PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس دستخط کاربران P30world

F l o w e r
02-02-2015, 01:02
سلام به همه دوستان عزیزم

به مناسبت افتتاح انجمن سرگرمی این تاپیک رو ایجاد میکنم. یه شعر یا یه جمله با دستخط خودتون بنویسید و ازش عکس تهیه کنید و اینجا قرار بدید.

این عکس ها در اصل یک یادگاری از شماست برای سایرین دوستان در انجمن های پی سی ورلد:n12:

عکس ها رو در آپلودسنتر انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کنید که برای همیشه باقی بمونه و به مرور زمان از بین نره.

F l o w e r
02-02-2015, 01:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
02-02-2015, 12:44

Ezel
02-02-2015, 14:20

javad2015
02-02-2015, 14:45
دست خط خوبی هم نداریم تا مثل دوستان پز بدیم:n02:

Demon King
02-02-2015, 15:45
همه ی دستخط هایی که گذاشته شده و انصافا همه اشون زیبا هست یقینا دست خط اصلی شما نیست درسته.
چون همه ی اونها خط شکسته و متفاوتی هست که اگه بخواد در نوشتن از اون استفاده بشه خیلی وقت گیر میشه.

به همین دلیل همه ی خط هایی که در این تاپیک نمایش داده میشه احتمالا شباهات زیادی با هم دارند. اینطور نیست ؟! چون هر کس رسمی تری خطش رو به نمایش میذاره اما خدا داند موقع سریع نوشتن چه دست خطی داره : ( شوخی )

SNOW PATROL
02-02-2015, 16:57
دست خط خوبی هم نداریم تا مثل دوستان پز بدیم:n02:

Atghia
02-02-2015, 17:20
چرا سخت میگیرید دوستان؟ :دی
مگه مسابقه قشنگترین دست خط هست؟:n31:
دست خط منو ببینید کمی اعتماد به نفستون بره بالا:n08:تازه دفترچم برگه خالی نداشت بزور یکی یافتم کیفیت در حد تیم ملی ایران:n33:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Yek110
02-02-2015, 19:13
سلام
خوشحالم بابت افتتاح این انجمن
من تازه خوشنویسی با خودکار رو شروع کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی اینستاگرام هم با m.kh.76 در خدمتم ، نوشته هامو میذارم ، خوشحال میشم ببینید :)

EHSANRF
02-02-2015, 23:20
موضوع بسیار جالبیه

البته بنده خطم زیاد جالب نیست امیدوارم تحمل کنید

هم شعر از خودم هست و هم خط:

Armin.Computer
03-02-2015, 00:16
یعنی یکی نیست دست خطش یکم زشت باشه :دی
من اولین نفر باشم؟؟؟ :دی

Masoud King
03-02-2015, 02:00
به همین دلیل همه ی خط هایی که در این تاپیک نمایش داده میشه احتمالا شباهات زیادی با هم دارند. اینطور نیست ؟! چون هر کس رسمی تری خطش رو به نمایش میذاره اما خدا داند موقع سریع نوشتن چه دست خطی داره : ( شوخی )
وقتی این پستتو خوندم به اعتماد به نفس زیاد رفتم خودکار رو برداشتم و گفتم اگه منم با حوصله بنویسم میشه خوش خط نوشت ولی نتیجه چیز دیگه ای بود که منو کلا ناامید کرد :n09:
فک کنم مشکل از خودکارش بود

runner
03-02-2015, 02:26
تاپیک خیلی باحالیه دستتون درد نکنه:n02: :n20:
دستخط همگی واقعا زیبا بود:n16:

اینم دست خط بنده

+
بعد این همه دستخط خوب یکم شاد شید برا روحیتون بهتره! :n31:

ask_bl
03-02-2015, 15:07
سلام

runner
اینم دستخط من تو جزوه ترم پیشم، این ترم پایان نامه بود جزوه در کار نبود :n01::n06:

اگر خوش خط هم میخواستین میذارم :n02:

mohsen_gh1991
03-02-2015, 20:26
اقا اینم لاین هند ما . کاملا طبیعی بدون هیچ تیونینگ و فشار اضافی برای قشنگ تر نوشتن :دی

B.Russell
03-02-2015, 23:10
خیلی از هنرها رو تو زندگی دوست داشتم یاد بگیرم.
از نواختن سه تار تا کشیدن کاریکاتور تا نوشتن نستعلیق که واقعا عروس خط های جهان هست، اما هیچ وقت برای هیچکدام حسی نبود!!

خیلی خوبه انسان هنری رو همیشه همراهش داشته باشه.

و خط ماندگارترین یادگاری هاست، زشت و زیبا بودنش مهم نیست، مهم اینست که قلمی در دستان انسانی لغزیده و میتوانی آنرا ببینی.

ALI . R
04-02-2015, 00:51

N I G H T P E A C E
04-02-2015, 01:48

befermatooo
04-02-2015, 13:47
سلام

هم خطی که با ظرافت نوشتم رو گذاشتم و هم خطی که روزمره ازش استفاده میکنم .

در ضمن خط دوستان هم واقعا قشنگه . خوشم اومد

djbehnam73
04-02-2015, 14:32
هه هه :n02:
عجب تاپیکی :n02:
خب من به عنوان اولین نفری که دست خطش بده خودم رو قربانی می کنم :n08::n10:
اخ اخ یه خاطره
من همیشه تو دانشگاه کاملترین جزوه رو داشتم چون غیبت که نداشتم هیچ + پاورقی ها هم می نوشتم :n02::n08:
ولی هر کی جزوم رو می گرفت فرداش یه فوحشی بهم میداد که از جزوه دادن پشیمون میشدم :n02:
الان هر کی میاد بگیره بهش میگم دست خطم بده ها ولی میگه ایراد نداره ولی وقتی می بره بنویسه ، تازه به صداقت من پی می بره :n02:

خب اینم دست خط ما :n04:

javad2015
04-02-2015, 16:39
اینم دست خط ما
راسته هر خوشگلی یه عیبی هم داره:n02:

fanoudi
14-02-2015, 22:29
هر کسی که تایپک ایجاد کرده بهش تبریک میگم ذوق من رو بالا آورد! (ذوق دونیم پرشد)؛ هر چی که دارم وندارم تقدیم به شما،این هم از دست خطم :n06:

ALI . R
08-05-2015, 11:54

Mehrshad-msv
08-05-2015, 13:40