PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم مدل نوت 4 را بخرم ؟!

FJava
13-02-2015, 10:15
سلام

شما کدوم یکی از گزینه های زیر را برای خرید پیشنهاد می دهید ؟

- نوت H بدون گارانتی 2,140

- نوت C بدون گارانتی 2,200

- نوت H با بیمه و گارانتی 2,270

- نوت C با گارانتی اینترنشنال از نمایندگی سامسونگ 2,360

در ضمن یه مغازه یه جعبه خاصی از سری C داشت که برچسب های متفاوتی داشت. روش زده بود ویژه سنگاپور و مالزی و.... میداد 2,200
میگفت مال همکار خودشون هست و از تهرات آورده اولا نمی خواست بده و گفت حالا خاصی میدم بهش می گم اشتباه شده !

من از گوشی کیفیت هر قسمتش را می خوام، منو فارسی و اینا که اصلا مهم نیست فقط فارسی بشه باهاش نوشت و خوند. و سیم کارت ما را هم پشتیبانی کند و لاک نشود کافی است

حالا نظر شما چی هست ؟ کدام را بگیرم ؟

M.Amorous
13-02-2015, 11:25
سلام.

به نظر من مدل C رو بگیرید چون مدل H همون طور که میدونید از 4G پشتیبانی نمیکنه. گارانتی اینترنشنال هم فکر نکنم به دردتون بخوره.

FJava
13-02-2015, 13:30
سلام.

به نظر من مدل C رو بگیرید چون مدل H همون طور که میدونید از 4G پشتیبانی نمیکنه. گارانتی اینترنشنال هم فکر نکنم به دردتون بخوره.

والا خود نمایندگی سامسونگ می گفت ما پیگیری می کنیم، حتی اگر جایی دیگه خرید کنم ..

به نظر تون خرید اون مدل وِیژه سنگاپور به صرفه است ؟ آخه پکش باز بود ولی خود گوشی نو بود، رنگشم سفید بود که من ترجیحم مشکلی هست ... اما میخوام گوشی دیگه نهایت کیفیت را داشته باشد. سری g هم البته داشت

Khan gholi
13-02-2015, 13:40
بهترین راه برای دریافت پشتیبانی از گارانتی اینترنشنال اینکه به خدمات پس از فروش مراجعه کنید و درباره اش سوال کنید
من بودم هیچ چیزی انپک شده رو نمی خریدم.نمیشه به صداقت فروشنده اطمینان کرد.الان 3 تا گوشی با گارانتی اینترنشال سامسونگ می شناسم هیچ مشکلی براش بوجود نیومده ولی 150 ارزش گارانتی داخلی رو داره

FJava
14-02-2015, 20:00
موقع خرید چه مواردی را حتما چک کنم تا از صحتش اطمینان داشته باشم ؟

و این که کسی عکس از جعبه اصلیش داره ؟ بعضی ها هست که برچسب فارسی داره میگه با سیم کارت تست کنید و ... . یکی هم یه جعبه داشت رو خود جعبه عربی نوشته بود. تو یکی از کامنت ها میخوندم یکی میگفت قابل اطمینان تره،

آخرین راهنمایی هاتون را هم بگید چون دیگه واقعا میخوام این پول را خرجش کنم .