PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد قیمتای این ماشینها (پراید)

banii
08-02-2015, 22:40
سلام دوستان عزیز .

خودرو ریو 86 ام رو فروختم و قصد خرید پراید دارم .

توی این تاپیک ماشینایی که پیدا میکنم رو قیمتشونو میگم بی زحمت در مورد قیمتشون نظر بدید ....

اولین مورد :

111 EX
1392
21.000 کاکرد
بدون رنگ
سفید
6 ماه بیمه

قیمت : 18500 م .

amir_t6262
08-02-2015, 22:45
ای وای، ریو را فروختی و میخواهید پراید بگیرید:n30:

انشاا... حداقل ریوی 2015 گیرتان بیاید.

banii
08-02-2015, 22:56
ای وای، ریو را فروختی و میخواهید پراید بگیرید:n30:

انشاا... حداقل ریوی 2015 گیرتان بیاید.

این آخرا خرج و استهلاکش بالا رفته بود... قطعاتش هم گرون و کمیاب بود ... ردش کردم رفت ... :n02:

البته مشگلی هم ندارم برای خرید ماشینای بهتر از پراید (تا رنج 30 م) اما فعلا" پراید رو ترجیح میدم .

از نظر من هیچکدوم از ماشینای تولید داخل آش دهن سوزی نیستند که براشون پول زیادی بدی...

banii
12-02-2015, 20:29
سلام.

چرا کسی نظری نداد؟!

من اون ماشینو رفتم دیدم به نظرم چیز جالبی نبود... قیمتشو هم 200 تومن بیشتر از قیمت قبلیش گفته بود (نظرش عوض شده بود) و تمیز آنچنانی هم نبود ...

حالا مورد دیگه پیدا کردم . اینو همین الان دیدم و گمان میکنم از اون بهتر بود! فردا یا شنبه هم احتمالا بریم برای مکانیکی و تشخیص رنگ... ممنون میشم دوستان اگر در مورد قیمتش نظر بدید ...

111 SE / مدل بهمن 92 / 22000 کارکرد / بدون رنگ/ بیمه کامل ...
بدنه اش کاملا تمیز بود ، فقط خودش گفت گلگیر جلو سمت شاگرد یکبار نیاز به صاف شدن داشته و فقط همون یک تیکه صافکاری شده چیزی هم الان مشخص نبود... چند تا خط روی زه بغل سمت راننده اش داشت که در حد سر قلم بود ... بقیه تمیز بود و خوب به چشمم اومد... صدای موتور هم خوب بود بنظرم (البته در این زمینه تخصصی ندارم ...)
ضمنا" بیمه اش هم کامل بود ... تا 11 / 94 بیمه داره و همین 10 روز پیش بیمه شده ...
کارکردش بنظرتون زیاد نیست ؟! 22 هزارتا برای یک سال ؟! در این مورد هم ازش پرسیدم گفت بخاطر دانشگاهش توی جاده ها بوده ...

ضمنا قیمتی که خودش گفته هم 18/500 م هستش !

دوستان لطفا در مورد قیمتش و همینطور سوالم در مورد کارکردش هم توضیح بدید ... ممنون میشم ...:n40:

Pourya-pc
12-02-2015, 22:42
سلام.

چرا کسی نظری نداد؟!

من اون ماشینو رفتم دیدم به نظرم چیز جالبی نبود... قیمتشو هم 200 تومن بیشتر از قیمت قبلیش گفته بود (نظرش عوض شده بود) و تمیز آنچنانی هم نبود ...

حالا مورد دیگه پیدا کردم . اینو همین الان دیدم و گمان میکنم از اون بهتر بود! فردا یا شنبه هم احتمالا بریم برای مکانیکی و تشخیص رنگ... ممنون میشم دوستان اگر در مورد قیمتش نظر بدید ...

111 SE / مدل بهمن 92 / 22000 کارکرد / بدون رنگ/ بیمه کامل ...
بدنه اش کاملا تمیز بود ، فقط خودش گفت گلگیر جلو سمت شاگرد یکبار نیاز به صاف شدن داشته و فقط همون یک تیکه صافکاری شده چیزی هم الان مشخص نبود... چند تا خط روی زه بغل سمت راننده اش داشت که در حد سر قلم بود ... بقیه تمیز بود و خوب به چشمم اومد... صدای موتور هم خوب بود بنظرم (البته در این زمینه تخصصی ندارم ...)
ضمنا" بیمه اش هم کامل بود ... تا 11 / 94 بیمه داره و همین 10 روز پیش بیمه شده ...
کارکردش بنظرتون زیاد نیست ؟! 22 هزارتا برای یک سال ؟! در این مورد هم ازش پرسیدم گفت بخاطر دانشگاهش توی جاده ها بوده ...

ضمنا قیمتی که خودش گفته هم 18/500 م هستش !

دوستان لطفا در مورد قیمتش و همینطور سوالم در مورد کارکردش هم توضیح بدید ... ممنون میشم ...:n40:

کارکردش که طبیعی هست ، من این کیلومتر رو توی 3 ماه میزنم .
قیمتش هم تقریبا مناسب هست 300 تومن بالاست که بتونید تخفیف بگیرید .
ببرید کاملا کارشناسی بشه .

banii
12-02-2015, 22:56
کارکردش که طبیعی هست ، من این کیلومتر رو توی 3 ماه میزنم .
قیمتش هم تقریبا مناسب هست 300 تومن بالاست که بتونید تخفیف بگیرید .
ببرید کاملا کارشناسی بشه .

یعنی 18/200 ارزش واقعیشه ؟!

Pourya-pc
13-02-2015, 16:33
یعنی 18/200 ارزش واقعیشه ؟!

الان بله همینه قیمتش اما بعد از عید حدود 500 دیگه افت خواهد داشت .

banii
14-02-2015, 23:51
سلام دوباره...

والا دیروز یکی از دوستان که نمایشگاه داره زنگ زد گفت 111 مدل 93 داره فقط 2000 تا کارکرده و میتونه 19 اونو بگیره (خود طرف هم 19.5 گفته البته ... )
به این خاطر وسوسه شدم گفتم به این قیمت ارزش داره خب اینکه خیلی بهتر از اون 92 باید باشه !! (فقط بیمه اش اون بهتره که کامله اما این احتمالا چند ماه داره نپرسیدم چه ماه 93...)

و به اون 92 هم امروز زنگ زدم و قیمت آخرشو پرسیدم گفت 18.200 فکر کنم 18 هم بده ...

نمیدونم چه تصمیمی بگیرم ... خب 2000 تا هم خیلی با 22000 تا فرق داره ... باز میگم یه ماشینی نگیرم اذیتم کنه ...
ضمنا مورد 92 وقتی ازش پرسیدم لوازمش (صفحه ، باتری ،لنت ، صافی بنزین و...) چی عوض شده ؟! گفتش باتری عوض شده ... این پوئن منفی حساب میشه ؟!

پ ن : اینکه تا اینجا من موردهام همه شون 111 بودند اتفاقی بوده... علاقه خاصی به 111 ندارم ، اگرچه ظاهرش خیلی زیباتر ه ... اما صندوق دار کم کار و تمیز پیدا نکردم ....

aminkhan2014
28-02-2015, 20:06
بچه های پراید 131 SE مدل 93 چند میارزه؟صفرش مدل 93 چنده؟
بنظرتون یورو2 اش بهتره یا یورو4؟چون دیدم و شنیدم یورو4 ها سنسوراشون مشکل دارند و مثل یورو2 ها نیست و صداشون بیشتره و وقتی تسمه تایم در یورو 4 پاره بشه،سوپاپها داغون میشه؛درسته؟

Pourya-pc
28-02-2015, 23:59
بچه های پراید 131 SE مدل 93 چند میارزه؟صفرش مدل 93 چنده؟
بنظرتون یورو2 اش بهتره یا یورو4؟چون دیدم و شنیدم یورو4 ها سنسوراشون مشکل دارند و مثل یورو2 ها نیست و صداشون بیشتره و وقتی تسمه تایم در یورو 4 پاره بشه،سوپاپها داغون میشه؛درسته؟

کارکرده ۱۹ ملیون و صفر حدود ۲۰ ملیون تومان است
یورو ۴ کاتالیزور خروجی دود و برنامه ریزی مصرف سوخت فرق میکند موتور همان است .
این حرفا رو چ کسی میزنه واقعا نمیدونم چی فکر میکنن .

aminkhan2014
01-03-2015, 08:21
کارکرده ۱۹ ملیون و صفر حدود ۲۰ ملیون تومان است
یورو ۴ کاتالیزور خروجی دود و برنامه ریزی مصرف سوخت فرق میکند موتور همان است .
این حرفا رو چ کسی میزنه واقعا نمیدونم چی فکر میکنن .
از صاحبان خودروهاي يورو4 و نمايندگي ها بپرسي،متوجه ميشي..درضمن موتور يورو4 ها از لحاظ تاپيتها با معمولي فرق داره كه همين باعث شده بايد حتما ازروغن10-40 در يورو4ها استفاده كرد و البته صداشون هم بيشتر از يورو2 هست..پيشنهاد ميكنم اطلاعيه فني سايپا در مورد يورو4ها را بخونيد

Pourya-pc
01-03-2015, 11:24
از صاحبان خودروهاي يورو4 و نمايندگي ها بپرسي،متوجه ميشي..درضمن موتور يورو4 ها از لحاظ تاپيتها با معمولي فرق داره كه همين باعث شده بايد حتما ازروغن10-40 در يورو4ها استفاده كرد و البته صداشون هم بيشتر از يورو2 هست..پيشنهاد ميكنم اطلاعيه فني سايپا در مورد يورو4ها را بخونيد

اصلا همچین چیزی صحت نداره . یه کاتالیزور سادست . همین .

aminkhan2014
01-03-2015, 12:22
اصلا همچین چیزی صحت نداره . یه کاتالیزور سادست . همین .

دوست عزيز با مدرك به بنده ثابت كنيد!!!فقط اين مورد در مورد پرايدهاي دوگانه درسته كه دراصل يورو2 هست و فقط كاتاليست عوض شده وگرنه يورو4 ها حداقل كمي تفاوت داره
اينطور كه شما ميگيد،تا حالا چند تا موتور يورو4 باز كردين؟سايپا به اين موتور واردتره يا شما؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يك نگاهي به اين فايل بندازين،منتظر نظراتتون هستم..

Pourya-pc
01-03-2015, 12:50
دوست عزيز با مدرك به بنده ثابت كنيد!!!فقط اين مورد در مورد پرايدهاي دوگانه درسته كه دراصل يورو2 هست و فقط كاتاليست عوض شده وگرنه يورو4 ها حداقل كمي تفاوت داره
اينطور كه شما ميگيد،تا حالا چند تا موتور يورو4 باز كردين؟سايپا به اين موتور واردتره يا شما؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يك نگاهي به اين فايل بندازين،منتظر نظراتتون هستم..

نه من واردترم و نه سایپا . شما انشالله واردتر هستید .
با توجه به استناد این کاتالوگ که کل موتور از اول بازطراحی و ساخته شده و در آخر هم ذکرشده که قدرت و راندمان موتور افزایش یافته فقط باعث خندست .
من پراید ۹۱ داشتم خیلی بیشتر و بهتر راه میرفت این یکی ۹۳ جونش درمیاد راه بره . از نظر مصرف کمی بیشتر شده موتور کم صداتر شده انگار خفست و فقط به دلیل اون کاتالیست جدید هست که نمیزاره دود بیرون بره .
اگر شما دوست دارید به این حرفا گوش بدید اما از نزدیک تجربه داشته باشید به نتیجه قاطع و بهتری خواهید رسید .

aminkhan2014
01-03-2015, 13:26
من اگر ادعاي وارد بودن داشتم كه اينجا سوال نميپرسيدم،خوشحال ميشم اين سوال را در تاپيك پرايد يا جايي كه مناسب ميدونيد به همه پرسي بگذارين و لينكش را بگذارين
درضمن چيزي كه من خودم در ماشين دوستم ديدم و اكثريت هم گفتند اينه كه يورو4ها اتفاقا بهتر راه ميره ولي صداش بيشتره....ولي اصل تخم مرغ شانسي در محصولات وطني هميشه صادقه...:n01:
در مورد تسمه تايم هم اتفاقا ميتونم با مدرك بهتون يك موتور HP+ كه حداقل كمي با موتور يورو2ها تفاوت داره و شباهتش بيشتر به يورو4ها هست بهتون نشون بدهم كه تسمه تايمش پاره شد وكلي خرج روي دست صاحبش گذاشت!!!اگه لينكشو ميخاييد نشون بدهم؟البته اينجاست كه مزيت موتور يورو2 معلوم ميشه