PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31]

sarinaj
26-05-2019, 17:36
سلام وقت بخیر
من یک چاپگر hp photo smart c6283 دارم حالا وقتی چاپگر روش می کنم این ارور رو داره ink system failure _>ink system has failed. unable to print refer to print documentation. error=0Xc18a0401. turn power off,then on again
لطفا راهنمایی کنید خیلی لازمش دارم

کسی نبود راهنمایی کنه:n27:

TousanRayan
26-05-2019, 19:53
سلام
پرینتر samsung ML-2571N وقتی کلید پاور رو میزنیم جفت چراغش ثابت روشن میشه هیچ صدایی هم از موتور بلند نمیشه. ریپورت و تست پرینت هم نمیگیره. توی سرویس منوال چیزی در مورد این ارور پیدا نکردم فقط حالتی که دو چراغ به صورت چشمک زن بودن، وجود داشت. اگه ممکنه راهنمایی کنید

جالب اینکه دیروز کامل روشن بود و امروز که دوباره دیدمش ال ای دی ها یه حالتی که انگاری نوسان برق باشه کم نور میشد..
اگه از بورد باشه از کجا شروع کنم به تستش؟

TousanRayan
26-05-2019, 20:03
سلام یعنی چی؟یعنی اگر تعداد کپی ها رو از یک صفحه 5 تا بزنید، 5 برگ به شما تحویل نمیده؟

تنظیمات پرینترو ریست کنید تو قسمت devices and printers

بعدش اگر از یک عکس بخواین 5 تاکپی بگیرید ،5تا میده بیرون یا باز یکی میده

درود
مطلب قدیمیه ولی نظر خودم را میزارم شاید به درد کسی خورد
خودم با این مساله روبرو شدم
مشکل از ویندوزهای بالا (8) و راه انداز ناقص اون میتونه باشه

TousanRayan
26-05-2019, 20:12
کسی نبود راهنمایی کنه:n27:

به خاطر جلو عقب شدن متون انگلیسی چیزی که من فهمیدم چند تا ایرور از پیش تایین شده است میگه:
یا کارتریج ت مشکل داره
دستور توی دکیومنت مونده
دستگاه خاموش و روشن کن دوباره

این خطاهایی عمومی بررسی زیادی لازمه تا عیب را پیدا کنید

sarinaj
27-05-2019, 14:08
به خاطر جلو عقب شدن متون انگلیسی چیزی که من فهمیدم چند تا ایرور از پیش تایین شده است میگه:
یا کارتریج ت مشکل داره
دستور توی دکیومنت مونده
دستگاه خاموش و روشن کن دوباره

این خطاهایی عمومی بررسی زیادی لازمه تا عیب را پیدا کنید

ink system failure _>ink system has failed. unable to print refer to print documentation. error=0Xc18a0401. turn power off,then on again.

میشه دقیق بگید چیکار کنم تا مشکلم حل بشه

ممنون

mpx1386
28-05-2019, 13:47
سلام
مخزن هم سطح پرینتره؟
فکر کنم مخزن رو بالاتر از پرینتر گذاشتید

نه همیشه هم سطح بوده و هیچ جابه جایی نداشته

yaghob.boss
30-05-2019, 12:17
سلام دوستان
چند سوال داشتم درمورد پرینتر لیزری
وقتی یه فایل پرینت میزنیم و ارسال میشه به پرینتر سرعت ارسال به پرینتر به قدرت سخت افزاری سیستم بستگی داره ؟ یعمی من الان یه فایل 30 مگ حجمش هست میفرستم به پرینت 3 دقیقه طول میکشه اسپول بشه برسه به پرینتر . آیا کابل هم تاثیر داره ؟ ازچه کابلی بهتره استفاده کنم سیستم من رم 2 cpu 2 هسته ای و پرینترم m2727 اچ پی

karajwizard
15-07-2019, 11:39
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.زمانیکه میخوایم تو پرینتر 3 تا پرینت همزمان گرفته شه قبلش گزینه Copies رو روی 3 میزاشتم و خودکار سه با پرینت میگیرفت اما الان بدون هیچ دلیلی رو سه عدد گذاشتم یکبار بیشتر پرینت نمیگیره مشکل چیه؟نرم افزار fox it پرینتر HP1102

mmiinnoo
23-08-2019, 22:36
سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان انجمن
برای من یه پرینتر hp psc 1315 آوردن که همراهش دو تا کارتریج کوچک هست. ولی من جایی که این کارتریج ها رو قرار بدم پیدا نکردم. کسی می تونه یه راهنمایی در مورد این نوع پرینتر بکنه ممنون میشم

mmiinnoo
23-08-2019, 22:37
سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان انجمن
برای من یه پرینتر hp psc 1315 آوردن که همراهش دو تا کارتریج کوچک هست. ولی من جایی که این کارتریج ها رو قرار بدم پیدا نکردم. کسی می تونه یه راهنمایی در مورد این نوع پرینتر بکنه ممنون میشم

aligoodarz
18-10-2019, 10:27
سلام دوستان من پرینتر اپسون 220 که چهار تا مخزن داره را دو سال هست دارم جوهر مشکی در حال تمام شدن هست و رفتم جوهر inktec خریدم حالا میخوام مخزن مشکی را با این جوهر جدید شارژ کنم آیا بایستی صبر کنم تا جوهر قبلی مشکی برسه به ته مخزن ؟ یا میشه جوهر جدید که خریدم را بریزم داخل مخزن؟ بعدش داستان اینکه میگن بعدش کد جوهر نیاز هست چیه؟

yaghob.boss
29-10-2019, 16:36
سلام دویستان عزیز . یک پرینتر 1215 رنگی دارم به مدتی هستش که چراغ سبز رنگ ready یا همان آماده پرینت روشن نمیشه پرینت میگیرم مشکلی ندارم ولی اون چراغ روشن نمیشه سایر چراغ ها روشن میشه دلیلش چیه ؟

nimahandsomboy
06-11-2019, 10:24
با سلام
پرینترم hp1212 لیزری سیاه سفید هست

موقعی که یه فایل میخوام پرینت کنم
دستور به پرینتر میرسه ولی میره پایین کنار ساعت ویندوز و پرینتر چاپ نمیکنه یه حالت pending میشه
باید حتما یه بار پرینتر خاموش روشن کنم تا پرینت کنه
ویندوز پرینتر میشناسه و مشکلی نیست الان میتونم عکس اسکن کنم
ویندوزم xp هست
ممنون میشم راهنمایی کنید.

yaghob.boss
09-01-2020, 13:16
سلام دوستان لطفا فیلم زیر را از کارکرد پرینتر ببینید . یه پرینتر m2727 هستش . درواقع قسمت پرینترش همون 1320 هست . زمانی که 4 یا 5 برگ پرینت میگیره بعدش برگ بعدی خالی میاد یه برگه رو یکدفعه میندازه بیرون برگ دوم هم زیر کاتریج میمونه بعضی اوقات برگ سوم زیر سینی . این مشکل فقط زمانی هست که از سینی پایینی پرینت میگیرم . وقتی کاغذ گیر میکنه ارور پرینتر پد ارور رو میده پیکاپ کاغذ و پد داخل سینی هم عوض کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpx1386
19-03-2020, 16:25
با سلام خدمت اساتید محترم
یه سوال خیلی مهم داشتم اگه بتونید کمکم کنید دعاگوتون هستم
من یه پرینتر p50 دارم که با جوهر وکس خیلی راحت عکس های مختلف رو میزنم ، به تازگی پرینتر L1800 گرفتم و همون جوهر رو داخلش ریختم با همون کاغذ ، همون عکس رو میگیرم کیفیتش با P5 خیلی فرق داره ، تو عکس رنگ ها به قرمزی میزنه ، یعنی قرمزش خیلی پررنگه (البته این رو هم بگم که به خاطر استباه فروشنده که جوهرها رو اشتباهی به من داد و من متوجه نشدم به جای قرمز کم رنگ ، قرمز پررنگ ریختم که بعدش اونو با سرنگ خالی کردم هم از مخزن و هم از داخل کارتریج و چندبار هم هد کیلین کردم والان تو نازل چک رنگ ها اوکی هستن وقرمزکمرنگه ولی توی چاپ شدت رنگ قرمز خیلی بالاست والان دیگه موندم چیکار کنم اعصابم به شدت به هم ریخته:sad::sad::sad:

Hesam.time
08-04-2020, 08:12
سلام
دوستانی که با خرابی پرینتر لیزری مواجه هستند و به دنبال تعمیر پرینتر لیزری خودشون هستند و اگر از مشکلاتی که برای پرینتر لیزری شما ایجاد شده است خسته و ناامید شدید از نکات و تکنیک های موجود در این مقاله از مجموعه آموزش های تعمیرکارسلام برای عیب یابی بهتر ایرادهای مربوط به گیر کردن کاغذ، ایمیج گرفتن و سایر مشکلات پرینترهای لیزری استفاده کنید.

salman17
25-04-2020, 12:16
سلام خسته نباشید به عزیزان
به یه ارور عجیب برخوردم که خیلی واسم مهم هست و به مشکل منو اندازه
یه دستگاه 3 کاره کانن مدل MF 4750 دارم که همیشه باهاش کار می کردم ولی الان یک دفعه بیشتر اسکن نمی گیره و اروری مبنی بر اینکه دستگاه شما در حال استفاده می باشد میاد و مجبور میشم که سیستم رو ریست کنم و دوباره بیاد بالا و درست میشه.یعنی فقط یکبار اسکن میگیره.فقط هم توی اسکن این ارور رو میده
Scan Gear MF
Cannot Start The Scanner driver while it is in use by another application or us
این ارور رو بعضی وقت ها میده و تا سیستم رو ریست نکنم هروقت می خواهم اسکن بگیرم میاد و به مشکل خوردم.درایور هم پاک کردم و مجدد نصب کردم درست نشد
ممنون میشم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه که کارم راه بیافته.کارم گیره .ممنون

snowsyamak
18-02-2021, 23:30
من یه پرینتر اپسون L220 مخزن دار دارم امروز روشن کردم برا پرینت خط سفید انداخت هد رو Clean Up کردم چند بار انجام دادم رفته رفته دیگه چند تا خط چاپ میکنه اصلا هیچی چاپ نمیکنه مشکل از کجا میتونه باشه ؟

m.b.z
19-02-2021, 12:25
من یه پرینتر اپسون L220 مخزن دار دارم امروز روشن کردم برا پرینت خط سفید انداخت هد رو Clean Up کردم چند بار انجام دادم رفته رفته دیگه چند تا خط چاپ میکنه اصلا هیچی چاپ نمیکنه مشکل از کجا میتونه باشه ؟

سلام
چند وقت از پرینتر استفاده نکردی؟
اول از جوهر مخزن اطمینان پیدا کنید
بعد هم یه Power Ink Flushing انجام بدید

امیدوارم مشکلت حل بشه

pedramb66
06-03-2021, 10:26
با سلام.
یک پرینتر به یک سیستم متصل هست و در شبکه به اشتراک گذاشته شده. با خود سیستم که پرینت گرفته میشه اوکی هست. ولی اکثر مواقع از سیستم های دیگه پرینت فرستاده میشه پرینت گرفته نمیشه و خطایی هم نمیده. ولی باید یک بار پرینتر خاموش روشن بشه تا پرینت گرفته بشه.
ممنون میشه راهنمایی کنید.

Aref_2008
17-05-2021, 20:43
سلام من یه فروشگاه اینترنتی دارم و می خوام فیش های سفارش های سایت رو باهاش چاپ کنم.
دنبال یه پرینتر فقط برای همین کار ام که زیاد خرج هم نداشته باشه منظورم از نظر جوهر افشان و... بنظرتون چه مدلی بگیرم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-05-2021, 22:06
سلام من یه فروشگاه اینترنتی دارم و می خوام فیش های سفارش های سایت رو باهاش چاپ کنم.
دنبال یه پرینتر فقط برای همین کار ام که زیاد خرج هم نداشته باشه منظورم از نظر جوهر افشان و... بنظرتون چه مدلی بگیرم؟

سلام

◼️ پرینترهای جوهری خودش ارزان هست ولی جوهر فابریکش فوق‌العاده گران هست مگر اینکه به جوهر بازاری دسترسی داشته باشید و کارتریج جوهر هم قابل استفاده بعد از پرکردنش با آمپول باشه چون در بعضی از پرینترها ، کارتریج یک چیپ داره که می‌تونه باعث جلوگیری از کار پرینتر بشه

برای طولانی مدت پرینتر لیزری خیلی اقتصادی تر هست .

=======================================
◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

Bardia225
03-06-2021, 23:41
درود
در مورد شارژ کارتریج hp 85a و 79a که طرح هست و برخلاف کارتریج فابریک, مگنتش فنردار(مدل hp 1010) دارد با تونر IPLUS HP 1005 شارژ شده چرا زمینه میندازه(عکس ضمیمه)
اگر با تونر fbm hp 1200 شارژ بشه پرینت کمرنگ میندازه
راه حل یا علتش چیه

Anishtain_DM
06-09-2021, 16:32
بهترین برند کارتریج ایرانی یا خارجی مدل 85A موجود در بازار چی هست ؟
تو بازار الوان، پرینت فید، آریا، تندر، پی نت، ترنگ، افشید، سدار، اورنگ هست کسی تجربه داره کدومش بهتره ؟
کارتریج خودم خالیه جای خوب خیابان ایرانشهر می شناسید معرفی کنید برای شارژ، چون یه بار دادم شارژ کردم کم رنگ میگیره دنسیتی رو هم بردم رو 5 فرقی نکرد.

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-09-2021, 14:58
درود
در مورد شارژ کارتریج hp 85a و 79a که طرح هست و برخلاف کارتریج فابریک, مگنتش فنردار(مدل hp 1010) دارد با تونر IPLUS HP 1005 شارژ شده چرا زمینه میندازه(عکس ضمیمه)
اگر با تونر fbm hp 1200 شارژ بشه پرینت کمرنگ میندازه
راه حل یا علتش چیه

سلام

◼️ مشکلِ کم رنگ بودن ممکنه با تغییر کیفیتِ چاپ حل بشه .
یعنی وارد تنظیمات پرینتر بشید و کیفیت (quality ) رو روی بهترین کیفیت ( best quality) تنظیم کنید

این روش برای پرینترهای لیزری و جوهری جواب میده البته زمانِ چاپ کمی بیشتر میشه .

◼️ وقتی هم که نوشته‌ها خیلی پررنگ هست تا حدی که در نوع لیزری با لمسِ کلمات مشخصه که کلمات برجسته شده ، بایستی کیفیت کاهش پیدا کنه تا مصرف تونر کم بشه . برای پرینترهای جوهری هم همینطور . ولی برای جوهری ها کلماتِ چاپ شده برجسته نمیشه .

h_khozooei
16-04-2022, 16:26
احتمالا تونرتون ایراد داره.
تونر معمولی HP Corona بریزید احتمالا مشکلتون حل می شه
بوش دو سر مگنت که جا زدی؟

azezkmsf
26-04-2022, 19:36
سلام یک مدل پرینتر ایستاده بزرگ toshiba estudio 282 دادم که میخوام وارد تنظیمات شبکه اش بشم رمز میخواد ر رمزش رو ندارم
چکار باید بکنم براش پرینت هم میفرستم توی کامپیوتر رمز میخواد
yaghob.boss
28-05-2022, 19:20
سلام یک پرینتر کانن mf217w دارم یک مشکلی دارم اینکه من وقتی کاغذ a5 رو میزارم توی دستگاه کپی بگیرم اما سایز کاغذ توی دستگاه روی a4 هست بعد از پرینت خط میده که از اول پرینت بگیریم و... درصورتی که دستگاه های اچ پی به این شکل نیست . راهی نداره این پیام حذف بشه ؟

kazemy
25-08-2022, 15:51
سلام پرینتر سامسونگ 3710 دارم چند روزیه چاپ روی کاغذ A4 وa5 رو قسمت سمت راست حاشیه را به سمت راست بیرون کاغذ می‌گیرد و سمت چپ را حاشیه سفید می‌گیرد علت چیست لطفا راهنمایی کنید ممنون

rauol
18-11-2022, 22:07
سلام و شب بخیر
من یه پرینتر hp مدل laser jet pro 400 md401d خریداری کردم لطفا اموزش تنظیمات ، یا اگه دفترچه فارسی داره و یا هر اطلاعات دیگه داره بهم بدین ممنون میشم
با تشکر

- - - Updated - - -

ra20222
28-11-2022, 15:11
پرینتر 6020 کنن دارم کاغذ رو نمیتونه بکشه داخل موقع پرینت و دو سه مرتبه تلاش میکنه مشکل چیه؟

Daryp
18-06-2023, 00:30
سلام برای پرینتر l805 جوهر اینک تک میخوام بگیرم میخوام ببینم خوبه یا نه، توی فوروم از wox ناراضی بودن جوهر اصل اپسونم گرونه. جوهر الانم اسمش مورته پرینت که میگیرم سبز میشه، رنگامم چک کردم تو pc درست بودن، تنظیمات پرینتر هم درسته. دیگه آخرین مورد میمونه کیفیت رنگ، چاپ لیبل هم میگیرم بعد چند روز از کیفیت میفته. کسی میدونه چرا رو کاغذ لیبل محو میشه پرینتم؟

mpx1386
13-08-2023, 13:48
با سلام خدمت دوستان عزیز
در مورد پرینتر جدید اپسون l8050 سوالاتی داشتم

چون این پرینتر به نسب جدیده من به شخصه در اینترنت توی سایت های داخلی و خارجی جواب سوالاتم رو پیدا نکردم
1- این پرینتر آیا به صورت نرم افزاری ریست میشه ؟ چون من در یوتیوب دیدم که برای ریست کانترش، مخزن جوهر رو در آورد و با یک قطعه سخت افزاری ریستش کرد

2- آیا امکان اضافه کردن مخزن زباله برای ضایعات جوهرش مثل مدل های l800 و ... هست ؟
چون این پرینتر کلا سیستم مخزن زباله اش فرق داره و روش چیپ داره ( من کل اینترنت رو زیر و رو کردم ولی چیزی در این زمینه پیدا نکردم ) و حدس میزنم مثل اینکه نمیشه مخزن زباله بهش اضافه کرد و باید هردفعه که پر شد کلا عوضش کرد !!!!!!!!!
و اگه اینحوری باشه به نظرم به دردسرش نمی ارزه . چون هم قیمتش زیاد میشه وهم اینکه بعید می دونم تو ایران به راحتی پیدا بشه !!!

radarz
13-08-2023, 14:52
پرینتر 6020 کنن دارم کاغذ رو نمیتونه بکشه داخل موقع پرینت و دو سه مرتبه تلاش میکنه مشکل چیه؟

مشکل از پیک آپ دستگاهه ... ی لاستیک کاغذ رو میکشه بالا یا موتورش ضعیف شده یا این لاستیک ساییدگی داره:goatee:

radarz
13-08-2023, 14:56
سلام پرینتر سامسونگ 3710 دارم چند روزیه چاپ روی کاغذ A4 وa5 رو قسمت سمت راست حاشیه را به سمت راست بیرون کاغذ می‌گیرد و سمت چپ را حاشیه سفید می‌گیرد علت چیست لطفا راهنمایی کنید ممنون

علت همون تنظیم سایز از آ4 به آ5 .... نرم افزاری A5 کن

shabnam1986
13-08-2023, 18:36
مشکل از پیک آپ دستگاهه ... ی لاستیک کاغذ رو میکشه بالا یا موتورش ضعیف شده یا این لاستیک ساییدگی داره:goatee:

این نوع خرابی چقد هزینه داره تعمیرش چون منم دارم

mpx1386
15-08-2023, 14:42
دوستان کسی نبود؟

- - - Updated - - -

دوستان کسی نبود؟

mpx1386
15-08-2023, 14:44
با سلام خدمت دوستان عزیز
در مورد پرینتر جدید اپسون l8050 سوالاتی داشتم

چون این پرینتر به نسب جدیده من به شخصه در اینترنت توی سایت های داخلی و خارجی جواب سوالاتم رو پیدا نکردم
1- این پرینتر آیا به صورت نرم افزاری ریست میشه ؟ چون من در یوتیوب دیدم که برای ریست کانترش، مخزن جوهر رو در آورد و با یک قطعه سخت افزاری ریستش کرد

2- آیا امکان اضافه کردن مخزن زباله برای ضایعات جوهرش مثل مدل های l800 و ... هست ؟
چون این پرینتر کلا سیستم مخزن زباله اش فرق داره و روش چیپ داره ( من کل اینترنت رو زیر و رو کردم ولی چیزی در این زمینه پیدا نکردم ) و حدس میزنم مثل اینکه نمیشه مخزن زباله بهش اضافه کرد و باید هردفعه که پر شد کلا عوضش کرد !!!!!!!!!
و اگه اینحوری باشه به نظرم به دردسرش نمی ارزه . چون هم قیمتش زیاد میشه وهم اینکه بعید می دونم تو ایران به راحتی پیدا بشه !!!

دوستان کسی نبود ؟

armid
06-03-2024, 16:05
اگه خدمات اسکن اسناد و مدارک نیاز دارید، توی گوگل شرکت آروین پدیدمهر رو سرچ کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

- - - Updated - - -

اگه خدمات اسکن اسناد و مدارک نیاز دارید، توی گوگل شرکت آروین پدیدمهر رو سرچ کنید.

armid
06-03-2024, 16:10