PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ساخت یک وب سایت

mojtaba0007
10-02-2015, 15:32
سلام
میخوام یک وب سایت مدیریت مهد کودک درست کنم که امکان درست کردن مهد کودک های جدید رو داشته باشه و هر مهد کودک یک ساب دامین داشته باشه. بشه برای هر مهد کودک ادمین و کاربر با سطح دسترسی های مختلف تعریف کرد.
6 ماه برای این کار وقت دارم.
تا حالا هیچی کار نکردم.
ترجیحا با زبان php باشه.

از کجا شروع کنم ؟
آیا از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنم ؟ از کدومش ؟
هر نکته ای هم لازم دونستید بگید ممنون میشم.

با تشکر

tabriz-info
10-02-2015, 18:34
سلام
میخوام یک وب سایت مدیریت مهد کودک درست کنم که امکان درست کردن مهد کودک های جدید رو داشته باشه و هر مهد کودک یک ساب دامین داشته باشه. بشه برای هر مهد کودک ادمین و کاربر با سطح دسترسی های مختلف تعریف کرد.
6 ماه برای این کار وقت دارم.
تا حالا هیچی کار نکردم.
ترجیحا با زبان php باشه.

از کجا شروع کنم ؟
آیا از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنم ؟ از کدومش ؟
هر نکته ای هم لازم دونستید بگید ممنون میشم.

با تشکر

آیا با سیستم های مدیریت محتوا آشنایی دارید؟

جواب:

-- اگر -> خیر ==> با سیستم های مدیریت محتوا آشنا شوید.
-- اگر -> بله ==> چک کنید ببینید ابزار و امکانات لازم در آن سیستم وجود دارد یا نه -> مرحله دو

مرحله دو :
--- اگر ابزار لازم در آن سیستم نبود ==> به مرحله قبل بازگردید و سیستم دیگری امتحان کنید
--- اگر ابزار لازم در آن سیستم بود ==> به دنبال نمونه های مشابه چیزی که میخواهید بگردید که با استفاده از آن سیستم پیاده سازی شده است تا با نمونه ها کامپوننت های مورد استفاده نحوه چینش قالب و ... بیشتر آشنا بشید

مرحله سه :
ثبت دومین و هاست - آپلود سیستم روی هاست - اعمال تغییرات - تست و ....

hivva
23-02-2015, 21:09
زمان خیلی زیادی داری، در این فرصت میتونی طراحی سایت رو هم حداقل در سطح متوسط یاد بگیری.
همونطور که دوستمون گفتند اول دروپال و جوملا و وردپرس رو بررسی کن.
به احتمال زیاد یکی از اینها کارتو راه میندازه.
اگرم نشد دیگه باید آستین بالا بزنی و کد بزنی.

سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو یه نگاه بنداز، احتمالا خوشت بیاد.
سایت رو هم خوب بگرد سه چهارتا دوره ویدئوی خوب از دانشگاه شریف داره، واسه آموزش طراحی وب.

منم یه تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])زدم، اونجا به همین بحثها میپردازیم. خواستی یه سر بزن شاید مفید بود.

شاد و موفق باشی:n12: