PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرغوب ترین توتون / دخانیات (سیگار)

aref232
07-02-2015, 17:13
سلام، میخواستم ببینم بهترین سیگار که وارد ایران میشه و مرغوب ترین توتون رو داره چه سیگاری هست و شما چه پیشنهادی میکنید ؟

از سیگار های داخلی هم اگر خبری دارید بگید. :n16:

Khan gholi
07-02-2015, 18:22
لطفا دوستان اینجا فاز نصیحت بر ندارند
مرغوب ترین توتون به نظرم کمل هست که خیلی خوش کام ه ولی داخلش عطر هیچی نداره.از نوع کمل هم برای افراد متوسط کمل مشکی از از لحاظ نیکوتین و قطران مثل وینستون میمونه
مالبرور یک مقدار عطر داره و از لحاظ تنوع خیلی متفاوت تره.ولی به نظرم قیمت به دلیل معروف تر بودنش تو ایران گرونتر هست

این دو نوع سیگار به نظرم هیچ درونشون قاطی نداره ولی سیگار های وطنی که برند خارجی رو به طور رسمی وارد می کنند توشون توتون نامرغوب قاطی می کنند.مثل خودم وینستون اصل و زست اصل(سیگار کره ای) رو امتحان کردم و نمونه وارداتی مجازش زمین تا اسمون فرق داشت., به همین ترتیب هر چی قیمت بیاد پایین تر کیفیت کاسته میشه.
بین سیگار های وطنی تمامی اشون شدیدا خلط اور و سنگین هستند.بهرتینشون بهمن سفید پا بلند هست

aref232
07-02-2015, 18:28
تعرف بهمن رو خیلی شنیدم، نظری در مورد davidoff light که داخل ایران هست ندارید ؟ از هرکسی سوال میکردم برای توتون مرغوب davidoff رو بهم معرفی میکردند.

sansa
07-02-2015, 18:30
سلام، میخواستم ببینم بهترین سیگار که وارد ایران میشه و مرغوب ترین توتون رو داره چه سیگاری هست و شما چه پیشنهادی میکنید ؟

عزیزم تو هنوز جوونی سیگار رو بزار کنار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(شوخی)

منم با نظر Khan gholi موافقم . مالبرو تو ایران بیشتر مورد پسند تر هست . البته تنها نکته منفی همون گرون تر بودنش هست .

Machid
07-02-2015, 18:53

حاجی همونی که هنک میکشه عالیه ماربرو قرمز :n02::n02::n02:

aref232
07-02-2015, 21:33
حاجی همونی که هنک میکشه عالیه ماربرو قرمز :n02::n02::n02:

آره اما واسه ما سنگینه :n20:

anti-military
07-02-2015, 21:43
فقط سیگار بهمن کوچیک :n02:

چرا روی سیگارها تاریخ مصرف نمی زنند؟ سیگار فقط به تازگیشه

Khan gholi
07-02-2015, 21:52
تعرف بهمن رو خیلی شنیدم، نظری در مورد davidoff light که داخل ایران هست ندارید ؟ از هرکسی سوال میکردم برای توتون مرغوب davidoff رو بهم معرفی میکردند.
این سیگاری که شما گفتید بیشتر جاها که موجود نیست و به شخص تا حالا از کسی اسمش نشنیدم حتی تو برند معروف هم ندیدم.
با اینکه سیگار رو خیلی وقت گذاشتم کنار ولی خیلی دوست دارم سناتور شرابی رو امتحان کنم ولی زورم میاد 24 تومان بابت چیزی بدم بعدا شاید خوشم نیاد

aref232
07-02-2015, 22:21
این سیگاری که شما گفتید بیشتر جاها که موجود نیست و به شخص تا حالا از کسی اسمش نشنیدم حتی تو برند معروف هم ندیدم.
با اینکه سیگار رو خیلی وقت گذاشتم کنار ولی خیلی دوست دارم سناتور شرابی رو امتحان کنم ولی زورم میاد 24 تومان بابت چیزی بدم بعدا شاید خوشم نیاد

آقا منم خیلی مشتاق سناتور هستیم ، توی جعبه ـش چند نخ داره ؟ مدل WineGrape داخل فیلتر ـش طعم میزنن ؟ البته من از کسی که میخرم بسته ـش فلزی نیست معمولیه، هر بسته 5 تومن، اینا فیک هستن ؟

من الان وین آبی میکشم ، هفته کلان 4 نخ اما یکی از دوستان گفت حالا که داری میکشی یک چیز درست حسابی بکش، واقعا بوی وین آبی داغون میکنه آدم رو وقتی میکشی یک نفر نمیتونه کنارت وایسته خفه میشه! اما یک مدت اطرافیانم فیلتر پلاس میکشیدن خیلی اوکی بود بوش برام اما اصلا نمیتونم بوی وین رو تحمل کنم.

senaps
07-02-2015, 23:03
یکی از همکارام سیگار سفید باریک میکشه، ولی هیچ بویی نداره لامصب....
در صورتی که دوستام وینستون؟ یا همچین چیزی میکشن که واقعا چرنده و بوی مزخرفی هم میده :(((

من خودم شخصا هیچوقت کمل ندیدم از نزدیک، ولی دوست دارم یه روز دستم بیاد و بتونم بکشم! :)))...

تا حالا تو عمرم هم فقط یه پوک به سیگار وینستون؟(احتمالا!) قرمز یکی از رفقا زدم و بس...
بوی سیگار اذیتم میکنه....

قیمت کمل رو میدونید چیه؟( اصلیش و نه چیزی که خرابش کرده باشن! :) )....

aref232
08-02-2015, 14:49
منتظر نظرات هستم.

neon_91
08-02-2015, 18:30
عجیبه اجازه داده شده این تاپیک زده بشه:n10:
خب منم نظرمو می گم در این زمینه.ببینید پیدا کردن سیگاری که توتونش مرغوب باشه سخته برای اینکه اکثر سیگارهای با برند خارجی قاچاقی وارد می شوند و به همین دلیل نمیشه روی کیفیتشون حساب کرد چون اکثرا تقلبی است سیگارهای وارداتی مجاز هم که کلا ولشون کنید چون ناخالصی زیاد داره من هیچ وقت سیگار داخلی سعی می کنم نکشم مگه اینکه در جمع دوستان باشم یا دیگه سیگاری گیر نیاد.:n25:
کلا اوایل که سیگار گرون نبود مارلبرو قرمز می زدم اصلا گلورو اذبت نمی کرد خیلی بهم حال میداد بعدش که قیمتش دوبرابر شد احساس کردم تغییری در طعمش ایجاد شد البته شاید ذائقه من مشکل دار شده بود نمی دونم:n02: دیگه اون حال قبلی رو نداشت.ب
هترین راه خودتون هستید سیگارهای مختلف رو امتحان کنید تا مورد پسند خودتون رو پیدا کنید.کلا سیگاری که گلورو نسوزونه و راحت بشه کشیدش ناخالصی کمتر داره درضمن این سیگارا باید حالم بدن:n05:

Khan gholi
08-02-2015, 19:16
آقا منم خیلی مشتاق سناتور هستیم ، توی جعبه ـش چند نخ داره ؟ مدل WineGrape داخل فیلتر ـش طعم میزنن ؟ البته من از کسی که میخرم بسته ـش فلزی نیست معمولیه، هر بسته 5 تومن، اینا فیک هستن ؟

من الان وین آبی میکشم ، هفته کلان 4 نخ اما یکی از دوستان گفت حالا که داری میکشی یک چیز درست حسابی بکش، واقعا بوی وین آبی داغون میکنه آدم رو وقتی میکشی یک نفر نمیتونه کنارت وایسته خفه میشه! اما یک مدت اطرافیانم فیلتر پلاس میکشیدن خیلی اوکی بود بوش برام اما اصلا نمیتونم بوی وین رو تحمل کنم.
بیست تخ داره چه فلزیش و چه کاغذیش.مدل کاغذیش من قیمت ندارم ولی فلزیش همونی هست که گفتم.برای اصل بودنش تنها راهش امتحان کردنش هست و پیدا کردن یک دکه مطبوعاتی خوب.بیشتر موجدیش هم داخل ایران مدل روسیش هست.ولی اینم بو داره چون قطران 8 هست ولی فکر کنم بوی خوبی داشته باشه
سیگار هر چی قطران و نیکوتینش بره بالاتر بوش بیشتر میشه الا سیگار های کنت که به علت داشتن فیلتر های شبیه مالبرو فیلترپلاس.
فیلتر پلاس فقط بدرد ادم های سبک کش میخوره البته شما شما هنوز اول راهی میتونی تغییر دوز بدی

aref232
08-02-2015, 19:22
بیست تخ داره چه فلزیش و چه کاغذیش.مدل کاغذیش من قیمت ندارم ولی فلزیش همونی هست که گفتم.برای اصل بودنش تنها راهش امتحان کردنش هست و پیدا کردن یک دکه مطبوعاتی خوب.بیشتر موجدیش هم داخل ایران مدل روسیش هست.ولی اینم بو داره چون قطران 8 هست ولی فکر کنم بوی خوبی داشته باشه
سیگار هر چی قطران و نیکوتینش بره بالاتر بوش بیشتر میشه الا سیگار های کنت که به علت داشتن فیلتر های شبیه مالبرو فیلترپلاس.
فیلتر پلاس فقط بدرد ادم های سبک کش میخوره البته شما شما هنوز اول راهی میتونی تغییر دوز بدی

این قطران که زیاد باشه بو بیشتر میشه نمیدونیستم، جالب بود، من کاغذی سناتور قیمت کردم بسته ای 5ت بود اما فکر کنم fake هست.
من 4 ساله سیگار میکشم اما چون ورزش میکنم از هفته ای 4 نخ بیشترش نمیکنم توی کنترلمه. camel رو امتحان میکنم ببینم میسازه به ما یا نه وگرنه میریم طرف marlboro فیلترپلاس.

Khan gholi
08-02-2015, 19:27
یکی از همکارام سیگار سفید باریک میکشه، ولی هیچ بویی نداره لامصب....
در صورتی که دوستام وینستون؟ یا همچین چیزی میکشن که واقعا چرنده و بوی مزخرفی هم میده :(((

من خودم شخصا هیچوقت کمل ندیدم از نزدیک، ولی دوست دارم یه روز دستم بیاد و بتونم بکشم! :)))...

تا حالا تو عمرم هم فقط یه پوک به سیگار وینستون؟(احتمالا!) قرمز یکی از رفقا زدم و بس...
بوی سیگار اذیتم میکنه....

قیمت کمل رو میدونید چیه؟( اصلیش و نه چیزی که خرابش کرده باشن! :) )....
تمامی سیگار ها سنگین بو دار هستند و تنها سیگار سنگین(لایت) که بوی به نسبت کمتری داری سری اسی طعم دار هاش هستند که واقعا نابود میکنه دندون ها رو
فرق سیگار خوب و بد رو فقط یک نفر سیگار کش با تجربه تشخیص میده و توصیه اینکه از دست هیچ کس سیگار نگیرید و که واقعا مثل قلیون نیست.
قیمت کمل سفید 4500 , مشکی 5000 و ابی 6500-7500 و زرد 6000-8000 , بالاتر از این قیمت ها رو هر کی به هر عنوان بده کلاهبرداره.
بهترین سیگار هم برای خود فرد سیگاری کمل مشکی هست و برای اطرافیان کنت 1 یا مالبرو فیلتر پلاس

senaps
08-02-2015, 20:09
قیمت کمل سفید 4500 , مشکی 5000 و ابی 6500-7500 و زرد 6000-8000 , بالاتر از این قیمت ها رو هر کی به هر عنوان بده کلاهبرداره.

هر دونه یا هر بسته؟؟؟؟

چرا سیگار کمل خوبه برا خود شخص؟؟؟؟ یه مدل داره که تو فیلترش کپسول داره میترکونی.... چند نفر که تو یوتوب سیگار رویو میکنن رو داشتم می‌دیدم، بعد از کپسول کف و خون قاطی میکردن و شروع میکردن به شدت تعریف کردن! :)))

تمامی سیگار ها سنگین بو دار هستند و تنها سیگار سنگین(لایت) که بوی به نسبت کمتری داری سری اسی طعم دار هاش هستند که واقعا نابود میکنه دندون ها رو

اون همکارمون هم از 6-7 دندون جلو، فقط سه تاش رو داره! :) makes sense....

aref232
08-02-2015, 21:20
لینک این ویدیو رو بده منم ببینم این کپسولا که میترکونن معمولا نعنایی هستند وقتی میترکونی خنک میشه ، من dunhil کشیدم یک مدلش کپسول میترکوندی خنک میشد :n19:

senaps
08-02-2015, 22:52
الان دسترسی ندارم....
camel cigarette review
رو بزن....
یه مرد عینکی با سبیل زیر و رو! ( از این ریش پروفسوریا که سبیلش رو زده)...

و همچنین دو تا پسر توی ماشین نشستن و سیگار ها رو رویو میکنن.....

خیلی ویدیو هاشون معروفه! :)

aref232
08-02-2015, 23:01
الان دسترسی ندارم....
camel cigarette review
رو بزن....
یه مرد عینکی با سبیل زیر و رو! ( از این ریش پروفسوریا که سبیلش رو زده)...

و همچنین دو تا پسر توی ماشین نشستن و سیگار ها رو رویو میکنن.....

خیلی ویدیو هاشون معروفه! :)

پیداش کردم خیلی جالبه کامل از سیر تا پیاز سیگار هارو معرفی میکنه، سیگار مورد علاقه خودشم marlboro قرمزه :n33:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Khan gholi
09-02-2015, 20:33
هر دونه یا هر بسته؟؟؟؟

چرا سیگار کمل خوبه برا خود شخص؟؟؟؟ یه مدل داره که تو فیلترش کپسول داره میترکونی.... چند نفر که تو یوتوب سیگار رویو میکنن رو داشتم می‌دیدم، بعد از کپسول کف و خون قاطی میکردن و شروع میکردن به شدت تعریف کردن! :)))

اون همکارمون هم از 6-7 دندون جلو، فقط سه تاش رو داره! :) makes sense....

قیمت هاش برای هر بسته اش
کمل خوبه چون توش هیچ عطری احساس نمی کنی اولا خوده توتون هاش خیلی عالی و دوما مواد شیمیای عطری که تو سیگار باعث ضرر ییشتری میشه رو نداره.همچنین خیلی خوش کام تره و در سری لایتش طعمش در ایندا وانتها هیچ فرقی نمی کنه
بر خلافش مالبرو قرمز پایه بلند مثل سیگار برگ انتهاش یک طعم تند و بد مزه ایی میگره.سری فیلتر پلاس که واقعا نکشی بهتری چون داری هوا استنشاق می کنی.سری فلور واقعا نسبت به قیمتش نمیارزه.و سیگار باریک که الان قیمتش ندارم ولی پارسال که قیمت سیگار ها پایین تر بود 10 تومان بود و از لحاظ کیفیت مقدار کمی با وینستون باریک تفاوت داشت.
خلاصه اگر خواستید یک مقایسه داشته باشید بزنید تو گوگل marlboro vs camel و توی سایت ها قسمت نظرات کاربر ها رو بخونید.اکثرا کمل رو ترجیح میدن
در اخر بگم سیگار های با طعم ها نعنا و ..... اگر دقت کنید کمتر تو دست افراد می بینید چون واقعا حال نمیده.یک جورایی بد کامه نمونه اش کنت پاور بسته اولش جالبه ولی بعدا نوعی اش رو از دست میده و بر میگردی سراغ هر چیزی که قبلا میکشیدی

Reza Azimy_RW
09-02-2015, 22:53
بدون شک اول ماربورو Marlborol (مدلای بسیار متنوع)
و دوم ونستون Winston
مدلای مختلف دو تاسیگار هم هست که تازه کارها لایتهاش و اگه میخوای سنگین باشه مجموعه قرمزها( این در مور هر سیگاری صادقه )
فقط سیگار عطر دار از هر مارکی که باشه افتضاحه . البته اوایل یکم بد نیس

djbehnam73
09-02-2015, 23:13
از نظر من ماربورو واقعا حرف اول رو تو دنیا میزنه ( البته تو ایران اکثرا فیک ( قلابی ) هاش هست )
ولی تو ایران یکی kent power خیلی حال میده و یکی هم مگنو
ولی اشغال ترین همین بهمنه که هر چی هم میکشی تموم نمیشه :n02:

در اخر هم بگم سیگار به هیچ وجه خوب نیست ، یعنی من به جایی رسیدم که الان ترک کردم

aref232
10-02-2015, 17:55
میدونستید پلاستیک که ته سیگار هست برای اینه که از رفتن هوا و آب داخل جعبه جلوگیری بکنه ؟! (اطلاعات عمومی) :21:

دیدید بسته های سیگار رو قبل باز کردن از سر جعبه 10 بار محکم میزنن به کف دست و بعد که باز میکنی میبینی توتون سیگار ها فشرده شده ؟ کسی میدونه چه خواصیتی داره ؟

aref232
10-02-2015, 17:57
از نظر من ماربورو واقعا حرف اول رو تو دنیا میزنه ( البته تو ایران اکثرا فیک ( قلابی ) هاش هست )
ولی تو ایران یکی kent power خیلی حال میده و یکی هم مگنو
ولی اشغال ترین همین بهمنه که هر چی هم میکشی تموم نمیشه :n02:

در اخر هم بگم سیگار به هیچ وجه خوب نیست ، یعنی من به جایی رسیدم که الان ترک کردم

آقا کنت پاور رو کپسولش رو نترکون بعد بکش میفهمی چقدر سنگینه :n21:

djbehnam73
11-02-2015, 16:09
آقا کنت پاور رو کپسولش رو نترکون بعد بکش میفهمی چقدر سنگینه :n21:
منم همیشه به خاطر فیلترش می گرفتم دیگه ، می ترکوندم بعد می کشیدم :n02:
حالا اون اوایل که می کشدیم بدنم خنک میشد ، ولی بعده چند وقت دیگه حس زیاد نمیداد
یعنی کلا دیگه کام نمیداد

aref232
11-02-2015, 17:07
منم همیشه به خاطر فیلترش می گرفتم دیگه ، می ترکوندم بعد می کشیدم :n02:
حالا اون اوایل که می کشدیم بدنم خنک میشد ، ولی بعده چند وقت دیگه حس زیاد نمیداد
یعنی کلا دیگه کام نمیداد

بیشتر تابستونا حال میده که خنک میکنه، توی زمستون سیگار فقط باید گرم کنه :n20:

djbehnam73
11-02-2015, 17:17
بیشتر تابستونا حال میده که خنک میکنه، توی زمستون سیگار فقط باید گرم کنه :n20:
درسته ولی من کلا میگم دیگه عادت کرده بود ، فوقش ادم خواست فیلترشو نمی ترکونه دیگه

senaps
11-02-2015, 21:01
دیدید بسته های سیگار رو قبل باز کردن از سر جعبه 10 بار محکم میزنن به کف دست و بعد که باز میکنی میبینی توتون سیگار ها فشرده شده ؟ کسی میدونه چه خواصیتی داره ؟

اقو....
همون یارویی که صفحه‌ي قبل ویدیوهاش رو پیدا کردی، یه ویدیو داره به اسم how to Pack your Cigarette مزایای این کار رو توضیح میده....

ظاهرا توتون اینا فشرده میشه و باعث میشه کمی سنگین تر بشه و همینطور دیرتر بسوزه و سیگار مدت بیشتری روشن بمونه...

behzad74
21-02-2015, 23:44
سلام دوستان سنگین ترین سیگار بنظر شما چیه؟
مارلبرو قرمز و کنت قرمز رو امتحان کردم
کاپیتان بلک هم که سنگینه ولی چون طعم داره خوشم نمیاد

djbehnam73
06-03-2015, 15:47
سلام دوستان سنگین ترین سیگار بنظر شما چیه؟
مارلبرو قرمز و کنت قرمز رو امتحان کردم
کاپیتان بلک هم که سنگینه ولی چون طعم داره خوشم نمیاد
ماربورو وید ( گراس ) رو امتحان کن
به جای نیکوتین ، ماری جوانا داره :n02::n10::n09:

bas ali
06-03-2015, 16:42
هفته پیش یک مارلبرو گلد اصل گرفتم خیلی حال میده اصلا

پیروز99
08-03-2015, 10:52
هفته پیش یک مارلبرو گلد اصل گرفتم خیلی حال میده اصلا

اگه اطلاعاتی راجب انواع مارلبرو و نشونه های اصل بودنش دارین دریغ نکنید لطفا:n01:

djbehnam73
08-03-2015, 16:37
اگه اطلاعاتی راجب انواع مارلبرو و نشونه های اصل بودنش دارین دریغ نکنید لطفا:n01:
داداش اکثرا 70 درصدی که میاد ایران fake
مثل نوشیدنی ها
ولی حتی اون fake هاشم نسبت به winston و kent خیلی بهترن

electronic0nt
03-04-2015, 00:03
کلا هفته ای 10 نخ سناتور می کشم

می خوام یه سیگاری جایگزین کنم که بو کم داشته باشه

تو سری مارلبرو چی رو پیشنهاد می دین؟
کم بو باشه؟

ba maram
04-04-2015, 11:05
من پیشنهاد می کنم کمل با پاکت سفید رنگ بگیرید
هم بوش کمه هم خوش طعم و خوش کامه

syamak790
04-04-2015, 13:42

من بعد از مدتها تونستم گلد پايه بلند پيدا كنم
به باكسش تو يه هفته با دوستم تموم شد :/

ba maram
04-04-2015, 16:59
کسی اگه قیمت مارلبروهای اصل رو میدونه اینجا بنویسه دوستان

Alireza SM
06-04-2015, 10:29
بچه ها بهترین توتون های قلیون بلوبری و هلو چی هستن؟ دوسیب که نخل باهمشون خیلی فرق داره

Mehrshad-msv
06-04-2015, 11:48

بنظرم فعلا وینستون لایت بهتره ولی برند اصلو با کیفیت خواستید همون سناتور خوبه داخلشم 20 تا هست البته دانهیل چایی هم خوبه اگر پیدا کردید.کنت اچ دیهم خوبه...

shi.irani
06-04-2015, 12:41
سیگاری ها و قلیونی های انجمن رو میشه اینجا شناخت...

Alireza SM
07-04-2015, 12:13
بله خدا رو شکر تاپیک خیلی مفیدیه. توش هم سیگاری ها رو میشه شناخت هم فضول ها رو.
===

کسی در مورد توتون بلوبری نظری نداشت ؟

aref232
07-04-2015, 13:36
بله خدا رو شکر تاپیک خیلی مفیدیه. توش هم سیگاری ها رو میشه شناخت هم فضول ها رو.
===

کسی در مورد توتون بلوبری نظری نداشت ؟

خیلی خوش بو و خوش طعم ـه اما تا میتونید توتون و تنباکو طعم و بو دار مصرف نکنید.

electronic0nt
11-04-2015, 23:06
تو شهر ما

مارلبرو فیلتر پلاس اصل هر پاکت
10تومن
عرب 8 تومن

electronic0nt
11-04-2015, 23:06
تو شهر ما

10تومن
عرب 8 تومن

syamak790
12-04-2015, 11:57
راستي
اين وينستون 60 ( آبي ) هم خيلي خوبه
ساخت ارمنستانه اشتباه نكنم
اما الكي گرون شده ، 8 تومن 20 روز پيش

electronic0nt
16-04-2015, 08:30
کمل سفید خریدم
5500

پیروز99
26-04-2015, 13:30
تو شهر ما

10تومن
عرب 8 تومن

من فیلتر پلاس اصل رو 18 تومن گرفتم ، اختلاف قیمت با اون چیزی که شما میگید غیر منطقیه:n02:

Khan gholi
07-05-2015, 13:41
جای دوستان خالی.بعد از مدت ها دور بودن از صحنه یک بسته Senator wingrape مال برج 1 /2015 گرفتم.خیلی حال داد.
قیمت 15 تومان بسته فلزی

Actros
11-05-2015, 22:28
وینستون لایت (آبی) رو من قبول دارم 7 8 ساله میکشم
چون دوست دارم وقتی سیگار بکشم حس کنم یه چیزی و . مثلا فیلتر پلاس انگار داری هوا میکشی ! ولی وین لایت با اینکه نیکوتین خیلی بالاییم نداره ولی کاملا تو گلو حس میشه

Zlatan_ibra
11-05-2015, 23:17
فقط مارلبرو..لامصب یه طعم خاصی داره

پیروز99
12-05-2015, 23:25
وینستون لایت (آبی) رو من قبول دارم 7 8 ساله میکشم
چون دوست دارم وقتی سیگار بکشم حس کنم یه چیزی و . مثلا فیلتر پلاس انگار داری هوا میکشی ! ولی وین لایت با اینکه نیکوتین خیلی بالاییم نداره ولی کاملا تو گلو حس میشه

من هم حدود 5 سال وینستون لایت میکشیدم ولی 3 یا 4 ساله اصلا اون سیگار سابق نیست و 99% کنت پاور میگیرم

Actros
13-05-2015, 00:22
من هم حدود 5 سال وینستون لایت میکشیدم ولی 3 یا 4 ساله اصلا اون سیگار سابق نیست و 99% کنت پاور میگیرم

این کنت پاور میگن خیلی مضره ؟ راست میگن یا شایعه س
الان یه پاکت گرفتم خوشم اومد

baradar ehsan
26-08-2015, 13:14
در مورد اینکه کجاها میشه سیگار اصل و خوب هم پیدا کرد توضیح بدید لطفا ...

مثلا چه کیوسک روزنامه فروشی یا سوپرمارکتی ؟

دوستان نظرتون در مورد Spring Water چیه ؟ به درد میخوره ؟ من دیشب یه نخ کشیدم فاز خوبی داشت و بوی جالبی... و دیر هم تموم میشد نسبتا ... اما آیا سیگار با کیفیتیه ؟ و همینکه بو دار بود یعنی ضررش بیشتر؟

قسمتی از تجربیات خودم :

وینستون و کنت واقعا به درد نمیخورند

مارلبرو هم به درد نمیخوره اما از اون دوتا قابل تحمل تر ...

سناتور جالبه و فاز میده اما شنیدم خیلی زود پیر میکنه آدمو !

کمل رو هم امتحان کردم خوشم نیومده ...

اون اوایل اسی استفاده میکردم که خیلی مسخره بود ...

در کل بعد 5 سال smoking هنوز به نتیجه نرسیدم سیگار چی خوبه ؟

پیروز99
26-08-2015, 13:54
من که یکهفتس ترک کردم شماها هم خود دانید:n02:

H@/\/\ID
26-08-2015, 14:40
آقا بهترین تنباکو دوسیب چی هس؟
خسته شدم از نخل

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

banii
06-09-2015, 00:37
بنده از سال 89 که اولین پک ام رو توی یک پارک که بعدا برام خاطره شد زدم سیگار های زیادی رو امتحان کردم که از بین اونها به نظرم مارلبرو قرمز و انواع دانهیل سیگارهای خوبی بودند ... البته سیگار برگ رو هم اضافه کنید که سگ پول ها میشکند ، لابد خوبه دیگه! :n01:

اینا هم به نظرم همه شون و از هر کدوم انواع و اقسامش آشغال و بدرد نخور بودند : وینستون ، کنت ، اسی (میگن عقیم میکنه نکشید) ، سناتور ، کمل ، یورک ، پال مال (این نسبت به بقیه کمتر بد بود)

اما آخرین و بدترینشون :

شنیده بودم بهمن سفید به رغم انواع سیگار های داخلی سیگار خوبیه و فلان ... :blink:
ما هم گول ارزونیشو خوردیم و یک بسته خریدیم ... :mellow:
اما اولین پک = :n21:
+اینکه کاملا احساس نعشه کش بودن بهم دست داد :/

من هم خدا رو شکر چند هفته است تصمیم به ترک دارم و اتفاقی که اخیر افتاد جدی تر و مصمم تر شدم :) .
و از 1 شهریور تا به این لحظه تعداد سیگار هام از 4 یا 5 تجاوز نکرده:).

وقتی سیگارهای خارجی همه از دم تقلبی و آشغال اند و تولیدات جمهوری اسلامی هم این میشه چرا سیگار ؟!
اگه هم اعصابم خورد باشه یه گور دیگه برای خودم میکنم به جای سیگار ... مثلا به در و دیوار میکوبم !! :n25:

در کل پیش به سوی سلامتی و زندگی عاری از دخانیات :n12:

5ive
17-12-2015, 20:58
خوب مثل اینکه پیر اینجا من هستم:n39: البته بگم که پای تعریف نزارین که این چیزا افتخار نیست :n33:///

من الان16 .17 ساله که سیگار میکشم الان هم دوسالی شده که پیپ هم گوشه لبمونه :n33:خلاصه اینکه یک تجربه هایی داریم///به نظر من حتی یک بار امتحانش هم بده ولی خدایی اینکه میگن سیگار دروازه ا ع ت یاد به چیزای دیگس من قبول ندارم چرا که همین الان هم میشناسم کسی رو که سیگاری نیست ولی.....
خلاصه سیگار های داخلی که تو سوپرمارکت ها هست هم عزیزان باید بگم که اشتباه فکر میکنن که فیک و اینچیزاس مثلا کنت که تو سوپرمارکت ها هست و عکس هم روش هست جهت فروش در جمهوری اسلامی همه در کشور همسایه ترکیه برای داخال کشور تولید میشه اینجوری نیست که تو زیرزمین یک خونه تولید بشه//باز در ادامه بیشتر میگم///سوالی هم بود در خدمتم///:n26:

shabnam1986
01-01-2016, 18:50
ببخشین میشه تاپیک منم ی نیگاه بندازین؟

kenzu
01-01-2016, 19:08
بهمن و تیر و ذر بکشین . کنت و ... سوسولیه:n02:

anti-military
16-01-2016, 21:45
من به این نتیجه رسیدم هیچی مگنا سفید نمیشه. زیرش هم تاریخ تولید ثبت میکنن که خیلی خوبه دیگه میدونی سیگاری میکشی مال 3 سال پیش نیست

حتی سیگارهایی مثل مارلبرو و اینا هم به پای مگنا سفید نمیرسه. بقیه سیگارها که مفت نمی ارزه.
سیگارهایی مثل کنت و وینستون و بهمن و اینا یه خوبی که داره اینه که آدم حالش از هرچی سیگاره بهم میخوره و ترک میکنه

DrTrCk
18-01-2016, 22:14
دانهیل اصلش باشه خوبه همینطور لاکی استرایک که اون هم خیلی خوبه
اسپرینگ واتر با توتون پیپ قاطی کردن بد نیست ولی سبکه

yoosefshaskol
27-02-2016, 15:58
من چند سالیه میکشم و تعداد بسیار زیادی از سیگارهارو تست کردم و به نظرم فقط دوتا سیگار خوبه و بقیشون به مفت نمیرزن
اولیش کمل ابی اصلی بدون نوشته که باید تازظو پیدا کنید نه یکی دو سال مونده که خودم پاکتی ۶ میخرم.
دومی هم ماربرو گلد فیلتر قرمز که پاکتی ۷۵۰۰ هست.
سیگار های بسیار خوبین و اصلا گلو رو نمیزنن و در کل عالین مخصوصا کمل

hotberd
15-04-2016, 07:41

سلام
عیدی رفتم مشهد سیگاری به نام گلد مونت خریدم فروشنده گفت ساخت آمریکاست ,

hotberd
15-04-2016, 07:42

12 مدل داره خیلی عالی بود

Captain_America
15-04-2016, 08:56
من از دبیرستان تا ۶ ماه پیش سیگاری بودم اکثرا هم بهمن دول الان فقط هر از گاهی سیگار برگ یا یه برند خاص و متفاوت گیرم بیاد میکشم مثل مینی سیگار (بین برگ و سیگارت) یا سیگارهای شیرین و یا شکلاتی.

jjadm
15-04-2016, 09:22
یک مورد دیدم باریک و بلند بود .

فیلترش هم صورتی بود . کسی اسمش رو میدونه ؟

jjadm
15-04-2016, 20:21
یک مورد دیدم باریک و بلند بود .

فیلترش هم صورتی بود . کسی اسمش رو میدونه ؟

کسی نمیدونه این اسمش چیه ؟

سرهنگ معمر قذافی
16-04-2016, 01:07
کسی نمیدونه این اسمش چیه ؟

Affair نبوده؟!

نگوه که Don Corleone Super Slim بوده:n02:

سرهنگ معمر قذافی
16-04-2016, 01:11
من از دبیرستان تا ۶ ماه پیش سیگاری بودم اکثرا هم بهمن دول الان فقط هر از گاهی سیگار برگ یا یه برند خاص و متفاوت گیرم بیاد میکشم مثل مینی سیگار (بین برگ و سیگارت) یا سیگارهای شیرین و یا شکلاتی.

جسارتا بعد ترک خلاء یه چیزی توزندگی آزارتون نمیده؟

نه صرفا سیگار بلکه *عادت* و اون حس آرامش(شاید تلقین هم باشه البته)

jjadm
16-04-2016, 07:27
Affair نبوده؟!

نگوه که Don Corleone Super Slim بوده:n02:

خودشه .

انگار سرهنگ هم ... :n09:

Captain_America
16-04-2016, 22:21
جسارتا بعد ترک خلاء یه چیزی توزندگی آزارتون نمیده؟

نه صرفا سیگار بلکه *عادت* و اون حس آرامش(شاید تلقین هم باشه البته)
نه چون همچنان به شیوه ای دیگر نیکوتین دریافت میکنم(

jjadm
17-04-2016, 08:11
صندلی داغ :n19:

نه چون همچنان به شیوه ای دیگر نیکوتین دریافت میکنم(

یعنی به شیوه سیگار الکترونیکی ؟

Captain_America
17-04-2016, 13:52
صندلی داغ :n19:

یعنی به شیوه سیگار الکترونیکی ؟
خخخ نه ناس کشمیری (برگ خشک و پودر شده تنباکو سبز) میزارند تو دهان به مرور با بذاق جذب میشه.

jjadm
22-04-2016, 19:47
سلام

دوستان سیگار Affair چطور تلفز میشه :n02:

آفر ؟

آفیر ؟

اَفیر ؟

اَفر ؟

سرهنگ معمر قذافی
26-05-2016, 18:24
اساتید در بازار ایران چرا امثال Richmond و Colts تاریخ گذشته یا تاریخ دستکاری هستند ؟

وستان سیگار Affair چطور تلفز میشه
:n02:

افایر

اَف فایر (باید بچسبونی دو تا *ف* نشه * :دی

:دی

bleu2u4u
04-09-2016, 08:43
کسایی که فلیور کد استفاده میکنن بنظرشون مدهای با بسته بندی جدیدش با قبلی ها فرق نکرده؟

ra3dooo
06-09-2016, 12:06
گرون ترین سیگارهای موجود در ایران کدوما هستند؟؟

پیروز99
07-09-2016, 10:06
تا اونجایی که من میدونم به غیر از سیگار برگ، گرونترین سیگار مارلبرو هست که اصلی واقعیش 15 تا 18 تومن قیمت داره.

syamak790
23-10-2017, 10:05
سلام
دوستان یه چند سالی میشه ما سیگار میکشیم
از مارلبرو قرمز و سفید گرفته تا وینستون و اسیی که الان استفاده میکنم
خیلی دنبال اینم که کم کنم و خب یکم سخته
خواستم یهکم ضرر شو با اندازشو کمتر کنم بخاطر همین رو اوردم به اسیی مشکی از این بدون عکسا
مارلبرو خیلی خوب بود اما یه سری 2 تا باکس گلد سفید گرفتم تقلبی بود ، از جنس زر ورقش و کیفیت توتونش که سر درد میاورد
دیگه سمتش نرفتم
وینستونم که بوش و خلط آوریش خیلی اذیت میکرد
هرچند که بارها رفتم مسافرت و اومدم 2 3 تا باکس از اونور میگرفتم و واقعا لذت میبردم
اما خب این همیشگی نیست
الان اسیی مشکی میکشم ، با سبکیش و کم دودیش کنار اومدم اما اینکه شایعه شده میگن عقیم و اینا چیه !
من یکم تحقیق کردم به نظرم در حرف و صحبتهای دکان بقالی بود
در مجموع بهترین سیگاری که همیشه در دسترس باشه و ضررش به نسبت اندازش کمتر باشه و ممنون میشم معرفی کنین

MMDFullHD
23-10-2017, 11:38
سلام
دوستان یه چند سالی میشه ما سیگار میکشیم
از مارلبرو قرمز و سفید گرفته تا وینستون و اسیی که الان استفاده میکنم
خیلی دنبال اینم که کم کنم و خب یکم سخته
خواستم یهکم ضرر شو با اندازشو کمتر کنم بخاطر همین رو اوردم به اسیی مشکی از این بدون عکسا
مارلبرو خیلی خوب بود اما یه سری 2 تا باکس گلد سفید گرفتم تقلبی بود ، از جنس زر ورقش و کیفیت توتونش که سر درد میاورد
دیگه سمتش نرفتم
وینستونم که بوش و خلط آوریش خیلی اذیت میکرد
هرچند که بارها رفتم مسافرت و اومدم 2 3 تا باکس از اونور میگرفتم و واقعا لذت میبردم
اما خب این همیشگی نیست
الان اسیی مشکی میکشم ، با سبکیش و کم دودیش کنار اومدم اما اینکه شایعه شده میگن عقیم و اینا چیه !
من یکم تحقیق کردم به نظرم در حرف و صحبتهای دکان بقالی بود
در مجموع بهترین سیگاری که همیشه در دسترس باشه و ضررش به نسبت اندازش کمتر باشه و ممنون میشم معرفی کنین

والا سلیقه ایه هست اینو از تجربه ام میگم که ادما چ تیپی دارن سیگار میکشن چون ادمارو با سیگارشون شناختم
وینستون الترا که کلا سبکه من اصن به چشم سیگار نمیبینمش کلا بیکاریه :) واسه دختر دهه هشتادیاس
وینستون لایت که عشق منه چون باش زندگی کردم (خیلیا دوست دارن خیلیام میکشن چون میزنم بیرون اینو اون منو میبینم سیگار لایت میدم دست رد نمیدن میکشن همه)
مگنا سفید واسه ادمایین که تو خودشون یه تایمی 6 و 8 زده مغزشون
بهمن کوچیک یا همون باریک ریز یا دو دو ل هم واسه خدمت خوبه
مونتانا هم کاربرد خاص خودشو داره :) ولی کسی که مونتانا میکشه دیگ خدا بخشیدتش دوست داره دیگ برای خودش زندگی کنه
کمل زرد هم ادماشو نتونستم بشناسم کمتر کسی من دیدم بکشه
وینستون قرمز که کلا قرمزه خلاف سنگین و دوز بالا ها قرمز میزنن
مارلبرو گلد مشکی و سفیدش ادمای به خصوصی میکشن بیشتر تریپ خسته ها میزنن البته بی ادبی یا .. چیزی نباشه خانوما هم خیلی مصرف میکنن
پایه بلند هم من شخصا تو خونه میکشم چون تو خونه وینستون لایت ی نخش جواب منو نمیده خونه بار سنگینی رو ادمه بوش هم سریع بپره همم به عنوان سیگار زاپاس دارم خونه
من کلا با باریک زیاد سازگاری ندارم چهره رو یخورده تغیر میده چون دقت کرده باشید لپ چال میشه هی دم میگیری سیگار پایه ات میشه تغیر میده یخورده
چون همش سیگارتو تغیر میدی خلت میاری من خودم چون همین وینستون لایت میکشم گل هم میکشم تونی هم میزنم کلا اصلا سینه من ن سرفه داره ن مورد خاصی نه حتی خلتی
وقتی سیگار میکشی کلا اسمش باهاته حالا چ دودش چ بوش چ ... مهم نیست اینا شما هر نوع سیگار که عشقت میکشه از بوش خوشت میاد باش بیشتر حال میکنی با همون سیگار عشق کن
یه سیگار دیدی باش کلا حال میکنی همونو پای ثابتت کن باش بگذرون سیگارتو عوض نکن دقت کرده باشی همه همینطورن یه نوع سیگار میکشن
شایعه نیست عقیمیش درست شنیدی اونم بعضی سیگارا اینا ک کپسول دارن مثل کنت پاور یا کنت میکس اینا سم ان لامصب شاید حرکتی نزنه ولی ی حرکتایی تو بدن میزنن کلا طمع و مواد تو کپسولش بیشتر سرطان زاس
کلا سیگار اسمشم برای ادم اعذاب روحی میاره و مغز رو میخارونه سیگار ضررش تو مغز ادمه ولی برای عشقت سیگار بکش من وینستون لایت و پایه بلند رو خیلی قبول دارم

syamak790
23-10-2017, 12:46
والا سلیقه ایه هست اینو از تجربه ام میگم که ادما چ تیپی دارن سیگار میکشن چون ادمارو با سیگارشون شناختم
وینستون الترا که کلا سبکه من اصن به چشم سیگار نمیبینمش کلا بیکاریه :) واسه دختر دهه هشتادیاس
وینستون لایت که عشق منه چون باش زندگی کردم (خیلیا دوست دارن خیلیام میکشن چون میزنم بیرون اینو اون منو میبینم سیگار لایت میدم دست رد نمیدن میکشن همه) تو نعشگی خماری مستی بدبختی همه جا جواب خودشو به من داده واسه همینم هیچوقت نشده نخرم یا تو جیبم نباشه حتی 1 نخ
مگنا سفید واسه ادمایین که تو خودشون یه تایمی 6 و 8 زده مغزشون
بهمن کوچیک یا همون باریک ریز یا دو دو ل هم واسه خدمت خوبه
مونتانا هم کاربرد خاص خودشو داره :) ولی کسی که مونتانا میکشه دیگ خدا بخشیدتش دوست داره دیگ برای خودش زندگی کنه
کمل زرد هم ادماشو نتونستم بشناسم کمتر کسی من دیدم بکشه
وینستون قرمز که کلا قرمزه خلاف سنگین و دوز بالا ها قرمز میزنن خودمم گاهی اوقات اعصاب شدیدا خورده باش پنیر میزنم از قابلیت هاش اینه جای پیپر هم پر میکنه
مارلبرو گلد مشکی و سفیدش ادمای به خصوصی میکشن بیشتر تریپ خسته ها میزنن البته بی ادبی یا .. چیزی نباشه خانوما هم خیلی مصرف میکنن
پایه بلند هم من شخصا تو خونه میکشم چون تو خونه وینستون لایت ی نخش جواب منو نمیده خونه بار سنگینی رو ادمه بوش هم سریع بپره همم به عنوان سیگار زاپاس دارم خونه
من کلا با باریک زیاد سازگاری ندارم چهره رو یخورده تغیر میده چون دقت کرده باشید لپ چال میشه هی دم میگیری سیگار پایه ات میشه تغیر میده یخورده
چون همش سیگارتو تغیر میدی خلت میاری من خودم چون همین وینستون لایت میکشم گل هم میکشم تونی هم میزنم کلا اصلا سینه من ن سرفه داره ن مورد خاصی نه حتی خلتی
وقتی سیگار میکشی کلا اسمش باهاته حالا چ دودش چ بوش چ ... مهم نیست اینا شما هر نوع سیگار که عشقت میکشه از بوش خوشت میاد باش بیشتر حال میکنی با همون سیگار عشق کن
یه سیگار دیدی باش کلا حال میکنی همونو پای ثابتت کن باش بگذرون سیگارتو عوض نکن دقت کرده باشی همه همینطورن یه نوع سیگار میکشن
شایعه نیست عقیمیش درست شنیدی اونم بعضی سیگارا اینا ک کپسول دارن مثل کنت پاور یا کنت میکس اینا سم ان لامصب شاید حرکتی نزنه ولی ی حرکتایی تو بدن میزنن کلا طمع و مواد تو کپسولش بیشتر سرطان زاس
کلا سیگار اسمشم برای ادم اعذاب روحی میاره و مغز رو میخارونه سیگار ضررش تو مغز ادمه ولی برای عشقت سیگار بکش من وینستون لایت و پایه بلند رو خیلی قبول دارم

سلام
ممنون بابت جواب کاملتون
خودم عشقم مارلبرو قرمز بلند بود ، میرفتیم مسافرت دوستام مسخره میکردن میگفتن : سوار ماشین میشدی روشن میکردی ! میرسیدی مقصد تموم میشد سیگار، از بس دیر تموم میشه :n02::n02: ، اما خب کم کم مجبور شدم برم سمتی که اگه نمیتونم ترک کنم یکم تعداد و حجمش و کمتر کنم
با وینستون آبی هم خیلی حال میکردم اما خب تو خونه یکم بوش زیاد میشد همسر گرام یکم ناراحت میشه ، حوصله بالکن و بیرونم ندارم برم :n03:
این قضیه شایعه رو نگفتی برای این اسیی مشکی هم درسته یا فقط برای سیگار های طعم داره ؟

آدم همیشه به عشقش نمیرسه !! :n09: ، حالا به نظرت این باریکا تو ضرر تاثیری هم داره به نسبت اندازش یا نه همشون عین همن !
نمیخوام ضد حال بزنم و همش از ضرر بگم ، میخوام حداقلش کنم
سنی ازم گذشته نمیخوام مثل جوونیام بی خیال باشم :n39:
متشکر :n12:

MMDFullHD
23-10-2017, 15:31
سلام
ممنون بابت جواب کاملتون
خودم عشقم مارلبرو قرمز بلند بود ، میرفتیم مسافرت دوستام مسخره میکردن میگفتن : سوار ماشین میشدی روشن میکردی ! میرسیدی مقصد تموم میشد سیگار، از بس دیر تموم میشه :n02::n02: ، اما خب کم کم مجبور شدم برم سمتی که اگه نمیتونم ترک کنم یکم تعداد و حجمش و کمتر کنم
با وینستون آبی هم خیلی حال میکردم اما خب تو خونه یکم بوش زیاد میشد همسر گرام یکم ناراحت میشه ، حوصله بالکن و بیرونم ندارم برم :n03:
این قضیه شایعه رو نگفتی برای این اسیی مشکی هم درسته یا فقط برای سیگار های طعم داره ؟

آدم همیشه به عشقش نمیرسه !! :n09: ، حالا به نظرت این باریکا تو ضرر تاثیری هم داره به نسبت اندازش یا نه همشون عین همن !

اخه من همیشه سیگار میکشم اصلا به فکر ضرر و زیانش نیستم فقط به میکشم ریلکس میشم مغزم ی عادت شده براش :n27: همینطور بدن
باریکا هم توتون پیپر و کلا فیلتر داره سیگار سیگاره از نظر من ولی خب باریک اصولا کمتره توتونش بوش کمتره کلا کم اورده کمتره مثل ی حالت غذا میمونه همیشه نباید پر خوری کرد باید لذت برد ولی من اصولا چون اعصاب خوردم سیگار کم کفاف منو نمیده همیشه نسخ میمونم
سیگار هم نه اون فقط طمع دارا عقیم و داستانای خودشو داره البته اونم اگه زیاد بکشین. تفریحی موردی نداره سیگاری که شما هم میگی موردی نداره
بله شما درست میگید سنی ازتون گذشته من جوونم فعلا بیخیالم
ولی این جمله اتون که ادم هیچموقع به عشقش نمیرسه بستگی داره عشقش چی باشه من جوونم :n20:
ادم یبار بدنیا میادو زندگی میکنه تو این دنیا ادم واس خودش باید زندگی کنه

syamak790
24-10-2017, 08:23
اخه من همیشه سیگار میکشم اصلا به فکر ضرر و زیانش نیستم فقط به میکشم ریلکس میشم مغزم ی عادت شده براش :n27: همینطور بدن
باریکا هم توتون پیپر و کلا فیلتر داره سیگار سیگاره از نظر من ولی خب باریک اصولا کمتره توتونش بوش کمتره کلا کم اورده کمتره مثل ی حالت غذا میمونه همیشه نباید پر خوری کرد باید لذت برد ولی من اصولا چون اعصاب خوردم سیگار کم کفاف منو نمیده همیشه نسخ میمونم
سیگار هم نه اون فقط طمع دارا عقیم و داستانای خودشو داره البته اونم اگه زیاد بکشین. تفریحی موردی نداره سیگاری که شما هم میگی موردی نداره
بله شما درست میگید سنی ازتون گذشته من جوونم فعلا بیخیالم
ولی این جمله اتون که ادم هیچموقع به عشقش نمیرسه بستگی داره عشقش چی باشه من جوونم :n20:
ادم یبار بدنیا میادو زندگی میکنه تو این دنیا ادم واس خودش باید زندگی کنه
سپاسسس :n01:

پیروز99
24-10-2017, 15:21
سلام
ممنون بابت جواب کاملتون

دوست عزیز منظورت از پنیر و گل و تونی چیه؟

به نظرتون درسته صحبت از این چیزها؟ اینجا تاپیک سیگاره یا چیزای دیگه؟!

syamak790
25-10-2017, 09:20
دوست عزیز منظورت از پنیر و گل و تونی چیه؟

به نظرتون درسته صحبت از این چیزها؟ اینجا تاپیک سیگاره یا چیزای دیگه؟!

سلام
برادر گرام پنیر و گل و کره مربا کجا بیان کردم که اینقدر معترضی ؟
اگه هم دوست بنده این حرفو زدن نه برای تبلیغ بوده نه تحریک کسی به انجامش فقط به علت اندکی تشابه و نوع مصرف بود
تو صدا و سیمای ملی هم صبح تا شب صحبت از حشیش و تریاک و ... !!
اما به بیان اوردنش دلیل بر ترغیب و تبلیغ کردن اون که نیست
پیروز و موید باشید

پیروز99
25-10-2017, 23:06
سلام بر شما

پر واضحه که خطاب بنده به شما نبوده و مخاطب کاربر
MMDFullHD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

علت نقل قول پست شما هم این بود که مطلب کاربر فوق در پست شما بود و من نمیدونستم که در نقل قول پست شما ، پست کاربر فول اچ دی نمایش داده نمیشه و به هر حال در اصل مطلب تاثیری نداره و منظورم مشخص هست
ایشون با خونسردی تمام میگند که من این مواد مخدر رو مصرف میکنم(حداقل 3 ماده شاید هم 4 تا) و قطعا این بیان مضر به حال خوانندگان جوان و کم و سن و سال هست و در حد خودش میتونه تاثیر بگذاره به فرض هم ایشون قصد تبلیغ و ترغیب نداشته باشه گفتن این که من این کار ها رو میکنم کار نادرستیه و جای تعجب هست که هیچ یک از خوانندگان نه تنها تقبیح نکردند بلکه تشکر و سپاس هم ابراز داشتن!
من با 3 سال عضویت در این فروم و سالیان طولانی در فرومهای دیگه حتی یک مورد هم ندیدم که کسی بیاد و کاری که خلاف قانون و اخلاق هست بیاد با آب و تاب تعریف کنه و چند شخص دیگه بیان تایید و تشکر کنند.
من چند پست در همین تاپیک دارم ، نه ادم مذهبی هستم و نه ادعای نصیحتگری و ...ولی در خصوص مواد مخدر :n34::n34::n34:

lionf3
26-10-2017, 19:03
جدا از به انحراف کشیده شدنِ بحث تایپک :n13: منم تجربه خودم رو با شما دوستان در میون بزارم.
حدود ۴ سالِ که سیگارت مصرف ميکنم و به نظرِ من در حالِ حاضر بهترین کار اینه که
سیگارت پیچ و پیپِر و فیله و توتون خودتون تهیه کنید و از سیگارت کشیدن بیشتر از قبل لذت ببرین!
هم از نظرِ هزینه به صرف ترِ و هم از نظر سلامتی (پیپر ها از سبوس برنج تهیه میشن و گوگرد ندارن)

هزینه‌اش هم حدود ۷۰ تومن در میاد بارِ اول ( ۳۰ تومن سیگارت پیچ اتومات - ۳۰ تومن توتون ویرجینیا گلد و ما بقی هم فیلتر و پیپر)

اما سیگارت های موجود در بازار بهترینش کمل آبی هست (جعبه ۶ گوش وارداتیا نه آشغال های تولید ملی!)

در آخر هم بهتره هممون سیگارت رور بزاریم کنار و رو به ورزش و زندگیِ سالم بیاریم (زهی خیالِ باطل :n02:)

srx190d
26-10-2017, 19:46
سیگار مور یک زمانی بود
الان دیگه دیده نمیشه
شخصا وینستون اولترا باریک خیلی عالی

lionf3
26-10-2017, 19:59
سیگار مور یک زمانی بود
الان دیگه دیده نمیشه
شخصا وینستون اولترا باریک خیلی عالی

هنوز هم هست عزیز
هم مور سبز هم قهوه‌ای

ولی این مدل سیگارت ها به دلیل کم طرفدار بودن
دیر به دیر وارد میشه در نتیجه پیدا کردن تازش
خیلی سخته

messi3
26-10-2017, 23:44
سلام بر عزیزان گران
اساتید برگ مرقوب چی در دسترس هست برای دود کردن:n18:

J@viD
28-10-2017, 11:42
من چند وقتیه یه سوال دارم .یکی که میدونه لطفا بیاد قضیه ماریجوانارو کامل توضیح بده.بعد فرقش با حشیش و پنیر و کره و مربا چیه؟
خودم دو سه سالی هست سیگار رو گذاشتم کنار.غیر سیگار و مشروب هم هیچ مواد دیگه ای مصرف نکردم.از روی کنجکاوی میخوام یکی که تجربه مصرف داره بگه داستان این ماریجوانا چیه.

در ضمن دونستن یه موضوعی هیچ ارتباطی به تشویق کردن افراد برای مصرف نداره.الان اینهمه مدت در مورد ایدز به مردم آگاهی ندادن ایدز از کشور ریشه کن شد؟
یکم ذهنتونو باز کنین.هر انسانی خودش حق داره انتخاب کنه چطور زندگی بکنه و چی مصرف بکنه.حتی حق داره در مورد شیوه زندگیش صحبت بکنه شما ناراحتی خیلی راحت تایپیکو نخون.

syamak790
28-10-2017, 13:18
من چند وقتیه یه سوال دارم .یکی که میدونه لطفا بیاد قضیه ماریجوانارو کامل توضیح بده.بعد فرقش با حشیش و پنیر و کره و مربا چیه؟
خودم دو سه سالی هست سیگار رو گذاشتم کنار.غیر سیگار و مشروب هم هیچ مواد دیگه ای مصرف نکردم.از روی کنجکاوی میخوام یکی که تجربه مصرف داره بگه داستان این ماریجوانا چیه.

در ضمن دونستن یه موضوعی هیچ ارتباطی به تشویق کردن افراد برای مصرف نداره.الان اینهمه مدت در مورد ایدز به مردم آگاهی ندادن ایدز از کشور ریشه کن شد؟
یکم ذهنتونو باز کنین.هر انسانی خودش حق داره انتخاب کنه چطور زندگی بکنه و چی مصرف بکنه.حتی حق داره در مورد شیوه زندگیش صحبت بکنه شما ناراحتی خیلی راحت تایپیکو نخون.

سلام
والا منم زیاد وارد نیستم
اما حشیش و ماریجوانا جفتش از گیاه شادانه ، ماریجوانا از برگ و گل خشک شده تهیه میشه
حشیش از شیره خوده گیاه شاهدانه
اون پنیر هم نام دیگر حشیش هست

در خصوص مصرف و عدم مصرفش هر کسی یه نظری داره
اما در اون حد میدونم که ماریجوانا هیچ خطری نداره ( خیلی کم ) و در برخی از ایالتهای آمریکا هم آزاد شده ، و خیلی مواردی که به این گیاه نسبت میدن به علت همنامی اون با ماده دیگریست
و میزان اعتیاد آن نسبت به الکل و نیکوتین خیلی کمتره !!
اما مثل نوشیدنی های الکلی باید بعد از مصرف از انجام کارهایی که با سطح هوشیاری شما وابسته هست پرهیز کنید

omidscafild
28-10-2017, 14:52
اما در اون حد میدونم که ماریجوانا هیچ خطری نداره ( خیلی کم ) و در برخی از ایالتهای آمریکا هم آزاد شده ،

حتی در بعضی از ایالت ها فروشگاه داره و با کارت شناسایی (فقط جهت تایید سن) میتونی مقدار مصرفتو بخری . چیزی که هست بوی ماریجوانا زیاده در حد تریاک تابلو میکنه ! :n09:

syamak790
29-10-2017, 09:46
حتی در بعضی از ایالت ها فروشگاه داره و با کارت شناسایی (فقط جهت تایید سن) میتونی مقدار مصرفتو بخری . چیزی که هست بوی ماریجوانا زیاده در حد تریاک تابلو میکنه ! :n09:

سلام
یادم 2 . 3 سال پیش که آزاد شد به ماه نکشید که از کیک و پاستیل و سایر مواد خوارکی که به ماریجوانا مزین شده بود همه کارخانه ها تولید میکردن :n02:

Mousavi9141
06-12-2017, 06:45
واقعا عجب سیگاریه

روانپریش
09-02-2018, 16:14
یه مدل سیگار هست اسمش سناتوره ولی بوی خیلی خوبی مثل توتون کاپتان بلک داره اسم اون مدل چیه؟

Saaaaaaaeeeeed
13-03-2018, 23:33
به نظر من سیگار ویسنتون قرمز عقابی بهترین سیگاریه که میشه پیدا کرد البته اگه اصلش گیرتون بیاد ولی در کل ایرانیشم خیلی بهتره یکم قیمتش گرونه

royka
14-03-2018, 16:28
کسی میدونه فیلیپ موریس اصل باید از کجا پیدا کرد ؟

mojt90
15-04-2019, 09:53
دوستان ، فرق وینستون لایت با سیلور ؟ :n04:

mojt90
16-04-2019, 08:51
دوستان

فرق وینستون لایت با وینستون سیلور چیه ؟

بعدش سناتور قهوه ای رو اسمش چیه دقیقا ؟

mohsenP3000
16-04-2019, 11:57
سلام دوستان

برای یکی از دوستام می خوام هدیه یه باکس سیگار بخرم. سیگارکش خیلی شدیدیه. یعنی روزی 3 پاکت رو می کشه. البته از این سیگار آشغالی ها مثل بهمن.

الان یه سیگار بدون اسانس (منظورم از اینایی که اسانس تعنا یا و... هست) یعنی معمولی که خیلی کیفیت بالا و بوی خوبی داشته باشه چیه؟

از کجا می شه یه باکس خرید؟ بعد تو یه باکس چند بسته سیگار هست؟ قیمت حدودی رو هم بفرمایید.

سوپر مارکت نزدیک خونه از هر سیگاری بیشتر از 3 پاکت نمی ده. برای همین پرسیدم.

mojt90
23-04-2019, 09:23
با چی به نظرتون شروع کنم ؟ :n02:

mojt90
04-03-2020, 01:35
حذف شود ................

Angel4
04-03-2020, 12:15
با چی به نظرتون شروع کنم ؟ :n02:

اگر سوالت جدی هست به نظرم kent خیلی عالیه.
خوش عطره و حال خوبی می ده.:thumbsup:

راشا تهرونی
04-03-2020, 14:33
اگر سوالت جدی هست به نظرم kent خیلی عالیه.
خوش عطره و حال خوبی می ده.:thumbsup:

kent :blink:

Angel4
04-03-2020, 21:21
kent :blink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](%D8%B3%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%B1 )

mojt90
04-03-2020, 22:55
دوستان در برند وینستون و کنت

کم بوترین و کم نیکوتین ترین کدومه ؟؟؟؟:happy:

srx190d
04-03-2020, 23:01
کلا فقط ونستون اولترا باریک

Sent from my iPhone using Tapatalk

Angel4
05-03-2020, 01:49
کلا فقط ونستون اولترا باریک

آره عالیه. چند می خری؟

یه مدته خیلی گرون شده. من همون کنت رو ترجیح می دم همه جا هست وگرنه اینی که شما می گی کلاسش هم بالاتره خداییش.

- - - Updated - - -

دوستان در برند وینستون و کنت

کم بوترین و کم نیکوتین ترین کدومه ؟؟؟؟:happy:

تو کنت وایت 1 از همه کم تره.

srx190d
05-03-2020, 10:53
آره عالیه. چند می خری؟

یه مدته خیلی گرون شده. من همون کنت رو ترجیح می دم همه جا هست وگرنه اینی که شما می گی کلاسش هم بالاتره.
فعلا
١٠۵٠٠

Angel4
05-03-2020, 13:11
فعلا
١٠۵٠٠

داداش عالی می خری. طرف ما امروز قیمت کردم 13 تومن بود.

srx190d
05-03-2020, 13:22
داداش عالی می خری. طرف ما امروز قیمت کردم 13 تومن بود.

ممکن اینجا هم گران بشه
با دلار فقط بالا می‌ره

Angel4
05-03-2020, 14:30
ممکن اینجا هم گران بشه
با دلار فقط بالا می‌ره

آره دقیقا. کلا طرف ما همه چی هم گرون تره. کلا سیگار خوبیه، شاید بهش بسته معیشتی خورد :دی

srx190d
05-03-2020, 23:06
ستاد مبارزه با کرونا
۴۵ چوق پهن راجع مملکت

mojt90
10-03-2020, 12:23
سلام
دوستان سنتاتور هم مدل های مختلفی دار؟ الترا ، لایت یا .... یک بار سناتور تعارفی ، قهوه ای رنگ بود و پایه بلند و بوی قلیون میداد . کسی میدونه دقیقا مدلش چیه ؟

بهترین سناتور کدوم طعمشه ؟ و نخی چند درمیاد

بعد اصلا این طعم دارا خوبن ؟