PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا دستگاه حجم دهنده لب plp کارایی لازم رو داره و بدون عوارض است؟ (بدون تزریق)

Alcatel.
07-02-2015, 01:22
سلام :n26:
این دستگاه به لب ها اسیبی نمیزنه؟ در دراز مدت مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا پوست لب شل بشه و حالت طبیعیشو از دست بده... تاثیرش موقته یا دائمی؟ اگه موقته تا چند ساعت تاثیر داره؟ کسی ازش استفاده کرده؟
کلا فواید و معایبش چیه؟
یکی 2 تا پزشک تو این انجمن داشتیم اما یه مدته خبری ازشون نیست ... میتونستن نظره کارشناسی بدن.
تو نت سرچ کردم تناقض زیاد بود گفتم نظره دوستان رو هم جویا بشم.
اسم سایت شرکت وارد کننده رو بخاطر قوانین انجمن نمیتونم بذارم خودتون اسم دستگاهو سرچ کنید پیدا میکنید چنتا کلیپ هم از عملکرد دستگاه روی لب ها گذاشته.
ممنون :n16:

M.R.S.
07-02-2015, 12:17
سلام :n26:
این دستگاه به لب ها اسیبی نمیزنه؟ در دراز مدت مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا پوست لب شل بشه و حالت طبیعیشو از دست بده... تاثیرش موقته یا دائمی؟ اگه موقته تا چند ساعت تاثیر داره؟ کسی ازش استفاده کرده؟
کلا فواید و معایبش چیه؟
یکی 2 تا پزشک تو این انجمن داشتیم اما یه مدته خبری ازشون نیست ... میتونستن نظره کارشناسی بدن.
تو نت سرچ کردم تناقض زیاد بود گفتم نظره دوستان رو هم جویا بشم.
اسم سایت شرکت وارد کننده رو بخاطر قوانین انجمن نمیتونم بذارم خودتون اسم دستگاهو سرچ کنید پیدا میکنید چنتا کلیپ هم از عملکرد دستگاه روی لب ها گذاشته.
ممنون :n16:
تا اونجایی که من تونستم پیدا کنم این دستگاه های افزایش حجم لب از طریق ایجاد مکش و افزایش خون در لب کار میکنن(مثل دستگاه های اف زای ش ح ج م آلت) و خوب تاثیرش موقتی هست در کل چون موضعی عمل میکنن میشه گفت عوارض چندانی نباید داشته باشن
عوارض هم قرمزی.....ترک و خون آمدن....التهاب....هست
در کل در مجامع علمی زیاد مطلبی راجع به اونها پیدا نکردم...شاید برای اینکه به طور متداول کاربرد در جراحی پلاستیک و پوست نداره و تحقیق و مقایسه انجام نشده
اما احتمالا مصرف متناوب بتونه ضرر بزنه
اما چند نکته در باره خود شرکت و سایت
اولا کلی از عوارض تزریق ژل گفته شده که البته صحیح هم هست اما هیچ از عوارض دستگاه نگفته
دوما اسم و رسم شرکت و محل ثبتش مشخص نیست و معلوم نیست چه کسی باید برای عوارض احتمالی پاسخ گو باشه
حداقل در تزریق ژل پزشک مسئول هست و باید عوارض رو درمان کنه
سوما برای فروش اینترنتی نیاز به نشان اعتماد الکترونیک هست که این سایت نداشت
پیشنهاد میدم برای تهیه این دستگاه ها به فروشگاه های لوازم پزشکی و بهداشتی مراجعه کنید تا بتونین دستگاه هایی که مجوز وزارت بهداشت دارن تهیه کنید
چیزی که من متوجه شدم این دستگاه و سایت بیشتر جنبه تبلیغی داشت مثل تبلیغاتی در باره دستگاه های ا ف زا ی ش ح ج م آلت در م/ا/ه/و/ا/ره ها هست بدون هیچ مسئولیتی

Alcatel.
07-02-2015, 15:05
خیلی ممنون از توضیح کامل و توجه هتون واقعا متشکرم :n12::n16:
اینجا مثکه کمی دربارش در مجله ی علمی پژوهشی مطلب گذاشتن. شماکه به انگلیسی وارد ترین بهتره یه نگاهی بندازین.
مرســـی:n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
07-02-2015, 16:49
من که عمرا یکبار هم لبم رو به همچین دستگاهی نمیسپارم!:n22:
واقعا همش تبلیغاته
و خیلی واضحه صرفا یک دستگاه مکنده هست (ساکشن) که تورم موقت ایجاد میکنه
یوقت هم دیدید خیلی شدید شد کبودی به بار اورد:n35:
عوارض هم الان معلوم نمیشه یک چند ماهی بگذره بعد...
واقعا درست میگن مشکلی پیش بیاد قطعا کسی پاسخگو نیست
طرف ژل زده لبش ترکیده (حالا به هردلیل) کاره دکتر هم بوده تهش هیچ اتفاق خاصی نیفتاده! فوق فوقش یک کمی غرامت میدن(که اونم میپیچونن) وای به حال دستگاه های بی نام و نشان

بنظرم سلامتی از این مدل زیبایی ها خیلی مهمتره:n40: