PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل 100% شدن Disk !

AMIR REZAs
02-02-2015, 14:50
سلام

خیلی وقته این مشکل پیش میاد ! برنامه خاصی هم باز نکردم.
نظرتون چیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
02-02-2015, 16:02
سلام

خیلی وقته این مشکل پیش میاد ! برنامه خاصی هم باز نکردم.
نظرتون چیه ؟

iهمش همینطور میمونه؟ یک برنامه هست که از هارد زیاد استفاده میکنه اونی که سرعت رید و رایتش بیشتر است رو end task کنید...

AMIR REZAs
02-02-2015, 20:26
iهمش همینطور میمونه؟ یک برنامه هست که از هارد زیاد استفاده میکنه اونی که سرعت رید و رایتش بیشتر است رو end task کنید...

نه بعضی مواقع اینطوری میشه .
آخه برنامه خاصی هم باز نیست همینطور ک تو عکس معلومه فقط فایرفاکس و ویندوز اکسپلورر باز بوده ! مگر اینکه برنامه های بک گراند باشه که Service host هست . نمی دونم این رو end کنم مربوط به کدوم قسمته

EXTREME
03-02-2015, 00:05
نه بعضی مواقع اینطوری میشه .
آخه برنامه خاصی هم باز نیست همینطور ک تو عکس معلومه فقط فایرفاکس و ویندوز اکسپلورر باز بوده ! مگر اینکه برنامه های بک گراند باشه که Service host هست . نمی دونم این رو end کنم مربوط به کدوم قسمته

بله بعضی از سرویس ها هم باعث این مشکل میشه یکیش میتونه همین service host باشه چه مواقعی دقیقا اینطوری میشه بعد از اجرای چه برنامه ای اینطوری میشه؟ هر برنامه ای که باهاش کار کنید اینطوری میشه؟

AMIR REZAs
03-02-2015, 12:22
بله بعضی از سرویس ها هم باعث این مشکل میشه یکیش میتونه همین service host باشه چه مواقعی دقیقا اینطوری میشه بعد از اجرای چه برنامه ای اینطوری میشه؟ هر برنامه ای که باهاش کار کنید اینطوری میشه؟

همیشه نه ولی کافیه از یه برنامه که کمی سنگینه استفاده کنم مثل Unity بعد به 100% میرسه .
یه نفر میگفت فن هاردم مشکل داره چون صدای ویز ویز میده !
به نظر میاد خیلی زود Disk به 100 درصد میرسه یعنی کافیه یه برنامه نیمه سنگین هم باز بشه که سریع بره بالا.

یه سوال دیگه فایرفاکس حدود 230 مگ از رم رو اشغال میکنه بنظر شما این عادیه ؟

EXTREME
03-02-2015, 15:53
همیشه نه ولی کافیه از یه برنامه که کمی سنگینه استفاده کنم مثل Unity بعد به 100% میرسه .
یه نفر میگفت فن هاردم مشکل داره چون صدای ویز ویز میده !
به نظر میاد خیلی زود Disk به 100 درصد میرسه یعنی کافیه یه برنامه نیمه سنگین هم باز بشه که سریع بره بالا.

یه سوال دیگه فایرفاکس حدود 230 مگ از رم رو اشغال میکنه بنظر شما این عادیه ؟

هارد که فن نداره موتور داره این موضوع هم به موتور هارد مربوط نیست و طبیعی است برنامه های سنگین مثل یو نی تی و vmware و ... اینطوری است و به نظر من طبیعی است مشکلی نداره اگر هارد از همون اول تا آخر در حال فعالیت باشه این مشکل داره ولی شما هاردتون رو یک دیفرگمنت بکنید و یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید

در مورد فایرفاکس هم طبیعی است کلا این مرورگر فضای زیادی از رم اشغال میکنه به خصوص وقتی که افزونه زیاد روش نصب بشه

AMIR REZAs
04-02-2015, 10:25

EXTREME
04-02-2015, 16:30

هاردتون ارور داره ارور ها تعدادش زیاد میشه؟ اگر درحال زیاد شدن است باید هارد رو به یک کلینیک معتبر نشون بدید همچنین بکاپ از اطلاعات مهم هاردتون حتما داشته باشید

AMIR REZAs
04-02-2015, 17:15
نه زیاد نمیشه فقط همین بود

خیلی ممنون