PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قبول شریک برای سایت

newharf
13-02-2015, 14:04
سلام
سایت نیو حرف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از خرداد 93 شروع به کار کرده با چندین نویسنده و همچنین در موضوعات مختلف و تقریبا همه روزه ارسال مطلب داشته و حتی در روز به 9 مطلب ارسالی هم رسیده و بازدید سایت تا هفت هزار هم رسید اما متاسفانه چند وقتیه به دلیل تغییر دامنه با افت بازدید روبه رو شده که بعد از مدتی بازدید بهتر خواهد شد طبق گفته ی متخصصین سئو.
در چند روز آینده هم یک قالب به صورت سئو کامل نصب خواهد شد.(بعد از نصب قالب انتظار 40 هزار بازدید می رود)

radarz
13-02-2015, 18:33
حالا شریک می خوای چیکار ... شما که انقدر اعتماد به نفست بالاست

newharf
14-02-2015, 09:10
متوجه منظورتون نشدم
ینید در حال حاضر 516 مطلب ارسال شده و اگر کار کرده باشید که حتما کار کردید می دونید تهیه حتی یک مطلب مشکل خودش رو داره و تو این هشت ماه ایی که تقریبا گذشته خیلی زحمت کشیدم هر چند من قبلا تعداد یک سایت و انجمن تبادل بنر تبادل لینک چت روم داشتم و کار کردم اما بعد از یکی دو سالی وقفه دوباره شروع کردم و قالبی که قرار نصب بشه یک و نیم میلیون قیمتشه و تعداد چند بک لینک قوی گرفته شده در سایتهای معروف و فعالیت زیادی که برای سایت انجام گرفته.

اما سرمایه ایی که شریک می گذارد 800 هزار تومان و از این به بعد هم هر چه خرج شود برای سایت به نسبت 1/2 گریبان گیرمون میشه و به همین نسبت هم سهم در سود سایت اگر امری بود در خدمتم

IR Delsey
16-02-2015, 16:13
آمارگیر + نحوه شراکت رو پ.خ کن

newharf
16-02-2015, 16:20
امکان پ خ ندارم
راه ارتباطی
newharf.ir@gmail.com