیستمتون کرم (Worm) گرفته باشه به یه ویروس کشی درست میشه

jimrako
15-02-2015, 02:29
سلام برنامه ی ccleaner free رو دانلود و نصب کن و باهاش سیستمت رو پاکسازی کن تا فایل های بیهوده و به درد نخور از روی سیستمت پاک بشه .
اگر فایل مخرب روی سیستمت باشه به نظر من emsisoft emergency kit رو دانلود کن و استفاده کن . نسخه ی رایگان هست و پرتابل . بعد از اجرا دکمه ی update رو بزن تا برنامه آپدیت بشه و بعد بزن تا تمام سیستمت رو چک کنه . خیلی برنامه ی مفیدی هست .
فعلا اینا رو امتحان کن !

Nima.tt
15-02-2015, 20:37
سلام برنامه ی ccleaner free رو دانلود و نصب کن و باهاش سیستمت رو پاکسازی کن تا فایل های بیهوده و به درد نخور از روی سیستمت پاک بشه .
اگر فایل مخرب روی سیستمت باشه به نظر من emsisoft emergency kit رو دانلود کن و استفاده کن . نسخه ی رایگان هست و پرتابل . بعد از اجرا دکمه ی update رو بزن تا برنامه آپدیت بشه و بعد بزن تا تمام سیستمت رو چک کنه . خیلی برنامه ی مفیدی هست .
فعلا اینا رو امتحان کن !
داداش دمت گرم بابرنامه ccleaner free درست شد خیلی ذوق کردم :n19:

jimrako
15-02-2015, 23:23
داداش دمت گرم بابرنامه ccleaner free درست شد خیلی ذوق کردم
قابلی نداشت !!! برنامه ی ccleaner واقعا برنامه ی خوبی هست سیستمت رو همیشه باهاش پاک نگه دار و حالش رو ببر !!!
من با نصب برنامه های زیر امنیت سیستم خودم رو در حد قابل قبولی بالا بردم و به تو هم پیشنهاد میکنم .
malwarebytes anti-malware free و emsisoft emergency kit (برای پاک کردن فایل های جاسوسی و ناخواسته و مخرب ).
emet (برای پر کردن حفره های امنیتی برنامه ها و قسمت های مهم سیستم برای جلوگیری از -- شدن ).
adwCleaner (برنامه ای برای حذف فایل های ناخواسته و نوارهای ابزار تبلیغاتی ) .
eset smart security 8 (برای من که انتخاب خوبی بوده و همیشه آپدتش میکنم ) .
ccleaner (مطمئن ترین برنامه ی پاکسازی سیستم که پیشنهاد سایت های معتبر از جمله howToGeek هست ) .
usb disk security و autorun remover (برای جلوگیری از آلوده شدن توسط فلش مموری ها. به علاوه اینکه حالت اتوران ویندوز رو هم از کار انداختم ).