PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای کاهش درگیری رم

amin tala
31-01-2015, 00:49
سلام.
بنده پس از چند روز که سیستمم هنگ میکرد متوجه شدم که رم اون تماما اشغال شده.رفتم توی start task manager و برنامه هایی رو نظیر بلو استیک دیدم که با اینکه کاملا بسته شده بود.-حتی در منو ویندوز-ولی باز هم فضای مموری کارت رو اشغال کرده بودن که با end task چندتا از اونا تونستم فضای رم رو از 80 درصد به 30 درصد برسونم.:n04:
حالال میخواستم بدونم که ایا نرم افزار یا روشی هست که بتونه برنامه هایی روکه درحال اجرا هستن رو کاملا غیر فعال بکنه و دیگه نتونن از منابع سیستم استفاده کنن؟

NEED FOR PC
31-01-2015, 08:49
سلام.
بنده پس از چند روز که سیستمم هنگ میکرد متوجه شدم که رم اون تماما اشغال شده.رفتم توی start task manager و برنامه هایی رو نظیر بلو استیک دیدم که با اینکه کاملا بسته شده بود.-حتی در منو ویندوز-ولی باز هم فضای مموری کارت رو اشغال کرده بودن که با end task چندتا از اونا تونستم فضای رم رو از 80 درصد به 30 درصد برسونم.:n04:
حالال میخواستم بدونم که ایا نرم افزار یا روشی هست که بتونه برنامه هایی روکه درحال اجرا هستن رو کاملا غیر فعال بکنه و دیگه نتونن از منابع سیستم استفاده کنن؟
Advanced SystemCare Ultimate 8

amin tala
31-01-2015, 12:49
سلام مجدد.
من برنامه های ccleaned و برنامه Advanced System Optimizer 3 رو نصب دارم.حالا به نظر شما با توجه به این که همه اونها نرم افزار بهینه سازی هستند ایا این دو نرم افزاری که رو سیستمم نصبه همون کار Advanced SystemCare Ultimate 8 رو نمیکنه؟
اگه اینطور نیست چه خصوصیتی داره که این نرم افزار ها ندارن؟
NEED FOR PC
31-01-2015, 12:52
سلام مجدد.
من برنامه های ccleaned و برنامه Advanced System Optimizer 3 رو نصب دارم.حالا به نظر شما با توجه به این که همه اونها نرم افزار بهینه سازی هستند ایا این دو نرم افزاری که رو سیستمم نصبه همون کار Advanced SystemCare Ultimate 8 رو نمیکنه؟
این دوتا بیشتر رمو اشغال میکنه!!!
خیر پردازش این نرم افزار برای شناسایی برنامه های بیهوده خیلی بهتره هست
یک گیم مود هم داره ک کلا اجازه نمیده رمتون از حد خاسی بیشتر درگیر بشه!
و در آخر حذف آنتی ویروس و نصب ویندوز سبک تر رو پیشنهاد میکنم. مثله 8.1

amin tala
31-01-2015, 21:25
چشم.امتحان میکنم و نتیجشو میگم.
فقط اینکه ویندوز 8 از ویندوز 7 سبکتره؟:n04:

NEED FOR PC
01-02-2015, 09:06
چشم.امتحان میکنم و نتیجشو میگم.
فقط اینکه ویندوز 8 از ویندوز 7 سبکتره؟:n04:
بله البته من8.1 رو بیشتر قبول دارم