PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به راهنمایی برای ادامه کامپیوتر یا تغییر رشته

shifter
01-02-2015, 09:53
سلام دوستان...من در یه زمینه نیاز شدید به راهنماییتون دارم...
من سال 89 کامپیوتر سخت افزار تو یه دانشگاه خوب دولتی قبول شدم...رتبه ام هم 8000 بود تو کنکور...البته شبانه که ورودی ترم بهمن بودم...
خوب یه مشکلاتی داشتم...زیاد نتونستم درس بخونم...وسطش هم مجبور شدم به خاطر جابه جایی خانواده مهمانی بگیرم یه دانشگاه دیگه که الان اونجاییم...
تا الان 3 تا مشروطی مونده روی دستم...و اینکه حدود 50 55 واحد بیشتر پاس نکردم...
حالا با توجه به اینکه متوجه شدم سنوات تحصیلی هست میخواستم نظرتون رو بدونم...همین رو ادامه بدم و سعی کنم اجازه سنوات بیشتر بگیرم؟
یا اینکه اگه شد تغییر رشته بدم؟ (که بازم باید سعی کنم سنوات تحصیلی بیشتر بگیرم)
و دیگه اینکه کاردانی چطوریه ؟ الان نمیتونم کاردانی رو بگیرم ؟ کسی که کاردانی داشته باشه بعدا باید دوباره کنکور بده ؟

خیلی خیلی ممنونتون میشم اگه راهنماییم کنین دوستان.
مرسی

H&H
06-04-2015, 15:51
شما اگه نمیخوایی درس بخونی بهتره انصراف بدی.یا اینکه بخونی در حد کاردانی و بری مدرک معادلشو بگیری.(برو آموزش دانشگاه و شرایطشو بپرس).اینم که میگم برو انصراف بده دلیلش اینه که شما هنوز به درسای سنگین سخت افزار نرسیدی درسایی مثله سیگنال و کنترل خطی یا مدار واسط و.... که هر کدومشون واسه یک ترم کافیه.

stabesh
06-04-2015, 20:43
درست میگن اگه میتونید کاردانی بگیرید بعدشم برید یه آموزشگاه شبکه یا خرچی دوست دارید یاد بگیرید و مشغول به کارشید
چون با این حساب 1 سال بیشتر براتون نمونده و بعدش اگه از شش سال بیشتر بشه بهتون مدرک معادل میدند البته سازمان سنجش یه آزمون میگیره برای اینکه اونایی که مدرک معادل دارند مدرک کارشناسی بده ولی این طور که شما میگید تا چند سال دیگه هم نمی تونید واحداتونو پاس کنید