PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشیم n97 هستش همه چیزش درسته به غیر از موزیک پلیرش برنامه موزیک پلیرش باز نمیشه چه کار کنم؟

sia0368
11-02-2015, 09:12
گوشیم n97 هستش همه چیزش درسته به غیر از موزیک پلیرش برنامه موزیک پلیرش باز نمیشه چه کار کنم؟

shoaee
11-02-2015, 11:12
یه بار گوشی رو فرمت کنید ببینید درست میشه یا نه .... قبلش بک آپ از contact داشته باشید. من از پلیر خودش استفاده نمیکنم . Alon MP3 Dictaphone خیلی بهتره ... صدا هم با فرمت MP3 ضبط میکنه

sia0368
11-02-2015, 14:44
یه بار گوشی رو فرمت کنید ببینید درست میشه یا نه .... قبلش بک آپ از contact داشته باشید. من از پلیر خودش استفاده نمیکنم . Alon MP3 Dictaphone خیلی بهتره ... صدا هم با فرمت MP3 ضبط میکنه

فرمت کردم درست نشد
اگه به pc suit وصلش کنم ممکنه خود به خود درست بشه؟

shoaee
11-02-2015, 15:21
فرمت کردم درست نشد
اگه به pc suit وصلش کنم ممکنه خود به خود درست بشه؟
فکر نکنم بشه حالا امتحان کنید
اول گوشی خاموش . یه سری کلید ترکیبی هست رو کیبرد ... با هم نگه میداری بعد بلافاصله دکمه روشن رو میزنی
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اینا باشه :
back space + space + shift اینا رو نگه میداری همونجوری دکمه پاور رو فشار میدی همه رو نگه میداری تا بالا بیاد

اینو بهش میگن هارد فرمت ... امتحان کن اگه نشد به جای شیفت اون دکمه بالاییشو نگه دار

sia0368
11-02-2015, 15:32
فکر نکنم بشه حالا امتحان کنید
اول گوشی خاموش . یه سری کلید ترکیبی هست رو کیبرد ... با هم نگه میداری بعد بلافاصله دکمه روشن رو میزنی
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اینا باشه :
back space + space + shift اینا رو نگه میداری همونجوری دکمه پاور رو فشار میدی همه رو نگه میداری تا بالا بیاد

اینو بهش میگن هارد فرمت ... امتحان کن اگه نشد به جای شیفت اون دکمه بالاییشو نگه دار
ممنون درست شد