PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با لپ تاپ ( لطفا راهنمایی کنید)

saeidperak1
13-02-2015, 12:22
سلام و خسته نباشید ...
من وقتی روی لپ تاپم ویندوز 8.1 نصب میکنم اوایل هیچ مشکلی نداره ولی وقتی که مثلا میام لپ تاپ رو با دکمه خاموش کردن سخت افزاری خاموش میکنم این مشکلا پیش میاد
مشکلاتی که واقعا نمیدونم چیکارشون کنم درس شن
مثلا وقتی میام دیوایس منیجر رو باز کنم وقتی میزنم کامچیوتر رو اسکن کنه برای پیدا کردن درایو دیگه خشک میکنه یعنی اصلا اجرا نمیشه تا با تسک منیجر قطش میکنم
لپ تاپم خاموش نمیشه یعنی من وقتی میزنم شات داون نیم ساعت رو شات داون میمونه اخرش یه ارور میده که در مورد درایور پاور ....
حتی ریستارت هم نمیشه ...!!! و همینجوری میمونه تا اون ارور بیاد ...
من حتی نمیتونم از سیستم ریستور ( system restor ) بازیابی سیستم . هم نمیتونم استفاده کنم چون وقتی میخواد ریستارت شه میمونه .... و سیستمم به چن روز قبل برنمیگرده ...
تو دیوایس منیجر هم درایور غیرقابل شناسایی نیست ...!!
لازمه بگم سیستم لپتاپم قویه و نباید به هیچ وجه هنگ کنه ...
Asus N550 JK
پ ن . من همه درایور هامو با سی دی خود لپ تاپ نصب میکنم

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم از نصب مجدد ویندوز خسته شدم
خواهشا راهنمایی کنید....

radarz
13-02-2015, 18:37
ممکنه از بایاس سیستمت باشه .... شما ی ویندوز 8.1 از ی شرکت دیگرو نصب کن .... بعد 32 بیت ریختی یا 64 !!!!

saeidperak1
13-02-2015, 22:42
بایاس ؟؟
ریستورش کنم به دیفالت ؟؟
----------------------------------------------
دوبار محصول شرکت پرنیان رو نصب کردم چند بارم محصول شرکت نوین پندار
عملا لپ تاپ هیچ مشکلی نداره تو پردازش بازی ... کلا
فقط این امکانات کلا غی فعال شده انگار همین دیوایس منیجر یا device and printer کنترل پنل هم خشک میکنه و کار نمیکنه

اگه تونسم از اون اروری که موقع ریستارت و خاموش شدن میاد عکس میگیرم
you need to restart

problem device _power
یه همچین چیزی ..

Ali_RNT
14-02-2015, 06:29
پیغام you need to restart با بلو اسکرین میاد؟ یعنی یه صفحه ی آبی باز میشه؟اگه اینطوریه با نرم افزار bluescreenview کد خطا رو اینجا بنویسید.با memtest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یه تست بکنید ببینید خطایی گزارش میده.

saeidperak1
14-02-2015, 15:09
بله همونه
امشب برنامه هایی که گفتین رو تست میکنم
ممنون
پ ن : عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jimrako
15-02-2015, 02:40
سلام دوست من شما اولین کاری میکنی یک ویندوز 8.1 دستکاری نشده که از سایت مایکروسافت دانلود شده باشه رو بگیر و ویندوز قبل رو پاک کن و این رو بریز . به هیچ عنوان از ویندوز های 8.1 شرکت های ایرانی استفاده نکن . من ویندوز 8.1 مال یک شرکت معتبر ایرانی روی سیستمم بود و تقریبا همین مشکلات شما رو داشتم و بعد از اینکه ویندوز windows enterprise update 3 رو نصب کردم تازه فهمیدم ویندوز 8.1 یعنی چی اصلا هم باهاش مشکلی ندارم . از سایت ----------- دانلود کردم . ویندوز دستکاری نشده دانلود و یا تهیه کن و بعد با کرک Microsoft toolkit اکتیوش کن !!!