PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فایل exe به avi

rozveh20
12-02-2015, 15:12
سلام دوستان
من یه سی دی آموزشی نرم افزار خریدم.برای بار اول برای استفاده از سی دی باید رمز وارد میکردم و میتونستم از فایل های ویدئویی استفاده کنم.سی دی در حال خراب شدن است و میخواهم فایل های ویدئویی آن را داخل لب تاپ کپی کنم.این کار را کردم ولی متاسفانه فایل کپی باز نمیشه چون سازنده فیلم فایل را copy protected content کرده.جالب اینکه نوع فایل های ویدئویی داخل سی دی به صورت فایل exe است.دو روزه تو اینترنت دنبال اینم که چطوری میشه فایل های ویدئویی داخل سی دی را که به فرمت exe.avi است را به فرمت avi در بیارم که راحت فایل ها را کپی و نیاز به سی دی دیگه نداشته باشم.دوستان خواهش میکنم در این مورد من را راهنمایی کنید
ممنون

SADEGH 7
07-04-2015, 15:24
سلام دوستان
من یه سی دی آموزشی نرم افزار خریدم.برای بار اول برای استفاده از سی دی باید رمز وارد میکردم و میتونستم از فایل های ویدئویی استفاده کنم.سی دی در حال خراب شدن است و میخواهم فایل های ویدئویی آن را داخل لب تاپ کپی کنم.این کار را کردم ولی متاسفانه فایل کپی باز نمیشه چون سازنده فیلم فایل را copy protected content کرده.جالب اینکه نوع فایل های ویدئویی داخل سی دی به صورت فایل exe است.دو روزه تو اینترنت دنبال اینم که چطوری میشه فایل های ویدئویی داخل سی دی را که به فرمت exe.avi است را به فرمت avi در بیارم که راحت فایل ها را کپی و نیاز به سی دی دیگه نداشته باشم.دوستان خواهش میکنم در این مورد من را راهنمایی کنید
ممنون

سلام
چون شما یکبار سی دی رو خریدین، اگه با شرکت فروشنده تماس بگیرین، به احتمال زیاد با یه درصد زیادی تخفیف، یه نوش رو بهتون می دن. همچنین اگه ورژن جدیدی ازش اومده باشه، باز هم با یه هزینه ی کمی، اون ورژن جدید رو بهتون می دن. فقط همون cd رو ازتون می گیرن.

fariborz.j
14-04-2015, 00:34
سلام دوستان
ممنون

دوست گرامی به احتمال زیاد همراه فایل های ویدیویی یک فایل الحاقی هم هست که شما اونو انمیبینید وکپی نمی کنید و به همین دلیل هس که فایل های تصویری تون تو لپ تاپ باز نمی شن

تیک گزینه های شو هایدن فولدر و همچنین سوپر هایدن رو از فولدر اپشن بذارین و پو شه سیدی رو دوباره تماشا کنین

ببینین چنین فایلی هس یا خیر و گزارش بدین