PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماشین صفر تا سقف 45 تومن

The.Mr
29-01-2015, 17:41
سلام خدمت عزیزان

بنده قصد خرید خودروی صفر دارم
خودم تا الآن دوو سیلو داشتم اما الآن بدون ماشین هستم
به جز ماشین هایی مثل تندر و کلیه خودرو های چینی شما عزیزان چی پیشنهاد میدین؟
فاکتور های مد نظر من زیبایی خودرو و بی صدایی موتور هست
آیا موتور tu5 و xu7 و xum باهم تفاوت خاصی دارن؟
پیشاپیش از وقتی که میدارین ممنونم:n40:

M.Amorous
29-01-2015, 18:09
سلام دوست عزیز ورودتون رو به این انجمن تبریک میگم.

بله تفاوت دارند. تا ببینیم تفاوت از نظر شما چی باشه!

XUM موتور با حجم بالایی هست و موتور قدیمی هست و علاوه بر اینا مصرف بسیار بالایی داره.

TU5 هم که همون موتور پژو 206 تیپ 5 هست و در حال حاضر روی پژو پارس LX و 405 SLX نصب میشه و مصرف بنزینش خوب هست.

EF7 هم موتوری هست که میشه گفت تکنولوژیش از دو موتور قبل جدید تر هست و میشه گفت موتور خوبیه چون هم مصرفش خوبه (کمی بیشتر TU5) و هم قدرت خوبی داره.

اگر قصد خرید محصولات ایران خودرو رو دارید میتونید از این لینک محصولاتش رو ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The.Mr
29-01-2015, 18:57
با تشکر از شما

راجع به خودروی دنا اطلاعاتی هست؟
آیا قیمت و امکانات خودرو با هم تناسب دارند؟

M.Amorous
30-01-2015, 09:44
دنا هم ظاهرا قرار شده برای صادرات باشه و فعلا فرار نیست تو ایران فروش داشته باشه. البته 10000 تاش رو پیش فروش کردن با قیمت 42 میلیون که دارن تحویل میدن. موتورش هم همون EF7 هست.

banii
03-02-2015, 13:29
به نظر من پول کمتر بزارید و گزینه هاتونو محدود کنید به 405 و رانا
چون عملا ماشینای ایرانی تفاوت چندانی با هم ندارند و مثلا حیفه که پول بیشتر بدی و پارس بخری ...
البته اینم نظر من بود... خودتون میدونید ...

salehrangchian1380
17-02-2015, 22:01
ماشین ها ایرانی بدک نیستن
اما اگه نظر من رو می پرسی,چند وقت پیش داشتم تو یه سایت قیمت خودرو هارو در می آوردم
میتسوبیشی گالانت ٢٠میلیون هستش,اما میتسوبیشی گالانت بدون رنگ تمیز تیونینگ شده با در های خفاشی حدود٣٠_٣۵تومن هست با این ک کمی قدیمی شده اما تا ١٩۵کیلومتر هم سرعت میره

keyhantaktaz
17-02-2015, 22:30
ماشین ها ایرانی بدک نیستن
اما اگه نظر من رو می پرسی,چند وقت پیش داشتم تو یه سایت قیمت خودرو هارو در می آوردم
میتسوبیشی گالانت ٢٠میلیون هستش,اما میتسوبیشی گالانت بدون رنگ تمیز تیونینگ شده با در های خفاشی حدود٣٠_٣۵تومن هست با این ک کمی قدیمی شده اما تا ١٩۵کیلومتر هم سرعت میره

که اگه یه خط روش بیافته 5 تومن میذاره زمین.