PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور برای گرافیک آنبرد

soltan_reza
04-02-2015, 17:43
با سلام خدمت دوستان

من یه لپ‌تاپ Ideapad Z560 دارم که نمیتونم درایوری برای گرافیک آنبرد اینتل پیدا کنم برای نصب به همین خاطر اکثر مواقع لپ‌تاپ از کارت گرافیک استفاده میکنه که میره زیر کار و خیلی‌ داغ میاد و سابقه خامش شدن رو هم داره

البته تو خود سایت Lenovo من چندتا درایور پیدا کردم که نتونستم نصبشون کنم، چون با اروری مواجه میشم که میگه سیستم من امکاناتِ نصب این برنامه رو نداره که دقیق نمیدونم سیستم من باید چی‌ داشته باشه که بتونه یه درایور رو نصب کنه
کسی‌ می‌تونه یه راهنمایی بکنه که من باید چیکار کنم؟
ویندوز من: Windows 7 Ultimae SP1 64 bit

Public Enemy
04-02-2015, 21:17
با سلام . مدل دقیق پردازندتونو میتونین بگین ؟

soltan_reza
06-02-2015, 00:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
06-02-2015, 00:58
این لینک رو امتحان کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soltan_reza
06-02-2015, 01:47
با همون ارور اولیه مواجه میشم دوباره

mehdidll
07-02-2015, 09:45
دوست عزیز شما کافیه بری تو device manage
my computer کلیک راست کن گزینه manage وو پس از بازد شدننجره از سمت چپ گزینه Device manager رو انتخاب کن حالا در بخش display adapters گرافیک خودت رو انتخاب کن روش کلیک راست و گزینه update drvier software
رو انتخاب کن سپس از پنجره باز شده گزینه search automaticy ....
رو انتخاب و بزار خودش پیدا نمیکنه و وسات نصب میکنه فقط حتما باید وصل اینترنت باشی زیاد طول نمیکشه حدود 5 دقیقه

soltan_reza
07-02-2015, 22:03
با تشکر از شما، ولی‌ مشکل من کارت گرافیکم نیست، گرافیک آنبرد هست که نه با آپدیت ویندوز نصب میشه نه درایور قابل نصب هست

mehdidll
08-02-2015, 07:22
الان مطمئنی گرافغیک که نصب شده گرافیک خود لپ تاپ هست . چون تا جایی که میدونم اگه گرافیک آنبرد نصب نشه نمیزاره گرافیک دوم رو نصب کنی و پیغام خطا میده
رو همون گرافیک که نصب شده nvida geforce راست کلیک کن و update کن ببیین چی میشه .
گرافیک آنبرد در موقع نصب ویندوز خودش باید نصب بشه قبلا همچین مشکلی برات پیش اودمه ا بار اوله ؟

soltan_reza
09-02-2015, 21:52
الان مطمئنی گرافغیک که نصب شده گرافیک خود لپ تاپ هست . چون تا جایی که میدونم اگه گرافیک آنبرد نصب نشه نمیزاره گرافیک دوم رو نصب کنی و پیغام خطا میده
رو همون گرافیک که نصب شده nvida geforce راست کلیک کن و update کن ببیین چی میشه .
گرافیک آنبرد در موقع نصب ویندوز خودش باید نصب بشه قبلا همچین مشکلی برات پیش اودمه ا بار اوله ؟

بله، گرافیکِ خودِ لپتاپه، چون از سایت خودِ Lenovo دانلود کردم و بدونِ هیچ مشکلی‌ کار میکنه
از وقتی‌ این کامپیوتر رو گرفتم همین مشکلو داشته که البته وقتی گرفتمش آک بند نبود
کارت گرافیک هم اپدیت نمیشه، چون ویندوز میگه که بهترین و مناسب‌ترین درایور قبلا نصب شده

khelane
12-02-2015, 21:07
سلام
والا منم بعید میدونم چون تا الان بالای 500تا لب تاب ویندوز نصب کردم همیشه باید اول گرافیک اینتل یا پایه رو نصب کنی بعد اصلی فقط تو دو سری کی فکر کنم 4540 اس و یه لنوو بود فکر کنم باید یه درایور گرافیک جامع بود دانلود میکردی خودش هردوگرافیک رو نصب میکرد
شما مطئنی دستگاهتون گرافیک پایه داره؟
یه کار میتونی انجام بدی
رو همون نوشته زرد رنگ unknown device راست کلیک و properties رو زده بعد در صحفه باز شده
details رو زده و در بخش property که باز کردید HARDWARE IDS رو انتخاب کنید زیرش کلی نوشته مینویسه
کپی کرده و اینجا بزارید معلوم میشه چی هست
ولی به نظر بنده این ناشناس میتونه از چیپ ست یا کارد ریدر باشه (این ارور همیشه رو این دوتا مورد بیشتر دیدم)

soltan_reza
12-02-2015, 21:30
بله کمی‌ عجیبه، تا جائی که من می‌دونم با آپدیت ویندوز این مشکل گرافیک آنبرد باید حل بشه و اگه نشد دست کم درایور آنبرد مستقلا باید امکانِ نصبش باشه
حقیقتش نمیدونم که گرافیکِ آنبرد دارم یا نه، فرضم بر اینه که باید داشته باشم، ولی‌ راهی‌ هست که مطمئن شد؟
مشکل اینه که من بدونِ اینکه هیچ برنامه سنگینی‌ رو به اجرا در بیارم، گاها سیستم میره زیر فشار سنگین و اغلب خاموش میشه و اگه هم خاموش نشه سنگین میشه و فنِ گرافیک شروع میکنه به کار کردن و سیستم میره زیر فشار و داغ میاد
این هم مشخصاتی که ذکر کردید:

soltan_reza
12-02-2015, 22:33
من یه سوالی دارم، اگه من گرافیک آنبرد داشته باشم ولی‌ نصب نشده باشه، نباید تو این باکس قرمز رنگ نشون داده بشه؟ حتا اگه علامتِ اخطار در کنارش ظاهر بشه؟

badreyeh
01-05-2015, 02:18
سلام دوستان چرا من نمیتونم این فایل گرافیک رو دانلود کنم؟ لطفا کمک کنید خیلی ضروریه.

Public Enemy
01-05-2015, 02:43
سلام دوستان چرا من نمیتونم این فایل گرافیک رو دانلود کنم؟ لطفا کمک کنید خیلی ضروریه.

اینتل دانلود از طریق IP ایران رو تحریم کرده . از ابزار های گذر از تحریم استفاده کنید .