PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال به اینترنت

Переклад не
30-01-2015, 08:21
سلام
از دیشب نمیدونم چی شده که با اینکه مودم به اینترنت وصل هست و تبلت و گوشی همگی کامل به اینترنت کانکت شدن اما کانکشن پی سی یهو از کار افتاده و مثلا تو تو بخش ستینگ همون جایی که نشون میده ویندوز با اینترنت اتصال داره یانه و حالت پابلیک یا home رو نشون میده، اونجا بین شبکه و کره ی زمین علامت ضربدر هست و اتصالمون هم نوشته identifying...
با ابنکه آنتی ویروس آواست رو خیلی قبلتر نصب کرده بودم هم پاک کردم دوسه بار درایور شبکه رو آنستال کردم و دوباره نصبیدم اما اصلا کانکت نمیشه
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

r2word
01-02-2015, 15:39
با سلام دوست عزیز.
اولین و بهترین راه که زود به نتیجه برسین این هست که از گزینه Troubleshoot Problems خود ویندوز استفاده کنی.
اگه بهت جواب نداد که 90% جواب میده یه بار کانکشن رو غیر فعال کن و بعد فعال .

Переклад не
02-02-2015, 12:11
با سلام دوست عزیز.
اولین و بهترین راه که زود به نتیجه برسین این هست که از گزینه Troubleshoot Problems خود ویندوز استفاده کنی.
اگه بهت جواب نداد که 90% جواب میده یه بار کانکشن رو غیر فعال کن و بعد فعال .

نه قضیه گویا جدی بود .اصلا اون ترابلشوتینگ چیزی پیدا نمیکنه .خوبه من قصد داشتم هاردمو وایپ کنم و ویندوز جدید نصب کنم وگرنه مشکل حل شدنی نبود گویا

Hosseyin
10-02-2015, 23:14
سلام
من علی رغم اینکه اینترنتم کانکت هست ولی وضعیت آفلاین نشان داده میشه (علامت ضربدرقرمز)جدیدا بعد از نصب یک دوتا نرم افزار اینچنین شده ونمیتونم درستش کنم لطفا راهنماییم کنید

Переклад не
11-02-2015, 00:33
دقیقا
من خودم که هیچ راه حلی براش پیدا نکردم

Hosseyin
11-02-2015, 20:41
دیروزرفتم دیوایس منیجر وبخاطر این تو بخش نت ورک آداپترس همه ی اتصال هارو غیر فعال کردم ودوباره فعال کردم الان هم متاسفانه نمیتونم از طریق لن به اینترنت وصل بشم وبا وای فای وصل میشم یعنی دیوایس realtek pci gbe family controller روش مثلت زرد رنگ اومده ونمیتونم فعالش کنم؟!