PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز لطفا راهنمایی کنید

farshadnamvar
04-02-2015, 15:09
ویندوز من هنگ میکرد و صفحه ابی میومد رستارت کردم ویندوز عوض کنم مراحل نصب ویندوز به کندی میرفت جلو نصب میشد اخر سر هم نصب نشد این ارور داد کسی می دونه مشکل کجاس؟
متن ارور
setup cannot continue due to a corrupted installation file. contact the vendor of your windows installation disc or your system administrator for assistance
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vogone
04-02-2015, 15:33
دی وی دی کپیه ؟ یا اورجیناله ؟ اصولا تو بیلد های مختلف میتونه بخاطر یکی نبودن MD5 فایل های ویندوز باشه ، اگه کپیه ویندوزت راحترین روش اینه که دیسک رو عوض کنی ، راهایی هم هست که با همین دیسک میتونید ردیفش کنید که زجر آور و سخته :) باید فایلی که با MD5 مربوطه قاطی شده و تفاوت داره پیدا کنی و به صورت موقت غیر فعالش کنی به دردسرش نمی ارزه . ویندوز رو دیسکشو عوض کن.

farshadnamvar
04-02-2015, 15:41
دی وی دی کپیه ؟ یا اورجیناله ؟ اصولا تو بیلد های مختلف میتونه بخاطر یکی نبودن MD5 فایل های ویندوز باشه ، اگه کپیه ویندوزت راحترین روش اینه که دیسک رو عوض کنی ، راهایی هم هست که با همین دیسک میتونید ردیفش کنید که زجر آور و سخته :) باید فایلی که با MD5 مربوطه قاطی شده و تفاوت داره پیدا کنی و به صورت موقت غیر فعالش کنی به دردسرش نمی ارزه . ویندوز رو دیسکشو عوض کن.

قبلا نصب کرده بودم ولی می خواستم دوباره نصب کنم نشد ویندوز8.1 :n13:دی وی دی هم اورجیناله

ali_mohandes
04-02-2015, 16:22
با یو اس بی نصب کنید

EXTREME
04-02-2015, 16:31
ویندوز من هنگ میکرد و صفحه ابی میومد رستارت کردم ویندوز عوض کنم مراحل نصب ویندوز به کندی میرفت جلو نصب میشد اخر سر هم نصب نشد این ارور داد کسی می دونه مشکل کجاس؟
متن ارور
setup cannot continue due to a corrupted installation file. contact the vendor of your windows installation disc or your system administrator for assistance

اول از همه باید دی وی دی نصب ویندوز رو چک کنید اگر مشکل حل نشد درایو اپتیک رو چک کنید اگر مشکل از اون نبود باید هارد و اتصالات هارد چک بشه برای تست میتونید با فلش ویندوز نصب کنید

farshadnamvar
04-02-2015, 17:12
اول از همه باید دی وی دی نصب ویندوز رو چک کنید اگر مشکل حل نشد درایو اپتیک رو چک کنید اگر مشکل از اون نبود باید هارد و اتصالات هارد چک بشه برای تست میتونید با فلش ویندوز نصب کنید

قبل این که بخوام ویندوز بزنم ویندوز قبلی هنگ کرد چند بار بعد دیگه کلا بالا نیومد و صفحه سیاه میومد بعد خواستم ویندوز بزنم این مشکل پیش اومد به نظرت هنگی که میکرد مشکل از هارد هست
وقتی هنگ میکرد صفحه ابی با ارور kernel_data_inpage_eror به نظرت هاردم مشکل پیدا کرده.؟:n28:

EXTREME
04-02-2015, 19:28
قبل این که بخوام ویندوز بزنم ویندوز قبلی هنگ کرد چند بار بعد دیگه کلا بالا نیومد و صفحه سیاه میومد بعد خواستم ویندوز بزنم این مشکل پیش اومد به نظرت هنگی که میکرد مشکل از هارد هست
وقتی هنگ میکرد صفحه ابی با ارور kernel_data_inpage_eror به نظرت هاردم مشکل پیدا کرده.؟:n28:

مواردی که گفته شد تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست اگه دو مورد اول نبود با فلش ویندوز نصب کنید

farshadnamvar
05-02-2015, 11:52
مواردی که گفته شد تست کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست اگه دو مورد اول نبود با فلش ویندوز نصب کنید

دی وی دی ویندوز دیگه رو تست کردم باز نصب نشد با یو اس بی زدم در مرحله که پارت های هارد میاره کلا پیدا نکرد پارت های هاردو ! یک بار این طوری شده بود هارد خراب شده بود.میشه در مورد درایو اپتیک رو چک کنید راهنمایی کنید نمی دونم چیه از کجا چک میشه؟ممنون

ali_mohandes
05-02-2015, 15:10
درایو اپتیک همون دیویدی رام هست اگه مشکل داشته باشه این ارور مشاهده میشه
یعنی تنونه دی ویدی رو قشنگ وباسرعت بخونه

EXTREME
05-02-2015, 16:39
دی وی دی ویندوز دیگه رو تست کردم باز نصب نشد با یو اس بی زدم در مرحله که پارت های هارد میاره کلا پیدا نکرد پارت های هاردو ! یک بار این طوری شده بود هارد خراب شده بود.میشه در مورد درایو اپتیک رو چک کنید راهنمایی کنید نمی دونم چیه از کجا چک میشه؟ممنون

شما با فلش سیستم رو بوت کنید و از جاهایی که میگید چیزی نمیاره عکس بدید

farshadnamvar
06-02-2015, 17:08
شما با فلش سیستم رو بوت کنید و از جاهایی که میگید چیزی نمیاره عکس بدید

پارت های هارد پیدا نمیکنه فرمت کنم تا ویندوز بزنم :n28:
فکر کنم مشکل از هارد اگه مشکل از هارد باشه هارد لپ تاپ عوض می کنن؟

EXTREME
06-02-2015, 17:50
پارت های هارد پیدا نمیکنه فرمت کنم تا ویندوز بزنم :n28:
فکر کنم مشکل از هارد اگه مشکل از هارد باشه هارد لپ تاپ عوض می کنن؟

هارد لپ تاب رو عوض میکنن ولی شما اول در بایوس ببینید مود هارد روی چه حالتی است ahci یا ata یا رید... و همچنین periority boot و boot mode رو چک کنید روی حالت legacy باشه بعد تست کنید به اینجا رسیدید و بازم خبری از هارد نبود در همین حالت shift+f10 رو بزنید با اینکار cmd باز میشه تایپ کنید diskpart و بعدش بنویسید list disk بعد یک عکس بدید

farshadnamvar
06-02-2015, 19:31
هارد لپ تاب رو عوض میکنن ولی شما اول در بایوس ببینید مود هارد روی چه حالتی است ahci یا ata یا رید... و همچنین periority boot و boot mode رو چک کنید روی حالت legacy باشه بعد تست کنید به اینجا رسیدید و بازم خبری از هارد نبود در همین حالت shift+f10 رو بزنید با اینکار cmd باز میشه تایپ کنید diskpart و بعدش بنویسید list disk بعد یک عکس بدید

boot mode در حالت legacy بود و مود هارد در حالت ahci

ata.royalfalcon
07-02-2015, 07:40

boot mode در حالت legacy بود و مود هارد در حالت ahci

دستور را اشتباه نوشتيد . اول Diskpart را تايپ كنيد و سپس اينتر را بزنيد . سپس list disk را تايپ كنيد و سپس اينتر را بزنيد . فرضاً اگر شماره ديسك مورد نظر 0 باشد دستور بعدي كه بايد وارد كنيد select disk 0 خواهد بود . سپس عكس بگيريد و اينجا بذاريد .

bahar_470
25-04-2016, 17:55
با سلام
منم دو سه روز درگیر همین مشکل بودم:n25:
از هاردت سوخته و یا DVDROM خرابه جواب گرفتم تا بد بودن CD ویندوز و....:n34:

نمایندگی آواژنگ کمکم کرد:n40:
مراحل زیر رو انجام بدید اوکی میشه
1- قرار دادن CD ویندوز و بوت شدن
2- جای که مینویسه installing now کلید shift+F10 رو بزنید یه پنجره DOS باز میشه
3-نوشتن دستور diskpart اینتر بزنید(فاصله ندارد)
4-نوشتن دستور list disk اینتر بزنید(فاصله دارد)
5- نوشتن دستور select disk 0 اینتر بزنید (فاصله دارد)
6- نوشتن دستور clean اینتر بزنید
7- نوشتن دستور exit اینتر بزنید

نکته خیلی مهم اینه که هارد رو به صورت یه قطعه پارتیشن بندی نشده در میاره
و اطلاعات اگه باشه میپره
:n40:یاعلی:n40:

115599
18-05-2016, 11:29
سلام
منم چنین مشکلی دارم
البته لپ تاپ نو خریدم داس بود وین نداشت اومدم ویندوز بریزم دیدم dvd ساپورتش فقط وین 10 رو ساپورت میکنه خوب منم یه ویندوز 10 داشتم مال Feb 2016 بود ریختمش رو فلش زدم رفت واسه نصب تا آخر نصب رفت موقع ای که دیگه میخواد ری استارت کنه این ارور سرو کلش پیدا میشه بعد فکر کردم حتما خرابه امروز دوباره یه ویندوز 10 جدید گرفتم این یکی واسه May 2016 هست اینم همون مشکل رو داشت
دیگه فکر کردم حتما با 10 مشکلی داره یا نه اصلا هر 2 این ویندوز ها که گرفتم ایراد دارن بیخیالشون شدم و یه 8.1 داشتم که از قضا روی DVD هم داشتمش که از روش نصب کرده بودم و مطمئن بودم سلامته اینم که گذاشتم واسه نصب باز آخره نصب این ارور رو داد

هیچی دیگه لپ تاپ نو این مشکل رو داره نمیدونم چشه و با فروشنده صحبت کردم گفته بیارش چک کنیمش

همین الان ویندوز 7 هم تست کردم باز همین ارور را داد در صورتی که دیشب همین DVD ویندوز 7 را روی یک لپ تاپ دیگه نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد حتی با سرعت عالی نصب شد

115599
19-05-2016, 00:53
راه حل میشه :

تمام درایو های موجود را دیلیت سپس درایو بسازید بعد از فرمت و ادامه نصب با موفیت پیش میره .... ( البته برای لپ تاپ های داس دار نه ویندوز دار به صورت اورجینال )

همین

hadches
19-05-2016, 19:54
سلام
من یه مشکل اضطراری دارم میشه کمکم کنین؟
گفته بودین که با زدن shift+f10 وارد منو بشیم بعد diskpart بعد disk list بعد select disk 0 و بعد هم clean رو بزنیم
من این مراحل رو میرم ولی این ارور رو بهم میده
virtual disk server error:
clean is not allowed on the disk containing the current boot,system, pagefile , crashdamp or hibernation volume
چیکار باید بکنم؟
من امروز لپتلپ Asus k550jx رو خریدم و ویندوز نداشت و میخوام روش نصب کنم که این ارور رو میده؟
ممنون

ata.royalfalcon
19-05-2016, 22:05
سلام
من یه مشکل اضطراری دارم میشه کمکم کنین؟
گفته بودین که با زدن shift+f10 وارد منو بشیم بعد diskpart بعد disk list بعد select disk 0 و بعد هم clean رو بزنیم
من این مراحل رو میرم ولی این ارور رو بهم میده
virtual disk server error:
clean is not allowed on the disk containing the current boot,system, pagefile , crashdamp or hibernation volume
چیکار باید بکنم؟
من امروز لپتلپ Asus k550jx رو خریدم و ویندوز نداشت و میخوام روش نصب کنم که این ارور رو میده؟
ممنون

با سلام .

احتمالاً به این دلیل هست که اطلاعات موجود در یکی از پارتیشنها توسط سیستم عامل در حال استفاده هست . بعنوان مثال شما نمیتونید در داخل ویندوز برای هارد دیسکی که ویندوز روش نصب شده دستور clean رو اجرا کنید .

شما DVD نصب ویندوز رو بذارید داخل رایتر و از بایوس اولویت اول بوت رو بذارید روی رایتر و بعد در مرحله ای که مربوط به انتخاب پارتیشنها هست دکمه shift+f10 رو بزنید و سپس انتخاب دیسک مورد نظر و در نهایت دستور clean رو اجرا کنید که اگر اطلاعاتی از قبل روش ذخیره بوده از بین میره .

mat_akhavan
05-07-2016, 07:47
با سلام
منم دو سه روز درگیر همین مشکل بودم:n25:
از هاردت سوخته و یا DVDROM خرابه جواب گرفتم تا بد بودن CD ویندوز و....:n34:

نمایندگی آواژنگ کمکم کرد:n40:
مراحل زیر رو انجام بدید اوکی میشه
1- قرار دادن CD ویندوز و بوت شدن
2- جای که مینویسه installing now کلید shift+F10 رو بزنید یه پنجره DOS باز میشه
3-نوشتن دستور diskpart اینتر بزنید(فاصله ندارد)
4-نوشتن دستور list disk اینتر بزنید(فاصله دارد)
5- نوشتن دستور select disk 0 اینتر بزنید (فاصله دارد)
6- نوشتن دستور clean اینتر بزنید
7- نوشتن دستور exit اینتر بزنید

نکته خیلی مهم اینه که هارد رو به صورت یه قطعه پارتیشن بندی نشده در میاره
و اطلاعات اگه باشه میپره
:n40:یاعلی:n40:
من به اين روش عمل کردم و ويندوز نصب شد البته قبل از اجراي اين دستورات کل هارد را يک تيکه کردم و بعد دوباره وارد شدم و اين دستورات را اجرا کردم سپس هارد به 2 پارتيشن تقسيم کردمو مشکلم حل شد.مدل َasus k556u