PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هدیه تا قیمت 120 تومن

ck98
07-02-2015, 13:38
سلام.خسته نباشید میخواستم برای نامزدم ( خانم ) یک هدیه بگیرم تا 120 تومن برای ولنتاین . میخواستم راهنماییم کنید.فقط جواهر الات و عروسک نباشه .باتشکر

Demon King
07-02-2015, 14:57
سلام،

با قیمتی که فرمودید، عطر و لباس گزینه های خوبی هستن.
درمورد عطر ها اطلاعات زیادی ندارم، اما در این حدود میشه عطر های خیلی خوبی خرید.

لباس هم که طبق علایق همسرتون، میتونید براش انتخاب کنید.

+
چون کادو برای ولنتاین هست پیشنهاد میکنم از خریدن وسایل خانه، وسایل تزیینی، تابلو و ... خودداری کنید،
چون اونطور که مرسوم هست کادوی ولنتاین، کادویی مختص به خود شخص هست. من جمله لباس، جواهرات، عطر و ...

Atghia
07-02-2015, 16:15
سلام.خسته نباشید میخواستم برای نامزدم ( خانم ) یک هدیه بگیرم تا 120 تومن برای ولنتاین . میخواستم راهنماییم کنید.فقط جواهر الات و عروسک نباشه .باتشکر

سلام منظورتون از جواهر آلات رو متوجه نشدم چون با 120 که نمیشه در این زمینه کاری کرد مگر منظورتون این موارد باشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این گردنبند/دستبندها هم تکی فروشی هست هم ستش هست.میگن دست ساز هست و آبگینه همراه با سنگ های مختلف...
بعضی طرح هاش واقعا قشنگه
از دوستان کسی تهیه کرده ؟ نظرتون در موردشون چطوره؟

که من اتفاقا توصیه میکنم اینو چون واقعا قشنگه خودم گردنبندش رو دارم هرجا هم میندازم مورد توجه واقع میشه:n17: حدود 100 خریدمش ولی بسته به اندازه ی سنگش ارزونتر یا گرونتر داره
میتونید انگشتر یا دستبندش رو بگیرید...

گزینه ی بعدی اگر خرافاتی نیستید عطر هست (چون میگن جدایی میاره الله اعلم :دی)
یک عطر خوب در این زمینه بخوام معرفی کنم:n36: راستش شوک از کالوین کلین فکر کنم خوب باشه:n13: دیگه تا این قیمت فکر کنم اکسیژن از لانوین هم بشه انتخاب کرد و یا پسنجر از اس.تی دوپوند:n17:

ترکیبی هم میشه : عطر شیفون+یک عدد شال :n39:

ملا نصرالدین
07-02-2015, 23:57
کاش از علایق همسرتون ،رشته تحصیلیش،شغلش و... میگفتید بیشتر راهنماییتون میکردم

اصولا کادو ولنتاین شکلات و خرس و گل و چیزهای عشقولانه هست

به نظر من یه رستوران خوب دعوتش کنید و یک شام عشقولانه به همراه یک جعبه شکلات و یک خرس عروسکی و یک دسته گل رز سرخ تقدیم کنید

دقت کنید که هر خانمی یک سلیقه ای داره...