PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال جوملایی ....!!!

miladma
10-02-2015, 00:34
سلام خدمت دوستان
سوال اولم اینکه که من یه بسته نسبی رو در لوکال ویرایش کردم حالا میخواهم در هاست آپلود کنم آیا باید بسته های جوملا (مثل ورژن 2.5 فارسی) قبلا در هاست رو نصب کنم؟؟
سوال دومم اینکه وقتی دیتا بیس SQL لوکال رو در هاست اکسپورت میکنم ارور میده و بنده دلیلشو نمیدونم. البته واسه بسته های نسبی دیگر نیز ارورر های مشابهی میده !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3NYAMIN
10-02-2015, 00:54
Data Base : Emam

o.O

ارور که اون پایین نوشته میگه که دیتابیسی انتخاب نشده

miladma
10-02-2015, 01:17
Data Base : Emam

o.O

ارور که اون پایین نوشته میگه که دیتابیسی انتخاب نشده
ولی من انتخابش کردم
بابت تعجبتون باید بگم که emam واسه سفارش یکی از دوستان برای هیات و مخفف امام حسینه .

tabriz-info
10-02-2015, 11:28
ولی من انتخابش کردم
بابت تعجبتون باید بگم که emam واسه سفارش یکی از دوستان برای هیات و مخفف امام حسینه .

اصلا شما دیتابیس ایجاد نکردید که انتخاب هم کرده باشید اگر ایجاد شده باشه در قسمت سمت چپ نشون میداد

اول باید برید به سربرگ دیتابیس که بالا اولی هست کلیک کنید

new database به نام emam ایجاد کنید

بعد از پنل سمت چپ اون رو انتخاب کنید

بعد بیاید پنل سمت راست سربرگ import دیتابیس مورد نظر را انتخاب کنید و تمام

#db_import ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladma
10-02-2015, 13:06
سلام دوست عزیز مشکل این مورد حل شد و حق با شما بود و ازتون تشکر میکنم. ولی بازم سایت با وجود آپلود صحیح و اعمال تغییرات بازم نمایش نمیده سوالی که دارم اینه آیا باید ورژنی از جوملا رو هم در هاست نصب کنم یا همین بسته نصبی تغییر یافته کافیه ؟

tabriz-info
10-02-2015, 13:11
سلام دوست عزیز مشکل این مورد حل شد و حق با شما بود و ازتون تشکر میکنم. ولی بازم سایت با وجود آپلود صحیح و اعمال تغییرات بازم نمایش نمیده سوالی که دارم اینه آیا باید ورژنی از جوملا رو هم در هاست نصب کنم یا همین بسته نصبی تغییر یافته کافیه ؟

منظور شما از اینکه نمایش نمیده چی هست؟

چی رو نشون نمیده؟

شما اگر بسته ای رو اعمال تغییرات کردید میتونید بسته رو مستقیم آپلود کنید بعد اون قسمت هایی که در لوکال ویرایش کردید رو دوباره روی هاست اعمال کنید

یا اون قایل های ویرایش شده رو جایگزین فایل های موجود در بسته کنید

البته تبدیل کردن فایل های شما به یک بسته نصبی هم با استفاده از افزونه های جوملا امکان پذیر هست ولی ممکنه خطاهایی به همراه داشته باشه که نیازمند تجربه در این زمینه هست

شما بگید چیکار کردید و الان با چه خطاهایی روبرو هستید تا بهتر راهنمائی کنم

aghazadeh_hastam
10-02-2015, 13:12
يعني ميخواي بگي فايلهاي جوملا رو نريختي تو هاست لوكال :n02: بريز برادر بريز

miladma
10-02-2015, 13:35
منظورم اینه که وقتی آدرس دومین رو در آدرس بار میزنم سایت نمایش نمیده ولی در لوکال نمایش میده من آموزش انتقال از لوکال به هاست رو مو به مو از سایت زیر دنبال کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

miladma
10-02-2015, 13:37
چرا دیگه فایل های بسته نصبی رو از لوکل زیپ کردم بعد از آپلود اکستراکت کردم و ویرایش های موجود در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اعمال کردم.

tabriz-info
10-02-2015, 14:08
منظورم اینه که وقتی آدرس دومین رو در آدرس بار میزنم سایت نمایش نمیده ولی در لوکال نمایش میده من آموزش انتقال از لوکال به هاست رو مو به مو از سایت زیر دنبال کردم.

error چی میاره ؟

miladma
10-02-2015, 14:25
Server not found

tabriz-info
10-02-2015, 15:18
Server not found

این ارور ربطی به اپلیکیشن نداره

شما ادرس چی میزنیداین ارور رو میاره؟

miladma
10-02-2015, 16:31
این ارور ربطی به اپلیکیشن نداره

شما ادرس چی میزنیداین ارور رو میاره؟

آدرس دومین که با هاست به صورت همزمان خریداری کردم.

tabriz-info
10-02-2015, 17:58
آدرس دومین که با هاست به صورت همزمان خریداری کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حالت اولیه بدون اینکه جوملا آپدیت کنید چیزی نشون میداد؟

اصلا مطمئن هستید که دومین روی سرور ست شده ؟

miladma
10-02-2015, 18:09
در حالت اولیه بدون اینکه جوملا آپدیت کنید چیزی نشون میداد؟

اصلا مطمئن هستید که دومین روی سرور ست شده ؟

اصلا آپدیت نکردم دیشب خریداری کردم فایل نصبی که قبلا در لوکال ویرایش کرده بودم رو آپلود کردم ولی نشون نداد.
بله از ست بودن دومین بر روی هاست مطمن هستم.

tabriz-info
10-02-2015, 18:36
خوب در لاگ های هاستتون نگاه کنید ببینید چه اروری هست ؟

miladma
11-02-2015, 00:35
خوب در لاگ های هاستتون نگاه کنید ببینید چه اروری هست ؟

خالیه:n35: