PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا اتصال گوشی سونی با throwبا تلویزیون سونی بدون بلوتوث می شود؟

bamaram
30-01-2015, 19:06
سلام
من تلویزیون سونی ex720 دارم که بلوتوث و وای فای نداره چطور می تونم با گوشی سونی و خاصیت throw سونی عکس یا فیلم ها را روی تی وی دید ؟ آیا می شود بلوتوث را بهش اضافه کرد چیزی مثل دانگل که وای فای را می افزاید چیزی به تی وی وصل کرد و بلوتوث اضاف شود؟

matinpour
31-01-2015, 11:14
سلام
من تلویزیون سونی ex720 دارم که بلوتوث و وای فای نداره چطور می تونم با گوشی سونی و خاصیت throw سونی عکس یا فیلم ها را روی تی وی دید ؟ آیا می شود بلوتوث را بهش اضافه کرد چیزی مثل دانگل که وای فای را می افزاید چیزی به تی وی وصل کرد و بلوتوث اضاف شود؟
دوست عزیز
فکر کنم شما باید از قابلیت DLNA استفاده کنید برای این منظور از این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و این سایت استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و مطالب مرتبط با DLNA را می توانید در گوگل جستجو کنید.

bamaram
31-01-2015, 13:42
سلام
1-برای استفاده از DLNA باید تلویزیون را با کابل به مودم وصل کنم بعد با تنظیمات از گوشی عکس و فیلم را روی تی وی ببینم درسته؟
اگر اینطور درسته من می خوام کابل نکشم با کابل وصل نکنم وگرنه عکسها را از گوشی می ریزم روی لپ تاپ و می بینم
2-آیا بلوتوث را می شود به tv افزود؟سخت افزاری هست که بلوتوث را به tv اضافه کنه؟(مثل دانگل که wifiرا می افزاید)

matinpour
31-01-2015, 17:10
سلام
1-برای استفاده از DLNA باید تلویزیون را با کابل به مودم وصل کنم بعد با تنظیمات از گوشی عکس و فیلم را روی تی وی ببینم درسته؟
اگر اینطور درسته من می خوام کابل نکشم با کابل وصل نکنم وگرنه عکسها را از گوشی می ریزم روی لپ تاپ و می بینم
2-آیا بلوتوث را می شود به tv افزود؟سخت افزاری هست که بلوتوث را به tv اضافه کنه؟(مثل دانگل که wifiرا می افزاید)
دوست عزیز
اگر مودمتان وایرلس باشد و از طریق کابل با تلویزیون مرتبط بشود انجام می شود.
در موردبلو توث خیر نمی شود اضافه کرد.