PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم فرمت شدن و یا هر گونه عملیات در فلش مموری

Greedy
03-02-2015, 12:30
سلام
دیروز یه فلش که از کسی بود گرفتم و گفت که فرمت نمیشه . من هم وصل کردم به لپتاپ و حدود 10 مین طول کشید تا فلش مموری رو بخونه و بعدشم نه دیلیت میشد کرد نه فرمت نه کار دیگه .
گفتم write protected شده و با انواع روش ها و نرم افزارها تست کردم بازم فایده نداشت . فلش adata هست و سریال نامبرشم صفر شده

تو بالا هم گفتم که به لپتاپ خودم که وین 8.1 داره وصل میکنم 10 مین طول میکشه بخونه ولی یه سیستم قدیمی تر دارای وین 7 وصل میکنم سریع میخونه ولی خوب بازم کاری نمیشه کرد
چند تا عکس از تست فلش در نرم افزارهای مختلف:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکلش چیه ؟

Greedy
05-02-2015, 21:18
100 بازدید داشته تاپیک ولی دریغ از یه کمک :دی
کسی واقعا نمیدونه مشکل چیه ؟ پیشنهادی چیزی :دی

به تلویزیون هم وصل میکنم فایلای فلش میخونه ولی فرمت که میزنم اونجا هم نمیشه

EXTREME
05-02-2015, 23:18
با نرم افزار hp usb disk format نرم افزار usb format و نرم افزار خود فلش هم تست کنید درست نشد از طریق داس اقدام به فرمت کنید در صورتی که مشکل ادامه داشت آپدیت فریم ویر و در آخر مشکل سحت افزاری بهتره آپدیت فریم ویر و فرمت فلش با نرم افزار مخصوص خودش انجام بشه

Greedy
06-02-2015, 00:04
با نرم افزار hp usb disk format نرم افزار usb format و نرم افزار خود فلش هم تست کنید درست نشد از طریق داس اقدام به فرمت کنید در صورتی که مشکل ادامه داشت آپدیت فریم ویر و در آخر مشکل سحت افزاری بهتره آپدیت فریم ویر و فرمت فلش با نرم افزار مخصوص خودش انجام بشه

با hp usb disk و داس تست کردم نشد .
چطوری فریم ویر فلش اپدیت کنم ؟ واسه فلش adata سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم

EXTREME
06-02-2015, 01:07
با hp usb disk و داس تست کردم نشد .
چطوری فریم ویر فلش اپدیت کنم ؟ واسه فلش adata سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم

تو سایت خودش هم نرم افزاری پیدا نکردید برای فلش؟

Greedy
06-02-2015, 23:59
تو سایت خودش هم نرم افزاری پیدا نکردید برای فلش؟

اینو پیدا کردم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی این باید سریال نامبر فلش مموری رو داشته باشی که این فلش مموری هم ماله دو سه سال پیشه سریال نامبرش نمیدونم