PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داشتن توأمان این علائم میتونه نشانه چه بیماریهائی باشه ؟!

mf.designing
08-02-2015, 00:11
سلام به دوستان
من فردا قراره دکتر دارم و برا بررسی حتما پیش متخصص میرم اما خواستم قبلش یه ذهنیت داشته باشم !

یه مدت قبل هم یه تاپیک زدم و در مورد سست شدن عجیب کب بدنم نوشتم که تا الانم ادامه داره !

اینا علائم بیماری من هستن !

- بدنم کاملا سست شده و البته ضعف هم دارم تقریبا !
- احساس انقباض تو کل بدنم و رگهام دارم به طوری که حس میکنم حتی دستم به راحتی قبل بازو بسته نمیشه ! یا به راحتی قبل راه نمیرم !!
- تو برخی استخونام (بخصوص دستهام و ساق پاهام) احساس درد نسبی دارم !
- گلاب به روتون دچار یبوست هم شدم !
- سر درد خیلی ساله دارم اما سنگینی سر جزئی هم اضافه شده !
- اختلالات خواب هم دارم
و...
کلا این علائم هم یکباره ظاهر شده !

این رو هم اضافه کنم چند وقتی بود کلا فشار زندگی و کاری داشتم که این اواخر تو محیط خدمتم زیاد اعصابم خراب میشه و یه سری مشکلات خانوادگی هم تو روحیم تاثیر داشته ! (گفتم شاید مشکلم عصبیه !)

از راهنمائیهاتون پیشاپیش ممنونم :n16:

M.R.S.
08-02-2015, 00:16
سلام به دوستان
من فردا قراره دکتر دارم و برا بررسی حتما پیش متخصص میرم اما خواستم قبلش یه ذهنیت داشته باشم !

یه مدت قبل هم یه تاپیک زدم و در مورد سست شدن عجیب کب بدنم نوشتم که تا الانم ادامه داره !

اینا علائم بیماری من هستن !

- بدنم کاملا سست شده و البته ضعف هم دارم تقریبا !
- احساس انقباض تو کل بدنم و رگهام دارم به طوری که حس میکنم حتی دستم به راحتی قبل بازو بسته نمیشه ! یا به راحتی قبل راه نمیرم !!
- تو برخی استخونام (بخصوص دستهام و ساق پاهام) احساس درد نسبی دارم !
- گلاب به روتون دچار یبوست هم شدم !
- سر درد خیلی ساله دارم اما سنگینی سر جزئی هم اضافه شده !
- اختلالات خواب هم دارم
و...
کلا این علائم هم یکباره ظاهر شده !

این رو هم اضافه کنم چند وقتی بود کلا فشار زندگی و کاری داشتم که این اواخر تو محیط خدمتم زیاد اعصابم خراب میشه و یه سری مشکلات خانوادگی هم تو روحیم تاثیر داشته ! (گفتم شاید مشکلم عصبیه !)

از راهنمائیهاتون پیشاپیش ممنونم :n16:

سن و جنستون رو بگید
علایم همیشه هست یا به طور دوره ای ایجاد میشه؟
تا حالا مشکلات بینایی به صورت دوره ای براتون ایجاد نشده؟
.................................................. ......................................

mf.designing
08-02-2015, 00:27
سن و جنستون رو بگید
علایم همیشه هست یا به طور دوره ای ایجاد میشه؟
تا حالا مشکلات بینایی به صورت دوره ای براتون ایجاد نشده؟

سن و جنس : پسر . 25 رو تازه تموم کردم .
علائم از 2 3 هفته قبل شروع شده و تا الان ادامه داشته !
مشکل بینائی هم 4 5 سال گه گاه برام پیش میاد که بخاطر میگرنم هستش ! که بعد تاری و احساس نو در چشم به شدت سر درد میگیرم که واقعا آزاد دهنده و اصطلاحا کشندست !

M.R.S.
08-02-2015, 00:37
مشکل شما میتونه هم ناشی از بیماری های داخلی باشه هم عصبی
اول از همه باید بیماری های داخلی بررسی بشه که اون با یک شرح حال کامل و یک سری بررسی ها آزمایشگاهی انجام میشه
بیماری هایی که تظاهرات گوارشی و سیستم اسکلتی دارن مثل کرون یا سلیاک وجود دارن
بیماری های سیستم عصبی هم ممکن هست و باید با شرح حال احتمال اونها بررسی بشه
اما با توجه به استرس و بی خوابی و وسعت علائمتون باید بگم مشکلات عصبی مثل بیماری اضطرابی یا افسردگی ها هم بسیار محتمل هست
که همونطور که گفتم باید اول بررسی از نظر بیماری های جسمی انجام بشه
احتمالا در قدم اول بعد از شرح حال دقیق پزشکتون یک سری آزمایش اولیه درخواست میکنن
بنظر من اول به یک متخصص داخلی ( یا فوق تخصص های داخلی ) مراجعه کنین