PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم آلوده به trojan.malpack.gen

Keymer
04-02-2015, 13:09
یک روز کامل با تروجان trojan.malpack.gen درگیر بودم. 4 تا درایو دارم و توی هر 4 تا یه دونه از این تروجان با اسم های متفاوت وجود داره. malware bytes تروجان رو شناسایی می کنه ولی بعد از حذف و ریستارت دوباره با یه اسم دیگه ساخته می شن. spyhunter, rkill, و combofix رو هم استفاده کردم ولی راه به جایی نبردن. دارم bitdefender internet security 2014 نصب می کنم و بعدش می خوام tdsskiller شرکت kaspersky رو امتحان کنم. خیلی رو مخه. cpu usage برنامه ها رو تا 25% میاره بالا که سیستم کند شه و کاری نتونم بکنم.
لطفا اگه کسی راه حلی برای خلاص شدن از دستش داره کمک کنه.
ممنون

Captain
04-02-2015, 15:48
یک روز کامل با تروجان trojan.malpack.gen درگیر بودم. 4 تا درایو دارم و توی هر 4 تا یه دونه از این تروجان با اسم های متفاوت وجود داره. malware bytes تروجان رو شناسایی می کنه ولی بعد از حذف و ریستارت دوباره با یه اسم دیگه ساخته می شن. spyhunter, rkill, و combofix رو هم استفاده کردم ولی راه به جایی نبردن. دارم bitdefender internet security 2014 نصب می کنم و بعدش می خوام tdsskiller شرکت kaspersky رو امتحان کنم. خیلی رو مخه. cpu usage برنامه ها رو تا 25% میاره بالا که سیستم کند شه و کاری نتونم بکنم.
لطفا اگه کسی راه حلی برای خلاص شدن از دستش داره کمک کنه.
ممنون
سلام
بهتره از دیسک نجات کسپرسکی استفاده کنید تا سیستم رو کاملا گندزدایی کنه

Keymer
04-02-2015, 22:50
سلام
بهتره از دیسک نجات کسپرسکی استفاده کنید تا سیستم رو کاملا گندزدایی کنه
سلام. فایلش رو نداشتم و بخاطر سرعت پایین نمی تونستم دانلودش کنم. ولی بازم ممنون بخاطر جواب.

tdsskiller هم جواب نداد. ولی bitdefender دخلشو آورد. ویندوز رو با rescue mode برنامه ی bitdefender بالا آوردم و هر 4 تا درایو رو اسکن کردم. بجز تروجان ها چند تا ویروس دیگه هم شناسایی کرد و الان ویندوز بخوبی کار می کنه. واقعا دمش گرم.